2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bebeğim elimi tuttu ve kendi ağzına soktu dişlerine baktım resmen hissettim sonra bardakla bakma deneyini yaptım bildiğin çin çin etti bardağa tam çıkmış mi oluyo simdi yani diş patlatmış denen olay olmuş mu ince çizgi gibi de görünüyor beyazlık foto çekemedim durmadı

He bide ikisini de hissettim dişlerinin sadece biri daha yüzeyde gibi

Eğer öyleyse tam 6 aylık oldu bugün🤭👶🏻🥳🥳

Kızlar bebeğim elimi tuttu ve kendi ağzına soktu dişlerine baktım resmen hissettim sonra bardakla bakma deneyini yaptım bildiğin çin çin etti bardağa tam çıkmış mi oluyo simdi yani diş patlatmış denen olay olmuş mu ince çizgi gibi de görünüyor beyazlık foto çekemedim durmadı
Çıt çıt ettiyse çıkmış 💃

Ya bn de çok istiyorum çıksın artık.. Hadi hayırlısı bebiş için☺

Ya bn de çok istiyorum çıksın artık.. Hadi hayırlısı bebiş için☺
Valla ben beklemiyordum supriz oldu bı anda dün Dr a sordum daha erken dedi bana bugün diş patladı öğlen 1 buçuktan beri uyumadı sebebi buymuş demek 🥲 sağol canım en hayırlı en güzel zamanda olsun inşallah 👶🏻🙏🏻

Ay hayırlı olsun 🙏🏻 kolayca çıksın

Kızlar 7 ay bitti bizim.Söyle bir sürüm geldi.Birkac gündür yalandan ağlamayı öğrendi kısacık ağlıyor dönüp bakıyor yapmazsam istediğini yeniden ağlamaya devam edip tekrar bakıyor ve çok komik bir şekilde hızlı hızlı nefes alıp verip sinirleniyor.Bu şekilde istediğini yaptırmayı keşfetti.Acaba huy olarak kalır mı bu durum ne yapabiliriz yoksa geçici bir durum mudur sizlerin bebişlerde davranış durumları ne durumda
Bu davranışı pekiştirirseniz kalır. Hatta ömür boyu kalır. Ama böyle yaptığında umursamazsanız davranış söner.

Canım şaşırdım ne yapacağımı tavuğun suyuna havuç patates koydum hasladim suyundan sebzeleri blender geçirdim ped bardakları koyup buzluğa attım vorbalarina koyacam ebebejten bebek tarhana aldım yarın onu deneyecem
Tarhanayı bende bugün ilk defa denedim. Kemik suyu koydum içine sevdi gibi. Ama inanılmaz her yeri koktu 😂😂 benimde kokuya hassasiyetim var oğlumu kucağıma alırken kokuyordu banyoda yapamadım aşı vuruldu diye ıslak mendil de kokuyu çıkarmadı en son baktım dayanamıyorum losyon sürdüm 😂

Nasıl bir belirti verdi
Valla 4. Aydan beri süregelen dengesiz düzensiz uykular canım başka geçen 2 hafta yoğun ağlatarak uyuma.uyanma. benim saçlarımı çekme bol bol salya herşeyi ağıza götürme. Beni en çok uyku düzensizliği yordu. Eğitime de.haftaya baslicam iyice görünsün beyazlar şu an çok çok taze

X