2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Katı gıdaya geçince normalde kabız olurdu bizim ki bir ara kabız di mamadan değişikliğinden şimdi günde 2 ye çıktı ilk defa yaşıyorum böyle birşeyi. Katı gıdanın etkisi olabilir mi ? Yoksa pamukçuk için agzidan aldığı ilacin etkısı mi artık kullanmayacağım sürecierak ediyorum. Yarın rota 2 olucaz geç kaldık doktorumiz 6. Ay da olur dedi diğer asilarimizida 5 gün sonra olucaz tartıda merak ediyorum ciddi kilo alımı düştü Allah yardımcımız olsun mental olarak çok yoruluyorum

Philips avent kullanan anneler biberon uclariniz kaç numara ile değiştirdiniz ? Lansioh biberon kullanan anne var mı ? Mamanin tadı güzel cidden acaba biberon mu begenmiyoruz diye düşünüyorum ☺️

Katı gıdaya geçince normalde kabız olurdu bizim ki bir ara kabız di mamadan değişikliğinden şimdi günde 2 ye çıktı ilk defa yaşıyorum böyle birşeyi. Katı gıdanın etkisi olabilir mi ? Yoksa pamukçuk için agzidan aldığı ilacin etkısı mi artık kullanmayacağım sürecierak ediyorum. Yarın rota 2 olucaz geç kaldık doktorumiz 6. Ay da olur dedi diğer asilarimizida 5 gün sonra olucaz tartıda merak ediyorum ciddi kilo alımı düştü Allah yardımcımız olsun mental olarak çok yoruluyorum
Benim bebiş 10 günlük olduğundan beri kaka sıkıntısı var 10 güne kadar yapmadığı olurdu katı gıdaya başlayınca kakasını daha sık yapmaya başladı

Bu ara benim problemim yüz üstü yattığı için ön taraftan bez taşma yapmaya başladı. 1 numara büyük takıyorum gece normalde değiştirmiyordum değişim yapmaya başladım ama sabah yine çıkmış gece 2 gibi değiştirmiştim. Goon bez kullanıyoruz var mı böyle sorun yaşayan

Eklentiler

• 17222351739986354658828067052295.jpg
    17222351739986354658828067052295.jpg
    117,2 KB · Görüntüleme: 16
Bunu kullanıyorum.molfix 3numara kullaniyorsam sleepy bio natural alicaksam 4numara alırım sleepy bezi kalıplari küçük.
Öyle yaptım bende şimdiye kadar baby turco sleepy pure baby ve goon kullandım. Molfix hastaneden vermişlerdi onu da beğenmiştim. Aslında bu bezlerin hepsi kullanılabilir belli kalitede bezler ama çocuğa göre ihtiyaç değişiyor işte benim oğlanın Goon da tüm çişi ön kısma birikiyor öyle olunca da yüz üstünde hep üstüne çıkıyor. Molfix ve goon kalıbı daha geniş diğerleri biraz daha küçük bence de.

kızlae bebekleriniz ellerini ağzına sokuyor mu ve ayak parmaklarını ağzına sokuyor mu ? Bunun bir sakıncası var mı alışkanlık olur mu müdahale etmeli miyiz
Her ikisini de yapıyor müdahale etmeyin diyor doktorlar genelde ben hiç müdahale etmedim. Kaynanam bi zorla çocuğun ağzından elini çıkarmaya çalışıyordu büyük oğlu alışkanlık olmuşta koca çocukken daha elini emiyormuş diye elleme bırak dedim

X