2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Yanına alıp emzirsen birlikte uyusanız olmaz mı benimkide gece kalkıp emip yatağına koyunca uyanınca emziği veriyordum şimdi benle savaşıyor emzik almamak için. Bende aldım yanıma istediğinde emip dönüp uyuyor en azından bende uyuyorum. Bazende sarılıyorum uyuyor.
Valla geçen hafta öyle denedim gene uyumadı zor uyudu dönüp durdu bende uyuyamadım rahat uyuyamıyorum benim yanımdayken aklımda geliyor

Benim annem 10 günlükken bıraktı. Ve şu ana kadar bebeği 5 saat gördü. Günü birlik gitmiştik. Bebeğim ananesini tanımıyor bile. Artık annemden hiç bişey beklemiyorum. O da torununda anane sevgisi beklemesin. Bu işin yaşlılığı da var. Bayramı seyranı var. Penceren torun yolu gözler ilerde. Kendi etti kendi bulacak kusıra bakmasın.
Benimkilerin öyle arama sormaları da yok çocuğun ben fotoğrafını atıyorum görürseler tanısınlar bari diye.ileride yılda birkaç kez görürüz, çocukta soğuk olur muhtemelen. Bide ilk torun. Eşimin ailesi görüntülü arar dururlar.

Benim annem 10 günlükken bıraktı. Ve şu ana kadar bebeği 5 saat gördü. Günü birlik gitmiştik. Bebeğim ananesini tanımıyor bile. Artık annemden hiç bişey beklemiyorum. O da torununda anane sevgisi beklemesin. Bu işin yaşlılığı da var. Bayramı seyranı var. Penceren torun yolu gözler ilerde. Kendi etti kendi bulacak kusıra bakmasın.
Üzülmeyin, benimki hiç görmedi doğumda da yanımda yoktu düğünümde de :) kendi tercihleri, sonuçlarına katlanırlar ilerde

Eklentiler

• 63898C7B-F210-42A7-ACBE-0A00AB0176C4.png
    63898C7B-F210-42A7-ACBE-0A00AB0176C4.png
    173,9 KB · Görüntüleme: 20
Kızlar acil durum az önce bebemi banyo yaptırırken ağladı ağzını kocaman açtı ve azı dişi tarafında yana doğru beyazlık gördüm acaba diş mi yoksa aft mi yara mi ne ki bu ne olabilir ki

Kızlar acil durum az önce bebemi banyo yaptırırken ağladı ağzını kocaman açtı ve azı dişi tarafında yana doğru beyazlık gördüm acaba diş mi yoksa aft mi yara mi ne ki bu ne olabilir ki
Nokta gibi 1 tane beyazsa bisey incisi diyolar ona zararsiz bisey benim bebisin ağzında farkli yerlerde var doktora sormustum yani

Kız benimki 1 1.5 bazen 2 saatte bir emiyo 😱 ama 3 5dk fazla degil
Bende tekim sanıyordum oğlumu 3saat aç bıraksam kafayı yer o yüzden bir yere gidemiyorum adam gibi bir huysuzluk bir huysuzluk 2 saat en fazla 2 buçuk saat dayanıyor aslında az da yemiyor ek gıda da alıyor artık bilmiyorul çok gazla hareketli enerji olarak gidiyor heralde

Slm kızlar bebeğim uzun zamandan beridir ve genelde uykulu olunca kafasını sağa sola hızlıca sallıyor. Ben sallayarak uyutuyorum çoğu zaman acaba kendini uyutmaya mı çalışıyor diye düşündüm ama internette kötü yorumlar da var Allah korusun. Sizce normal bir durum mu, benzerini yaşayan var mı?

Slm kızlar bebeğim uzun zamandan beridir ve genelde uykulu olunca kafasını sağa sola hızlıca sallıyor. Ben sallayarak uyutuyorum çoğu zaman acaba kendini uyutmaya mı çalışıyor diye düşündüm ama internette kötü yorumlar da var Allah korusun. Sizce normal bir durum mu, benzerini yaşayan var mı?
Aynısını yaşadım canım 3_4 kere bizim ki de xok hizli saga sola salliyordu uyku oncesi falan. hiç korkma kendini uyutmaya çalışıyor. Bakma oraya bende bakmıştım tedirgin oluyor insan. Geçti sonra

X