2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bugün ilk defa 5.30dwn sonra uyumadık uyumadan önce de 150 cc ösma içti aha dedim gece çok iyi uyuyacak kesin bu 4. Uyanışımız
Bizimde 3. Uyanışımız. Ve her uyanmaya tam uyanıyor 30 40 dakika geri uyutmaya çalışıyorum :KK43: neden böyle yapıyorlar anlamıyorum en azından emzirip yerine koyuyordum 2 saatte olsa geri uyuyordu. Şimdi yerine koyuyorum uyanıyor geri uyutmaya çalışıyorum :KK43:

Sizin dediğiniz gibi yanıma aldım belki uyur dedim yok daha çok uyumadı. Belki yanımda uyur uykusu uzar dedim ama bizde işlemedi :KK43:

Sizin dediğiniz gibi yanıma aldım belki uyur dedim yok daha çok uyumadı. Belki yanımda uyur uykusu uzar dedim ama bizde işlemedi :KK43:
Benimkide bazen o şekilde uykuya devam ediyor bazen etmiyor canı nasıl isterse. Mesela 5.45den beri deniyorum bende ama tık yok kendi kedine konuşmak istiyo onu bekliyorum bende

Benimki bu aralar uykusu gelince kulaklarını çekiyor yeni oldu bu da önceden kulak çekme yoktu buda diş belirtisi diyorlardı acaba bizimki de mi yakın
Canım muhtemelen diş geliyo senin de yakındır yani bir anda oldu zaten benim geçen haftam en kötüsüydu biliyorsunuz hep yazdım burdan hala bı düzelme yok sürekli de burayı uyku uyku diye meşgul etmek istemiyorum mesela dün öğle uykusundan 1 buçukta uyandı daha da uyumadı 7 de uyuttum sonrası yine yarım saatte bir sadece gece 1 de saate baktım Bidaha baktığımda saat 4 tü çok mutlu oldum ondan sonra da 6 da tam uyandı kendi kendine konuştu durdu ağlamadı Allah'tan

2 gecedir çok kötü uyku bugün daha da kötü oldu bütün gece ağladı çığlık atarak ağladı inledi diş diyorum artık başka bişeyi yok 7 gibi yıkadık sonra hemen calpol verdim gece yine anlayacağını biliyordum 9 gibi uyudu 11 buçuk gibinuyandı daha da uyumadı bugün doktora gideceğim bakalım

Bakalım uykusu düzene girecek mi ya en öok merak ettiğim bu
Bende çok merak ediyorum ama diş Tam uzarken de huzursuzluk oluyormuş tamam patladı ama bitmedi hala😓 sağlıklı olsun da alıştım artık en azından somut bişey elde ettim uykusuzlukalrjn ardından bide tek tek değil iki diş birlikte çıktı

2 gecedir çok kötü uyku bugün daha da kötü oldu bütün gece ağladı çığlık atarak ağladı inledi diş diyorum artık başka bişeyi yok 7 gibi yıkadık sonra hemen calpol verdim gece yine anlayacağını biliyordum 9 gibi uyudu 11 buçuk gibinuyandı daha da uyumadı bugün doktora gideceğim bakalım
Git canım başka ağrısı yoktur inşallah diştir muhtemelen

Kızlar ben şeyi merak ediyorum şimdi patladı ya bu dişler tamamen çıkması kaç gün sürüyor ortalama

Canım muhtemelen diş geliyo senin de yakındır yani bir anda oldu zaten benim geçen haftam en kötüsüydu biliyorsunuz hep yazdım burdan hala bı düzelme yok sürekli de burayı uyku uyku diye meşgul etmek istemiyorum mesela dün öğle uykusundan 1 buçukta uyandı daha da uyumadı 7 de uyuttum sonrası yine yarım saatte bir sadece gece 1 de saate baktım Bidaha baktığımda saat 4 tü çok mutlu oldum ondan sonra da 6 da tam uyandı kendi kendine konuştu durdu ağlamadı Allah'tan
3 saat uyumuş keşke o kadar uyusalar valla ben ona da razıyım. Bende aşırı zorlandım bu gece sabah 7.30 a kadar 5 kere kalktı her kalkmaya 30 40 dakika uğraştım uyutmaya ama bi ara 3.45 den 5.30 a kadar uyumadı oyun oynamak istedi hep

Bende çok merak ediyorum ama diş Tam uzarken de huzursuzluk oluyormuş tamam patladı ama bitmedi hala😓 sağlıklı olsun da alıştım artık en azından somut bişey elde ettim uykusuzlukalrjn ardından bide tek tek değil iki diş birlikte çıktı
Jel sür canım ağrısı sızısı hafiflesin

Sanırım yine atak haftasındayız benimki beni görmedi mi çığlık ata ata ağlıyor

Eklentiler

• 1000081698.jpg
    1000081698.jpg
    103,5 KB · Görüntüleme: 19
X