2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar park yatak kullanıyoruz ve dizlerinin üstüne gelip sallanıyor sürekli kafasını çenesi bir yerlerini vuruyor yatağa. Bunun için bir koruma vs bilen gören var mı

Aşırı yorgunum gece de uyutmadı beni de eşimi de uyutmadı. Bugünde sabah eşime verdim biraz bak uyuyayım sonra sen uyursun dedim ikimizde 2 saat uyku ile ayaktayız baktım çocuğu uyutmaya çalışıyor kızıyor birde çocuğa aşırı gerildim böyle yapacaksan ver dedim aldım çocuğu. Anneler gerçekten çok daha sabırlı.

Bende varım o kervanda nasıl duzeltcez bilmiyorum şu an ağlıyorum ilk uykusuna bile yatiramadim 1 saat oldu koyduğum an agliyo amacım şu an memede uyuma desteğini kesmem ama şu an kucağımda daha kötüyüm

Bende varım o kervanda nasıl duzeltcez bilmiyorum şu an ağlıyorum ilk uykusuna bile yatiramadim 1 saat oldu koyduğum an agliyo amacım şu an memede uyuma desteğini kesmem ama şu an kucağımda daha kötüyüm
Ben 3 gündür memede uyumasin diye kocamdan destek istedim pispişla uyut diye. Pispislarken dizlerini kirarak yukari asagi yapmis o sekilde alistirmis gece uykusuna öyle geciyor. Bu sefer gündüz de aynisini bekliyor tabi benim gücüm kuvvetim yok yapamadim. Cocuk ciglik cigliga gunduzleri aglayarak pes edip uyiyor resmen. Uyudugu da yarim saat ben de kocamdan destek isteyerek iyi mi yaptim kötü mü bilmiyorum

Kızlar ben bir haftadır kahvaltı öğününü sabitledim kesin kahvaltı veriyorum bazen yiyor bazen yemiyor öğlen çorba yapmaya çalışıyorum her zaman yapamıyorum ve bir tane meyve kesin veriyorum

Bende ağlayacam artık başım patlıyor niye böyle yapıyor çok uykusu var ama uyumuyor ve uyumadığı için ağlıyor

Neyden böyle oluyor anlamıyorum ne yapmak lazım? Doymuyor mu acaba diyorum artık
Hep öyle diyorlardı açlık olabilir ek gıdaya geçince rahatlar dün yulaf unlu yoğurtlu yumurtalı çorba yedi üstüne yatarken emdi daha ne açlığı. Gün içinde aynı şekilde özellikle denedim doyurucu uyuyacak mı diye o gün yulaf yedi yine akşama kadar emmedi tokluktan resmen ama uykuda gram değişme olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…