2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar mesela sabah 9.45 uyudu 10.05 uyandı 20 dk uyuud diye yanıma aldım hemen emzirdim geri uyudu 11.15 e kadar yanyana yatıp uyuduk.

Sonra 14.20 uyumuş 14.50 uyanmış

17.20 uyudu hala uyuyo bakalım ne zman uyanacak

Hep benim destegimle uyuyo ben istiyorum ki kendi dalsin uykuya geri onu nasıl ogretcem işte o bulduğum instadaki e kitabı alicam inşallah ise yararsa size de soylerim

Sonuç yarım saat uyudi

Link atabilir misin canım.. Ben şu an düşünmüyorum ama düşünürsem aklımda olsun
Dün aldık zaten daha bugün iki kere koydum kendisi 10 dakika ancak içinde duruyor sonra sıkılıyor zaten dursa da 15 dakika tutup kaldıracaktım bi sabah bi de akşama doğru koyuyorum biraz enerji atıyor

Kızlar mesela sabah 9.45 uyudu 10.05 uyandı 20 dk uyuud diye yanıma aldım hemen emzirdim geri uyudu 11.15 e kadar yanyana yatıp uyuduk.

Sonra 14.20 uyumuş 14.50 uyanmış

17.20 uyudu hala uyuyo bakalım ne zman uyanacak

Hep benim destegimle uyuyo ben istiyorum ki kendi dalsin uykuya geri onu nasıl ogretcem işte o bulduğum instadaki e kitabı alicam inşallah ise yararsa size de soylerim
Benim bebişte destekli uyuyor maalesef hemde anakucağında 😔 kendi yatağında asla uyumuyor sanki diken varmış gibi koyunca gözlerini açnadan ağlamaya başlıyor. Uyku eğitimi alayım istedim instagramda meşur biri var fiyat sordum 6bin dedi🥲 sonra kendisini araştırdım meğer çok şikayet edilmiş bir ara hesabı kapatılmış falan yöntemide 40dkya kadar bebeğin ağlamasına izin vermekmiş😒
Çaresizlikten insan şaşırıyor desteksiz uykuyu geçtim bebeğim 1 haftadır gece uykularını uyumuyor sürekli ağlıyor zombi gibiyim yani...
Kaldır yatır yöntemini deneyesim var ama çabuk pes ederim diye korkuyorum.
Merak ettim kitabın ismi nedir?

Benim bebişte destekli uyuyor maalesef hemde anakucağında 😔 kendi yatağında asla uyumuyor sanki diken varmış gibi koyunca gözlerini açnadan ağlamaya başlıyor. Uyku eğitimi alayım istedim instagramda meşur biri var fiyat sordum 6bin dedi🥲 sonra kendisini araştırdım meğer çok şikayet edilmiş bir ara hesabı kapatılmış falan yöntemide 40dkya kadar bebeğin ağlamasına izin vermekmiş😒
Çaresizlikten insan şaşırıyor desteksiz uykuyu geçtim bebeğim 1 haftadır gece uykularını uyumuyor sürekli ağlıyor zombi gibiyim yani...
Ay ben ağlamasına dayanamıyorum benimki normal ağlamıyor çığlık atıyor boğazı yırtılacsk gibi nasıl yaşlar akıyor gözünden krize giriyor bebekler yalnız yatacak diye ağlamasına nasıl izin veriyorlar anlamıyorum ya günah bir kere bizim yavrumuz onlar. Mırınkırın ettiğğmanda ben hemen kucağıma alıyorum valla isteyen yanlış desin napsym çocuğumun ağlmasını izleyemem çevreden görenler oluyor alıştırmışson kendine diyorlar mesela yani çocuk beniö çocuğum tabiki ben kucağıma alınca susacak bunun alıştırmayla ne ilgisi var anlamıyorum kokumu biliyor bende ona sarılınca sakinleşiyoeum anneyle bebek arasında olan bağa inanıyorum en fazla kaç sene yatabilir benimle kaç sene kucağımxa kalabilir en fazla 1 buçuk 2 sene sonrası yavaş yavaş bitecek bazen çok yorulunca bunu hatırlatıyorum kendime evet gece çok uykusuz kalıyorum çok fazla sinirleniyorum ama 2 sene sonra belki odalarımız ayrı olacak yanıma bile gelmeyecek bebekliğini özleyeceksin diyorum anı yaşamaya çalışıyorum. Geceleri uykudan kalkınca bunu yapamıyorum sadece ama onuda çözecem inşallah 🤣🤣

Ay ben ağlamasına dayanamıyorum benimki normal ağlamıyor çığlık atıyor boğazı yırtılacsk gibi nasıl yaşlar akıyor gözünden krize giriyor bebekler yalnız yatacak diye ağlamasına nasıl izin veriyorlar anlamıyorum ya günah bir kere bizim yavrumuz onlar. Mırınkırın ettiğğmanda ben hemen kucağıma alıyorum valla isteyen yanlış desin napsym çocuğumun ağlmasını izleyemem çevreden görenler oluyor alıştırmışson kendine diyorlar mesela yani çocuk beniö çocuğum tabiki ben kucağıma alınca susacak bunun alıştırmayla ne ilgisi var anlamıyorum kokumu biliyor bende ona sarılınca sakinleşiyoeum anneyle bebek arasında olan bağa inanıyorum en fazla kaç sene yatabilir benimle kaç sene kucağımxa kalabilir en fazla 1 buçuk 2 sene sonrası yavaş yavaş bitecek bazen çok yorulunca bunu hatırlatıyorum kendime evet gece çok uykusuz kalıyorum çok fazla sinirleniyorum ama 2 sene sonra belki odalarımız ayrı olacak yanıma bile gelmeyecek bebekliğini özleyeceksin diyorum anı yaşamaya çalışıyorum. Geceleri uykudan kalkınca bunu yapamıyorum sadece ama onuda çözecem inşallah 🤣🤣
HEpsine çok okeyim haklısın 🥲 eşim sağolsun çok yardımcı gece nöbeti o devralıyor bende 2 3 saat uyuyorum yoksa böyle poziyif kalamazdım uyku benim için çok önemliydi eskiden yavaş yavaş alışacağım😅 bir haftadır diyorum ki uyusun da destekli uyusun bazen diyorum ki yatağında uyusunda kaç dk uyursa uyusun henüz karar veremedim🤣

40 dakika ağlarsa bebek çatlar benimki bağırıyor iki üç kere gelen giden olmayınca titreye titreye kıpkırmızı oluyor ağlarken yazık günah değil mi o bebebege bile bile ağlatmak bırakırım destekli uyusun kuzu ben salıyorum uyuyor baktım olmuyor kucağımda eve gezdirerek uyutuyirum

Bence şükredelim halimize bebeklerinin sağlıklı çok şükür bin şükür bir nefes alsın diye dua eden anneler var makineye bağlı bebekler var anneler başlarında bir gram uyumuyor makine durur hortumu tıkanır Allah korusun bisi olur diye evet zorlu bir süreç ne yapalım biz istedik bu fındıklı ballı lokmalar Allah'm sağ lik mutluluk versin afiyet versin hayırlı insan evlat olsun güzel evet yaşamları olsun dün tim gün mezarliktaydim rüyama girdi oğlum anne sen beni unuttun diye çok kötü oldum evet eskiden daha çok aklımdaydı acaba doğuma karar vermeseydim yasarmiydj diye engelli degilmiydi diye gittim mezarına konuştum onla kardeşin ruhuma şifa oldu annem dedim ben seni unutmam dedim eskisi kadar aklıma gelmiyor hatta doğumdan sonra hiç gelmiyordu bir çocuk gördüm benimkide böyle olacaktı demiyorum kucağıma almadım ölmedim koklamadim erken doğdu canlı dohdu küçücük bir melekti kordonda ayırır ayırmaz öldü rabbimib sınavı o günahı boynumuza Allah biliyor içimi candan can ben hep.onu rüyalarımda büyümüş 30lu yaşlarında engelli görüyorum hep öyle geliyor rüyama ne biliyim işte öylece garip duygular

Katılıyorum sana

40 dakika ağlarsa bebek çatlar benimki bağırıyor iki üç kere gelen giden olmayınca titreye titreye kıpkırmızı oluyor ağlarken yazık günah değil mi o bebebege bile bile ağlatmak bırakırım destekli uyusun kuzu ben salıyorum uyuyor baktım olmuyor kucağımda eve gezdirerek uyutuyirum
Benimkide aynı bi wc gidip geleyim ortalığı yıkıyor 🥲

X