2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Yarim saattir yıldızlara bakiyo bundan sonra her sabah acarim bu lambayı 🙃

Eklentiler

• 1000063245.jpg
    1000063245.jpg
    43,1 KB · Görüntüleme: 44
İnan aynı her sabah 6 da güne başlıyorum gece zaten 3 4 kere kalkıyorum. Bu sıcakta bi yere de gidemiyoruz. Ben dün bebeğimi annem gile bıraktım eşimle eve geçtik bütün evi temizledik. İnanılmaz yoruldum sabah kalktığımda parmak uçlarım bile ağrıyordu. Ama içim rahatladı en azından o kafama takılan şeyleri yaptık. 9 saat sürdü ama inanırmısın kaç çamaşır attım serdim evi 2 kere süpürdük sildik. Bi sürü iş vardı hallettim ama hala aklımda yapmak istediğim şeyler var bitmiş sayılmaz
Siz sadece emzirmiyor muydunuz nasıl 9 saat ayrı kaldınız acaba

Kızlar ya aklıma bişey takıldı. Ya diğer ay ben kıyma alıcam bebeğim için kuzu kıyma. Nasıl porsiyonlayıp buzluğa atabilirim azıcık bişey kullanıyoruz zaten. Neyin içinde porsiyonlamamı tavsiye edersiniz bilemedim ben aklıma takıldı eti çözdürüp hepsiyle yapamam sonuçta en azından ufak ufak yiyeceği kadar ayırım dedim ama neye koyacağımı bilemedim
Ben buzdolabı poşetini kesip kıymayı küçük toplar halinde içine koyup bağlıyorum. Yemek yapınca da tek tek alıyordum.

Günaydın kızlar sıcaklarda çok zor oluyo gece hele yenin ediyorum saatte 1 istisnasız kalktık derdimiz De yok şükür ama bilmiyorum destekli uyumaya alışsa bile bu kadar sık kalkmasi hiç normal değil bir an önce havalar serinlesin diye dua ediyorum

Merhaba kızlar günaydın bayadır giremiyorum nasıl gidiyor bebişlerle😅 Benimki emekleme çalışmaları yapıyor şimdilik geri geri gidiyor. Oturmaya başlayan emekleyen ya da diş çıkaran var mı🤗

Kızlar ya aklıma bişey takıldı. Ya diğer ay ben kıyma alıcam bebeğim için kuzu kıyma. Nasıl porsiyonlayıp buzluğa atabilirim azıcık bişey kullanıyoruz zaten. Neyin içinde porsiyonlamamı tavsiye edersiniz bilemedim ben aklıma takıldı eti çözdürüp hepsiyle yapamam sonuçta en azından ufak ufak yiyeceği kadar ayırım dedim ama neye koyacağımı bilemedim
Buz küplerine koyduklarını gördüm

Kızlar ya yoğurt yaptım 4 saat oldu hala süt gibi duruyor aşırı moralim bozuldu zaten yaparkende tutamayacağını biliyordum daha önce hiç yapmadım böyle şeylere de yeteneğim yok. Bir daha yapacağımı sanmıyorum çocuğuma nasıl yoğurt vericem ben ya

canım fırında bu tarifi yap tutmaması imkansız şahane oluyor

Üfff ne kadar çok istemiş 1500 tl tek kişi camlarla birlikte temizlik.2500 tl iki kişi firma değil
Firmalar daha pahalı diyo zaten kişi daha uygun oluyo.. Bn de bebekle ev taşıyacam nasıl yapacam bilmiyorum.. 1 ay içinde ev taşıyacam ve eylül başında işim başlıyo hepsini 1 ay içinde nasıl yapacam bilmiyorum

Merhaba kızlar günaydın bayadır giremiyorum nasıl gidiyor bebişlerle😅 Benimki emekleme çalışmaları yapıyor şimdilik geri geri gidiyor. Oturmaya başlayan emekleyen ya da diş çıkaran var mı🤗
Diş çıkaran arkadaşlar var ama daha tam anlamıyla oturan ya da emekleyen yok bildiğim kadarıyla

X