2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
napcaz böyle kızlar ya sizce geçecek mi
Geçer illaki. Benimki bu zamana kadar hep kucakta uyuyordu. Geçen gün yatakta pışpışlayarak uyuttum, aşırı uykusu vardı. Bir gece de ben çöp atıp gelene kadar kendi kendine uyumuş . Sonra bi hüzün çöktü. Bana ihtiyacı kalmayacak zamanla bu kadar vakit geçiremiycez diye

Sabah kahvaltıda bugün avokado yumurta sarısı labne karıştırdım bir de salatalık yedik kızlar.Aksam da tavuk suyunda haşlanmış patates yoğurt. Menü bulmakta güçlük çekiyorum

6.00'da uyandı 12.30'dan 13.00'e uyudu onu da 15 dk uyudu emzirdim geri bi 15 dk uyudu ve henüz başka uykusu yok. Kilo alıp uzamamışsa sebebi bu uykular yani başka bir şey değil.

Evet maalesef gün geçtikçe zorlaşıyor bence şu an en kritik dönemdeyiz yeni yeni karskterleri olusuyo dünyayı tanıyorlar vs deneme yanılma onlar da bizde öğreniyoruz. Sakin kalmak zor oluyor özellikle de çığlık atarak ağladığı zaman ben çok zorlanıyorum. Ben yapabildiğim kadar güzel guzek konuşup oyunla dikkatini dağıtmaya çalışıyorum dayanamadığı. Yerde kucağıma aliyorum

Bebiş kabız oldu ıkınıp duruyor küçücük semsert bir kaka yapabiliyor ne yapabilirim sizce
Ben de ek gıdaya başladım ve çok fazla vermememe rağmen kakası azaldı ve katılaşmıştı. Bugün gündüz hindistan cevizi yağı (soğuk sıkım organik)ve şeftali yedirdim ve öğlen kefir içirdim akşama gayet dolu dolu yaptı şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…