2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bugün bebeğim yatağımdan düştü ya öyle korktum ki anlatamam. Sağlık ocağına gidecektik hazırlanıyordum eşimde salonda uyuyor oğlumu yatağa koydum yanındayım zaten hatta onu başlık tarafına koydum okulda dönerse buraya gelene kadar tutarm dedim öyle hızlı döndü ki tam düşerken tuttum ama kafası yere değdi ses geldi allahtan kolundan tuttum son anda baya pzğldüm ağladım bağırdım eşime gel diye benden mi korktu yoksa canımı acıdı baya baya ağladı ama aşırı korktum bebeklerinizi 1 sn gözden ayırmayın cidden 1 sn ye de oluyor her şey o kadar her yerine yastık koysam da artık fayda etmiyor zaten pimpirikliydim şimdi iyice fobi olavak bende devamlı yatağına koyucam orda da durmuyor ağlıyor ama düşmesşnden iyidir

Ek gıda listesi 6 9 ay için

Eklentiler

• 1000079979.jpg
    1000079979.jpg
    53,9 KB · Görüntüleme: 71
  • 1000079980.jpg
    1000079980.jpg
    47,8 KB · Görüntüleme: 68
Kızlar bugün bebeğim yatağımdan düştü ya öyle korktum ki anlatamam. Sağlık ocağına gidecektik hazırlanıyordum eşimde salonda uyuyor oğlumu yatağa koydum yanındayım zaten hatta onu başlık tarafına koydum okulda dönerse buraya gelene kadar tutarm dedim öyle hızlı döndü ki tam düşerken tuttum ama kafası yere değdi ses geldi allahtan kolundan tuttum son anda baya pzğldüm ağladım bağırdım eşime gel diye benden mi korktu yoksa canımı acıdı baya baya ağladı ama aşırı korktum bebeklerinizi 1 sn gözden ayırmayın cidden 1 sn ye de oluyor her şey o kadar her yerine yastık koysam da artık fayda etmiyor zaten pimpirikliydim şimdi iyice fobi olavak bende devamlı yatağına koyucam orda da durmuyor ağlıyor ama düşmesşnden iyidir
Oy kurban olurum kıyamam. Çok geçmiş olsun kafası yere hızlı geldiyse bi doktora götür önlem amaçlı 🙏🏻😢

B

ne içerisine koydunuz canım suları ya cam kavanoz patlar kâğıt bardağa mı koyacagız
Havuç patates soğan sarımsak defne yaprağı koydum. Cam olmaz aynen canım ben şunu aldım. Bunlara koydum

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-01-12-17-39-781_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2024-08-01-12-17-39-781_trendyol.com.jpg
    52,9 KB · Görüntüleme: 55
Çok geçmiş olsun canım iyi yakalamışsın miniği bende çok zorda kaldığımda halıya koyuyorum umursamıyorum

X