2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benim kızım da zayıf bi bebek ama kim zayıf dese hareketli almıyo deyip geçiştiriyorum.. Çok takma çok şükür saglıklılar o da bize yeter.. Millet zaten kendini övmek için yer arıyo

Allah görür verir onun bu ettiğinin hakkını sen hiç üzülme. Kimbilir o ne kadar mutsuz da seni mutsuz etmek için böyle cümleler söyledi. Herşey yolundaysa takılma artık kilosuna bak bana da bu çok kilolu Dr a gotursene dedi öz kardeşim şaka gibi kiloluysa erir zayıfsa kilo alır dert etme sağlığı yerindeyse.

İlkokulda benim bir arkadaşım vardı çocuk çok zayıftı yani bir deri bir kemikti doktora götürmüşler her şey normal demiş isterseniz kilo alması için takviye verebilirim demiş ailesi de yok demis hala çocuk zayıf ve sağlıklı. Yani boş yere çocuğu şişirmeye gerek yok belki yapısı öyle olacak bilemeyiz

Zayıf olsada laf ediyorlar kilolu olsa da laf ediyorlar anlamıyorum vallahi ben bi anneye böyle şeyler asla diyemem insanlar nasıl böyle anlayışsız oluyor şaşıyorum

2. Sınıfta 19 kiloydum sınıfın en zayıfıydım neredeyse.Kemiklerim sayılıyordu lisede biraz kilo aldım.Şimdi masallah dana gibiyim kilo vermeye çalışıyorum her yerim yağ tabakası adeta.Yani gerçekten bebek zayıf diye ne eleştirirler anlamam zayıf diye eleştirirler yok bebek fazla kilolu diye eleştirirler.Bünyesi o şekildedir.Kasım doğumlu arkadaşımın kızı var.Benim bebeğimle aynı kiloda bebek yiyor ama kilo almıyor yapısı öyle.Her bebek bir olacak diye bir şey yok insanlar da yorum yapacak yer arıyor boşver A Alliswell23 hiç takılma

Kızlar bebislerin öğütleri kendini tekrarlıyor sanki daha ay olarak küçükler bu normal süreç değil mi ? Unuttuğum için soruyorum

Haklısın canım işte insan ister istemez üzülüyor bide baya takığım bu konuya o yüzden moralim bozuldu. Ne bilim neden kilo almıyor diye sorguluyorum Eylül kontrolünde doktor yine az aldıysa tahlil yapacam dedi bakalım inşallah sorun çıkmaz dediğiniz gibi sağlıklı olsunda varsın almasın ben 1800 gram doğmuşum eşim de 2500 gram doğmuş genetik büyük ihtimal

Nasıl canım anlamadım
Öğün kuzum. Yazamamamışım. Yani sabah kahvaltı olarak yumurta beyazı labne işte irmik yada bisküvi karışımı başka alternatif ne olabilir ? Çorba yoğurt çorbası tarhana sebze yani sebze kabak havuz patates ıspanak diyelim başka ne yapılabilir ? Meyve elma muz kayısı karışık yada muhallebi alternatif ne olabilir? Gibi kuzum

Valla canım kahvaltı işi bizde de öyle hep aynı şeyler tekrarlıyor alternatif bulamadım pankek versem yer mi boğazına mı takılır bilmiyorum veren var geçen bi arkadaş bebeğine tarhanalı omlet yapmıştı onu da düşünebilirsin

Menenjit aşısı yaptıran var mı kızlar devlet hastanesi biz yapmıyoruz diyor sağlık ocağı biz yapmıyoruz diyor nasıl bir saçmalık

Ya benim bebek ek gıda almamaya başladı. Asla istemiyor. Bişeylerle oyalanırken yiyor sadece. Ben de öyle istemiyorum. Yemek yediğinin garkına varsın istiyorum. Böyle olan bar mı çözümü var mı?

Burda çorba içirdim balık yesirdim diyenlere çok özeniyorum ya. Benimki hala havuç patates püresinde kaldı. İlerleyemiyoruz.

Burda çorba içirdim balık yesirdim diyenlere çok özeniyorum ya. Benimki hala havuç patates püresinde kaldı. İlerleyemiyoruz.
Canım 50 gündür ek gıda veriyorum ilk günler her şeyden nefret etmişti şimdi mesela daha iyiyiz kahvaltısını yiyor yani hazırlıyorum yarısını yiyor çorba yaptık mesela bugün 5-6 kaşık içti bu bana yetiyor zamanla artacak anladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…