2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benim bebek 9u bekleyemedi 8:30 gibi uyuyakaldı. Sonra 00:30 da uyandı mama içirdim yatırdım. Sonra 4:40 gibi uyandı içirdim altını değiştirdim şimdi yatırdım. Uyuyor.

Arkadaşlar bunun tek çaresi emme sürelerinin arasını açmanız ve bebeği yatağında uyutmanız. Eğer sağlık sorunu yoksa kabızlık diş çıkarma gaz vs gibi emin olun 3-4 saat kesintisiz rahat uyurlar.

Valla nazar diye düşündüm bende dua falan açtım yine tık yok bizim henüz diş gelmedi
Dişte olabilir o zaman.
Ya oğlum son bi kaç gün kalabalık ortama girdi düğün kına vs. Herkes aldı kucağına felan ondan sonra uykusu yarım saat bi saatte bire düştü bide çok çığlık atıp hıçkıra hıçkıra ağlıyor ondan nazar diye düşündüm :KK43: Allah'ım korusun yavrularımızı 🙏🏻

Benim bebek 9u bekleyemedi 8:30 gibi uyuyakaldı. Sonra 00:30 da uyandı mama içirdim yatırdım. Sonra 4:40 gibi uyandı içirdim altını değiştirdim şimdi yatırdım. Uyuyor.

Arkadaşlar bunun tek çaresi emme sürelerinin arasını açmanız ve bebeği yatağında uyutmanız. Eğer sağlık sorunu yoksa kabızlık diş çıkarma gaz vs gibi emin olun 3-4 saat kesintisiz rahat uyurlar.
Bende her şey var nasıl çözücem bilmiyprum doğduğundan beri gazlı ek gısaya geçti kabız başladı dişte çıkaracak üstüne taşı var yatağında yatmıyor çok emmek istiyor ve ben artıl çok yoruldum

Off off grup olarak aynıyız valla belim ağrıyor benim de tutuk sanırım 😓 mama ilk gece ise yaramado ya da az yedigi için bilmiyorum bilmiyorum bilmiyorum 😓

Bende her şey var nasıl çözücem bilmiyprum doğduğundan beri gazlı ek gısaya geçti kabız başladı dişte çıkaracak üstüne taşı var yatağında yatmıyor çok emmek istiyor ve ben artıl çok yoruldum
Bizde de sürekli kabızlık var demir ilacı kullanınca daha beter oluyor bayadır demir ilacı vermiyorum belki yanlış yapıyorum ama verince daha çok kabız oluyor

Kızlar uyku eğitimi semineri almıştım ya orada kadın şey diyordu 28 ve 29 haftalardan sonra aslında uyku eğitimi verilmelidir ben olsam 30 hafta eğitim vermeye başlardım dedi kimse bilmiyor mu 28 29 haftalarda aslında çocuk dönmeyi öğreniyor oturmayı öğreniyor tam aktif olarak hayata katılmaya başlıyor ama atak haftası olarak geçmiyor demişti şu an tam 28 29 haftalardayız bu haftalarda geçirelim eğer bu durum düzelmezse artık diş de gelmediği zaman ben uyku eğitiminr başlayacağım unutmuşum şimdi hatırladım böyle dediğini videoda

Bizdede işe yaramadı
Ben de emerek uyutuyorum dişi çıkmadan önce pış pış yapıp koyduğum zamanlarda bir saat bir buçuk saate kadar uzatmıştım uykularını ama sonra adet oldum çok canım acıdı derken diş çıktı derken tekrar başa sardık yine saat başı ya da yarım saatte dur uyanıyor ve emiyor arkadaşım dediğin gibi önce meme uyku ilişkisini kesmemiz lazım

X