2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar birde ben bişey soracağım benim bebeğim emzik tutmadı hep denedim almadı 2 aydır parmağını emiyor bende hiç müdahale etmedim ama bugün sağlık ocağındaki hemşire aaa bu hiç istemediğimiz bi hareket engel ol bu davranışı unuttur dedi. Bende müdahale edilmesine karşıyım. Bebeğim öyle rahatlıyor demekki emzikte almadı ama asla buna izin verme felan dedi hemşire. Siz ne düşünüyorsunuz?
Ben maalesef sağlık ocağındaki hemşireleri pek umursamıyorum sütüm az mama veriyorum kesinlikle verme diyorlar ne yapayım aç mı kalsın çocuk . Bence emmesinde bir sıkıntı yok bende emmişim zamanında

Reglim hiç gecikmez 1 haftadır hasta olacakmışım gibi ağrım var gelen giden yok 🤦🏼‍♀️ dün bir iki damla geldi oh dedim tamam sonra durdu test yaptıkça negatif test mi yanlış acaba dedim 😱

Ben maalesef sağlık ocağındaki hemşireleri pek umursamıyorum sütüm az mama veriyorum kesinlikle verme diyorlar ne yapayım aç mı kalsın çocuk . Bence emmesinde bir sıkıntı yok bende emmişim zamanında
Ay bazıları tuhaf cidden banada ilk doğum yaptığımda bebek uyusa bile uyandır 45 dk bir emzir sakın mama verme dedi beniö kafam kaç gşn sonra yerine geldi çocuğa mama bile yapmıyordum hep eşim kaynanam falan yapmıştı mama vermek köyü bişeu değil ama öyle bir diyorlar ki sanki zehir veriyorsun

Ay bazıları tuhaf cidden banada ilk doğum yaptığımda bebek uyusa bile uyandır 45 dk bir emzir sakın mama verme dedi beniö kafam kaç gşn sonra yerine geldi çocuğa mama bile yapmıyordum hep eşim kaynanam falan yapmıştı mama vermek köyü bişeu değil ama öyle bir diyorlar ki sanki zehir veriyorsun
Evet ya bebek konusunda herkesin bir fikri var gerçekten sinir bozucu

Şu zamana kadar oğlumun uyku saati konusunda hep takıntılı oldum wpda kendime mesaj atıyorum şu saatte uyudu uyandı vs givi sırf düzeni olsun diye ama maalesef ne madar uğraşırsamda olmuyor umursamıcambiraz bakalım nasıl olacak dün gündüz çok güzel uyudu şuan saat 2 olacak daha toplam 1 saat uyumadı , uyumasın bakalım

Amin canım bende geçen sene yapmamıştım ve çok üzülmüştüm, kimsede getirmemişti😩😩😩 Allahtan dışarda yemiştim 😋😋
Suyu kaşıkla vermeyi denedin mi canım, ben tatlı kaşığıyla vermeye başladım biraz püskürtüyordu biraz yanlardan akıtıyordu ama illaki midesine de gidiyordu. Çok sonra alıştırma bardağına geçtim. Onda da hala ne kadarını içiyor ne kadarını geri itiyor anlamıyorum ama çogu zaman boğazına kaçırdığı için 🙈 içeri de bir iki damla gidiyordur diye düşünüyorum 😅😅
Bende bir öyle deniyim bakalim😍

Ben bugün daha bişey yapamadım 😢
Valla ne evin işi yetişiyor ne bebişin işleri çok zor.Bütün evi toplayıp öyle yatarım çamaşır biriktirmem.Sabah tertemiz mutfak duan harabeye döndü bebek durmuyor koştur koştur bi yemek koyup bi ek gıda hazırlayana kadar harabe oluyor bir sonraki uykusunda toplayacağım batan dağılan tüm evi.Oturdugumuz oda harabeye döndü Allahım sürekli aynı döngü

X