2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Evden çalışıyorsa çalışsın dolanmasın ben dolaniyo görürsem çalışmıyor derim. Biz 24 saat çalışıyoruz daha bu saat oldu uyutmaya calisiyorum koktum 50 derece sıcak var, duş mu alayım yatıp uyuyayım mı 😩
Yoook sorsan canı çıkmıştır o çay onun hakkıdır biz essek anasını satayim vur semeri çalışsın 😰
Sana yeter bence artık Allahım hakkı 3 tur 😂😂
Bencede bencedeee 3 kararrr 😅😅😅

Sağol canm o oyuncakla aşk yasıyor benımkı büyük aşk sosyal yılışık valla bebegın kırkı çıktı kırk insan gördü 😀😀😀😀
Benimki aslında ilk 2 ay 10 kişi ile yaşadı ama nolduysa sonra oldu 😂 sonra sessizliğe alıştı dışarı da çok çıkarmadım şimdi yabancı görsün çığlığı basıyor herkes korkuyor 😂

Kızlar kefir içirmeye başladınız mı? Ek gıdaya başlayınca başlayabilirsiniz diye okudum. İçiren var mı

Neler vardı içinde canım
Ekliyorum görsele bir de bebek bisküvisi aldım tariflerde var önümüzdeki birkaç hafta sonra kullanırız diye düşündüm ama siz alacak mısınız ya da yapacak mısınız bebek bisküvisi

Eklentiler

• IMG_4427.png
    IMG_4427.png
    309,6 KB · Görüntüleme: 23
Kızlar ben bu aralar sinirlerime hiç hakim olamıyorum aşırı gerginim çok stresliyim sinirliyim tam düzelecek diyorum bir daha başa dönüyorum nasıl çokıcam bu ruh halinden çevrenin artık çocuk büyütmek kolay değil demesinden çok sıkıldım kimse destek olmadığı gibi üstüne boş boş konuşuyorlar annem bile siz kolay büyümediniz diyor şuan ben bunları duymak hiç istemiyorum öok bunaldım

Kızlar ben bu aralar sinirlerime hiç hakim olamıyorum aşırı gerginim çok stresliyim sinirliyim tam düzelecek diyorum bir daha başa dönüyorum nasıl çokıcam bu ruh halinden çevrenin artık çocuk büyütmek kolay değil demesinden çok sıkıldım kimse destek olmadığı gibi üstüne boş boş konuşuyorlar annem bile siz kolay büyümediniz diyor şuan ben bunları duymak hiç istemiyorum öok bunaldım
Canım seni çok iyi anlıyorum.Hepimiz gelgitlerle doluyuz iyi olmaya çalışıyoruz.hep benzer durumlar hep benzer duygular.biz de çocuk büyütmenin kolay olmadığını biliyoruz ve bunu söylüyoruz zaten.Tek istediğimiz yargılamadan anlayış ve biraz destek oysa ki

Ekliyorum görsele bir de bebek bisküvisi aldım tariflerde var önümüzdeki birkaç hafta sonra kullanırız diye düşündüm ama siz alacak mısınız ya da yapacak mısınız bebek bisküvisi
Ben bebek bisküvisi de aldım hem zeytinyağlı hem keçi boynuzlu olanı aldım ama daha kullanmadım. Zeytinyağını keçi boynuzu pekmezini de bu markadan aldım. Bu seti almadım 4lü aldım kalanını ayrı ayrı aldım bilseydim bunu alırdım daha uygunmuş.
Bu arada ruşeymi 6 ayda kullanılıyor mu

Çok haklısın canım herkes konuşuyor artık sussalar bi bıraksalar da istediğimiz gibi büyütsek. Geçen kalabalık bir ortama girdim orda görümcemin kayınbabası üzerine vazife gibi sanki oğlumu gösterip buna biraz kilo aldır dedi. Ki o kadar hassasım bu konuda kaç kere buraya da yazdım almıyor ne yapsam almıyor bak ek gıdaya da başladım hala ayda 250 gram alıyor. Çok üzüldüm. Keşke sussalar biraz.

Ben bebek bisküvisi de aldım hem zeytinyağlı hem keçi boynuzlu olanı aldım ama daha kullanmadım. Zeytinyağını keçi boynuzu pekmezini de bu markadan aldım. Bu seti almadım 4lü aldım kalanını ayrı ayrı aldım bilseydim bunu alırdım daha uygunmuş.
Bu arada ruşeymi 6 ayda kullanılıyor mu
Kullanılmıyor 8 ay üzeri diye biliyorum set olarak uygun olduğu için aldım yoksa Ruseym almazdım canım

Çok haklısın canım herkes konuşuyor artık sussalar bi bıraksalar da istediğimiz gibi büyütsek. Geçen kalabalık bir ortama girdim orda görümcemin kayınbabası üzerine vazife gibi sanki oğlumu gösterip buna biraz kilo aldır dedi. Ki o kadar hassasım bu konuda kaç kere buraya da yazdım almıyor ne yapsam almıyor bak ek gıdaya da başladım hala ayda 250 gram alıyor. Çok üzüldüm. Keşke sussalar biraz.
Ay yarabbi ya valla sinir oluyorum böyle insanlara çok hareketli pek size çekmemiş yoksa kilolu olurdu deseydin tövbe yarabbi yine sinir oldum kırmızı ruj üzerine 🫠😅😅😅😅

X