2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar köy tavuk suyuna tatlı patates soğan yaptım.İcine biraz tavuk koydum yine içine sebzeli şehriye koydum yoğurtla yedik.sizler de paylaşsanız ara ara yaptıklarınızı fikir olsa her gün ne yapacağımızı bulamıyoruz hepimize fikir olur

Bence her bebek farklü bizim 4.aydan önce çok güzeldi uykularımız 4den sonra bütün düzen tepetaklak oldu.. şuan hala aynı devam özellikle gece uykusuna geçişimiz çok kötü 5-6 saat uyumuyor.. 6.saat sonunda uyusa bile 1-1.5 saat sonra uyanıyor emiyor geri uyuyor 50dk 1saat sonra yine uyaniyor vs yani ben tam olarak hiç uykumu alamıyorum. Kimi bebekde besige konulduğu gibi kendi kendine uyuyor. 4.aydan sonra 2saat kesintisiz uyku uyuduğum çok nadir ama her bebek çok farklı ya.. şuan sizin atak döneminiz bence o yüzden böyle ben dw çok istedim uyku eğitimini ama gereksiz bi mebla istedi çok bilindik biri bir de kötü yorumlarini okudum sayfasi biara kapatilmis falan sonra geri donmus vs vazgectim yani ağlatmadan eğitim yok diyolar..

Ek gıda çok kötü gidiyor sevgili anneler. blw yaptırmaya çalışıyorum her şeyi saç fırçasını bile ağzına sokan bebeğimde tık yok. Püre şeklinde versem evirip çevirip tükürüyor. Ne yapacağımı şaşırdım

Varsa eğer sevdiği şeylerle sevmediklerini karıştırsanız deneseniz

Erişte yiyebiliyor mu peki

Organik tavuk nerden bulucaz

Bende makarna lütfen den aldım daha kullanmadım bugün baslicam bakalım hayırlısı.

Bizim uykuları bilen bilir 4. Aydan sonra perte xikanlardanim 3 aylıkken 6 7 saat uyuyan bebek yarım saatte bir saatte 1 uniyo hala düzelmedi uyku eğitimini ben aldım nasıl uygulayacagimi biliyorum ama korkuyorum hala uygulayamadım

Öyle de denedim. Kapya biber sevmişti. tek verdim, patatesle, ıspanakla, havuçla karıştırdım yine yok. Bu bir haftadır çok huysuz zaten.
O dönem geçici. Sadece sabırla günlük rutini bozmamaya çalışın. Seviyorsa yoğurt verin. Yaptığınız çorbayı yemediğine yoğurt teklif edin. Başka bi öğün yada ara öğünde meyve verin. Ne kadar can sıkıcı bi durum olsa da siz denemekten ve günlük olarak bi şeyler teklif etmekten vazgeçmeyin. Zaman içinde alisiyolar

Ben hep aynı şeyleri tekrarladı için yazmıyorum açıkçası siz yedi aylıktınız değil mi altı ay 20 günlüğüz tavuk verebilir miyiz ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…