2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Firmalar daha pahalı diyo zaten kişi daha uygun oluyo.. Bn de bebekle ev taşıyacam nasıl yapacam bilmiyorum.. 1 ay içinde ev taşıyacam ve eylül başında işim başlıyo hepsini 1 ay içinde nasıl yapacam bilmiyorum
anne kayınvalide yakında yok mu birileri yardım edecek tek başına zor olur 🫠

kızlar günaydın nasıl geçiyor günleriniz 🌸
Günaydın canım 5 te başladık güne. Zaten gece 10 da uyudu saat 1 e kadar döndü durdu hep pış pış yaptım en son 1 de baktım uyanacak emzirdim koydum uyudu 3 ye kalktı emzirdim 5 te tam uyandı 😂 biraz oyaladım 6 a doğru uyudu 8 de kalktı emzirdim eşime verdim çok yorgunum 11 e kadar bak ben uyucam dedim kaç kere tepeme gelip annesi dediğini hatırlamıyorum 😂 en son 10.30da resmen çocuğu üstüme koyup kaçtı 😂

Merhaba kızlar günaydın bayadır giremiyorum nasıl gidiyor bebişlerle😅 Benimki emekleme çalışmaları yapıyor şimdilik geri geri gidiyor. Oturmaya başlayan emekleyen ya da diş çıkaran var mı🤗
Merhaba canım evet uzun zamandır yoksun nerelerdesin. İyiyiz çok şükür 🙏🏻 sen nasılsın

Günaydın canım 5 te başladık güne. Zaten gece 10 da uyudu saat 1 e kadar döndü durdu hep pış pış yaptım en son 1 de baktım uyanacak emzirdim koydum uyudu 3 ye kalktı emzirdim 5 te tam uyandı 😂 biraz oyaladım 6 a doğru uyudu 8 de kalktı emzirdim eşime verdim çok yorgunum 11 e kadar bak ben uyucam dedim kaç kere tepeme gelip annesi dediğini hatırlamıyorum 😂 en son 10.30da resmen çocuğu üstüme koyup kaçtı 😂
Bütün kocalar mı aynı ya. Benim ki de sabah 2 saat baktı ama belki 10 kez aaa anne uyuyomuş kızım diye kapıma geldi🤣🤣

Var var sağolsun yardım edecekler.. Evi toplamayı kendim yapacam ama yerleştirme de annem ve kız kardeşim yardıma gelecek kaynanamm da bebeğe bakacak
Ohh iyi bari yavaş yavaş toparlarsın canım bir anda belki senin için de zor olur ama temel lazımmolacak şeyler dışında yavaş yavaş toparlarsan belki daha kolay olur bilemedim inşallah kolaylıkla geçsin stres olmayın şimdiden🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Merhaba canım evet uzun zamandır yoksun nerelerdesin. İyiyiz çok şükür 🙏🏻 sen nasılsın
İyiyim canım teşekkürler. Valla ne olsun işte bebiş büyüyor daha da hareketli ve uykuya geçişler çok zor oluyor. Diş kaşıntısı da cabası😵‍💫 Aşırı sinir yapıyor dişlikleri eline alınca hırsını alamayıp ağlamaya başlıyor. Acaba diş çıkarırsa geçer mi bu durum rahatlama olur mu🤔🥰

İyiyim canım teşekkürler. Valla ne olsun işte bebiş büyüyor daha da hareketli ve uykuya geçişler çok zor oluyor. Diş kaşıntısı da cabası😵‍💫 Aşırı sinir yapıyor dişlikleri eline alınca hırsını alamayıp ağlamaya başlıyor. Acaba diş çıkarırsa geçer mi bu durum rahatlama olur mu🤔🥰
Sizin galiba 2. Çocuk muydu? İlkinde nasıldı sonradan uykular düzene girdi mi

Sizin galiba 2. Çocuk muydu? İlkinde nasıldı sonradan uykular düzene girdi mi
Evet canım ama benim ilk çocuk aşırı sakindi. Biblo gibi koyduğum yerde dururdu😃 uykuları da hep düzenliydi. Bu diş dönemleri falan herşeyi sakin geçirdik. Yani ben ondan hiç çocuk bakmamış gibi tecrübesiz kaldım. Bunun da tersi gibi hiç uyku düzeni yok her şeyi sorunlu geçiyor baya zorluyor beni.

Evet canım ama benim ilk çocuk aşırı sakindi. Biblo gibi koyduğum yerde dururdu😃 uykuları da hep düzenliydi. Bu diş dönemleri falan herşeyi sakin geçirdik. Yani ben ondan hiç çocuk bakmamış gibi tecrübesiz kaldım. Bunun da tersi gibi hiç uyku düzeni yok her şeyi sorunlu geçiyor baya zorluyor beni.
Benimki de beni çok zorluyor 😂 büyüyünce düz duvara tırmanır gibi geliyor bana

X