2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kizlar uyurken bebegim hep bir seye tutunmak istiyor kucagimdayken parmagimi yakaliyor beşiğindeyken bebk arabasinda oyuncagini veya annemdeyz mesela carsafi tutsun istiyor. Neden acaba 🤔
Herkesin uykuya geçiş rutini vardır canım, bilerek veya bilmeyerek...kendini daha iyi hissedip daha rahat uykuya geçiyordur. Henüz net bir şey belirlemediyse taşınabilir ve kaybolduğunda aynısını bulabileceğin bir şey ver eline istersen...
Arkadaşımın çocuğu annesinin göğsündeki bene dokunarak uyuyordu ki koca çocuk olmuştu hala istiyordu.
Benim büyükte pikesine sarılarak uyuyor 12 yaşında ve hala tatile veya memlekete gittiğimizde pikem diye söyleniyor 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Kizlar uyurken bebegim hep bir seye tutunmak istiyor kucagimdayken parmagimi yakaliyor beşiğindeyken bebk arabasinda oyuncagini veya annemdeyz mesela carsafi tutsun istiyor. Neden acaba 🤔
Aynı şey bizde de var sürekli birşeyi tutmak istiyor uyurken yapıyor bunu emerken tişörtümü tutuyor yatağında çarşafını tutuyor ayağımda sallarken yastığı tutuyor. Öyle uyumak istiyor galiba bende uyku arkadaşımı alsam acaba diye düşündüm

Birşeyler çekiştirerek oynayarak uykuya dalmayı severlermiş uyku arkadaşı alın bir tane ☺️ oğlum hala öyle ayıcığıyla oynaya oynaya uyur

Bu çocukların uyku saati hiç uzamayacak mı ya 20 30 dk uyuyup kalkıyor ne o uyuduğunu anlıyor ne ben onun uyuduğundan

Kızlar sizin bebekleriniz de hiç durmuyor mu yoksa tek benimki mi böyle? Oyuncakla 10 dk oyalanıyor sonra ağlıyor ana kucağına koyuyorum orda da 10 dk mama sandalyesinde bişey yedireyim diyorum orda da durmuyor :KK43: herşeye ağlıyor susmuyor ayakta gezdirmemi istiyor saatlerce dolaştırmamı istiyor kol bacak bel kalmıyor cidden artık napacağımı şaşırdım ya sizde de var mı böyle bi durum? Tüm vücudum ağrıyor dolaştırmaktan oturduğum an ağlıyor geri kalkıyorum

Bu ara benim problemim yüz üstü yattığı için ön taraftan bez taşma yapmaya başladı. 1 numara büyük takıyorum gece normalde değiştirmiyordum değişim yapmaya başladım ama sabah yine çıkmış gece 2 gibi değiştirmiştim. Goon bez kullanıyoruz var mı böyle sorun yaşayan
Bu ara benim problemim yüz üstü yattığı için ön taraftan bez taşma yapmaya başladı. 1 numara büyük takıyorum gece normalde değiştirmiyordum değişim yapmaya başladım ama sabah yine çıkmış gece 2 gibi değiştirmiştim. Goon bez kullanıyoruz var mı böyle sorun yaşayan
Ben bezini çok sık değiştiriyorum havalar sıcak ya pişikten korkuyorum gündüz bir şey olmyor gecede bezi hep temiz oluyor sabaha karşı yapıyor bilmiyorum gece az çiş yapması normal öi acaba

Bu çocukların uyku saati hiç uzamayacak mı ya 20 30 dk uyuyup kalkıyor ne o uyuduğunu anlıyor ne ben onun uyuduğundan
Uyuduğunda yanına uzan biraz uyaıırsa tekrar uyutmaya çalış ben yanından kalktığımda uyanıyor artık iş yapmayıp uzanıyorum yanına 30 40 dk sonra kalkarsa bir daha uyutup 1 buçuk saate tamamlamaya çalışıyorum. Gün içinde 1tane uzun uyku uyusa diğerleri kısa olsa da sorun değil bir tanesini iyi uyutmak lazım

Kızlar sizin bebekleriniz de hiç durmuyor mu yoksa tek benimki mi böyle? Oyuncakla 10 dk oyalanıyor sonra ağlıyor ana kucağına koyuyorum orda da 10 dk mama sandalyesinde bişey yedireyim diyorum orda da durmuyor :KK43: herşeye ağlıyor susmuyor ayakta gezdirmemi istiyor saatlerce dolaştırmamı istiyor kol bacak bel kalmıyor cidden artık napacağımı şaşırdım ya sizde de var mı böyle bi durum? Tüm vücudum ağrıyor dolaştırmaktan oturduğum an ağlıyor geri kalkıyorum
Lafın gelişi 10 dk öi gerçek 10 dk mı bir anne için 10 dk çok iyi benimki durmuyor koyuyorum 1 dk sürmez ağlıyor hemen kucağa alıp evi gezsiriyorum duruyor. Ayrıca durmuyor derken aynı zamanda benimki çok gazla hareketli hwr gören öyle diyor emekleyemiyor ama istediği here bir şekilde gidiyor alıyor alacağını

X