2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar mesela sabah 9.45 uyudu 10.05 uyandı 20 dk uyuud diye yanıma aldım hemen emzirdim geri uyudu 11.15 e kadar yanyana yatıp uyuduk.

Sonra 14.20 uyumuş 14.50 uyanmış

17.20 uyudu hala uyuyo bakalım ne zman uyanacak

Hep benim destegimle uyuyo ben istiyorum ki kendi dalsin uykuya geri onu nasıl ogretcem işte o bulduğum instadaki e kitabı alicam inşallah ise yararsa size de soylerim

Bize uyuyor

Eklentiler

• 1000080294.jpg
    1000080294.jpg
    98,5 KB · Görüntüleme: 50
Benim bebeğim 2400 doğdu 5 aylıkken 8.5 kiloydı. Mümkün değil demeyin. Siz elinizden geleni yapın gerisi genetik zaten. Kilo çok önemli bişey de değil sağlıklı olsunlar da
Maşallah güzel almış biz dün kontrole gittik yine kilo almamış 27 günde 150 gram almış

Gerçekten bu uyku çok zor dün doktora söyledim dedi ki bütün gün yorun rahat uykuya geçer dedi. Dedim yorulunca daha zor geçmez mi öyle okumuştum zorlanır daha zor uyur dedim yok dedi rahat uyur. 2 3 saate bir kalkıyor dedim olabilir normal kendisi öyle istiyor felan dedi bu konuda pek açıklama yapmadı. Uyku eğitimi almayı düşünüyorum ama geçen biriyle konuştum Instagram da aşırı pahalı geldi geri bir durdum. Bilemiyorum böyle bize de yazık. Doktor bana sen de bol bol dinlen rahat ol diyor ne mümkün gece kaç kere kalkıyoruz. Artık her kalkmaya emzirmemeye çalışıyorum acaba alıştığı için mi diye düşünüyorum.
Ne kadarmis uyku egitimi 🤔

Canm kuveste yattı çocuğum 72gun. Orda alışmış Uyku düzeni bozulmadı.mamasi veriyorum hemen uyur. Uyansada poposuna hafif vururum hemen uyuyor. Sırt üstü yada yan döner yatar.uykusu geldiği halde kendine eee ses çıkar alırım yatağa koyarım 5dk içinde uyur uzakta takip ediyorum.zorlastirmiyor beni.gunduzde toplam 3saat uyuyor.
Maşallah çok güzel

Bende destekle uyuduğu için böyle olduğunu düşünmeye başladım. Dr neye dayanarak öyle dedi acaba bildiği ne? Yani bı AVM gezsek yorulsak ya da temizlik yaptım smdi yoruldum mesela daha rahat uyumuyorum ki bütün eklemlerim ağrıyor mesela. Çocuğa da öyle olmaz mi
Kesinlikle bende öyle düşünüyorum ama yorulsun dedi bakim deniyorum

Bende yavaş yavaş susmaya başladım sanırım dün akşam hiç konuşmak istemedim bide önceki gece kapısı bile kapatıp yatmıştı ya içime oturdu, dün de sarılıp öpmeye calisiyo çocuk uyuttum gel yanıma uzan diyo bu gece kapısı açıktı mesela normalde gidip öperdim ben WC kalkınca o da ayağa kalktı öyle geçtim yattım. Bugün de temizlik yaptım bilincaltim yaptırdı belki de çok saldın demesin diye
Valla benimki de çok kalp kırıyor dilinin kemiği yok sonra da sarılıp öpüyor seni çok seviyorum diyor artık inanasım da gelmiyor 😂 insan sevdiğine böyle yapar mı diyorum

Valla benimki de çok kalp kırıyor dilinin kemiği yok sonra da sarılıp öpüyor seni çok seviyorum diyor artık inanasım da gelmiyor 😂 insan sevdiğine böyle yapar mı diyorum
felicita17 felicita17 kızlar bende aynıyım söyleyeceğim bir çok şeyi söylememeyi tercih ediyorım . İlk doğum yaptığım zamana göre daha iyi ama eşim o zaman her şeye karışırdı artık karışmıyor şükür

Kızlar benim bebeğim 6 ay olacak 10 gün sonra. Normalde 9 da yatırırdım sabah 7-8 e kadar uyurdu. Emmeye kalkardı 2-3 kez sadece sonra tekrar uyurdu. Ama üç gündür sürekli uyanıyor. Gecenin 3 ünde çipil çipil suratıma bakıp gülüyor, bazen 5 te uyanıyor kahkaha atıyor bakıp bakıp . Diş çıkarıyor acaba ondan mı bozuldu uykusu diyorum ama dişten olsa böyle mutlu uyanır mı? Gayet uykusunu almış şekilde gülerek uyanıyor gecenin bir vakti. Başına böyle bşşey gelen var mı? 3. Aydan bu yana 9 da uyurdu. İstisnalar dışında hiç bozulmazdı uykusu bana son 3 gündür perişan olduk.
Var ben 😅 mis gibi uykular gitti 2 gündür mahvoldum. Burnu tikaliydi hapsiriyordu gunduz ben ona bagladim ama sizim gozlemlediginiz bisey oldu mu? Beni bebegm 3 gun sonra 6aylik oluyor

Kızlar mesela sabah 9.45 uyudu 10.05 uyandı 20 dk uyuud diye yanıma aldım hemen emzirdim geri uyudu 11.15 e kadar yanyana yatıp uyuduk.

Sonra 14.20 uyumuş 14.50 uyanmış

17.20 uyudu hala uyuyo bakalım ne zman uyanacak

Hep benim destegimle uyuyo ben istiyorum ki kendi dalsin uykuya geri onu nasıl ogretcem işte o bulduğum instadaki e kitabı alicam inşallah ise yararsa size de soylerim
Valla ben de desteksiz olsun istiyorum ama olmuyor bırakıcam gibi ağlamasın yeterki

X