2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar benim bebe de hala oturma konusunda sıkıntılı, napim olmuyo illaki olacak daha 5 aylık erken sonuçta, tummy time sevmiyo zar zor yapiyo yan dönüyo ama hala kendi kendini kurtardığını görmedim hep bnm destegimle oldu. Boynunu da dimdik tutmuyor mesela ben başlamadım ek gıdaya henüz zaten 9 kilo 5 Ağustos da Dr a gidicez o zman tam 6 aylık.oluyo o zamana ilerleme olur başlarız sıkıntı yapmayın bence

Bizimki bugün ilk defa üç tur döndü halının ortasına koymuştum bir geldim koltuğun altına girmiş yarısı 😂
Benimkide dönüyor ya baya bir saniye gözümğ ayıramıyorum yastık falan fayda etmiyor ayağıyla itiyor. Ufaktan emekliyor parkeye denk gelse kesin Kaya kaya gider 🤣🤣

Kızlar benim bebe de hala oturma konusunda sıkıntılı, napim olmuyo illaki olacak daha 5 aylık erken sonuçta, tummy time sevmiyo zar zor yapiyo yan dönüyo ama hala kendi kendini kurtardığını görmedim hep bnm destegimle oldu. Boynunu da dimdik tutmuyor mesela ben başlamadım ek gıdaya henüz zaten 9 kilo 5 Ağustos da Dr a gidicez o zman tam 6 aylık.oluyo o zamana ilerleme olur başlarız sıkıntı yapmayın bence
Kilosundan olabilir ya tombiş tombiş bacakları vardır şimdi onun annesi kaldırması zor olur ama tam ısırmalıktır🤣

Kız doğumla beraber beyin hücrelerimizazaldı ben artık böyle düşünüyorum tamam oğluna her şeyi doğru yapıyorum ama kendime veya çevreme salak gibi oldum iyice 🤣🤣🤣
Sfshsgahzgga
Gecen gece esim rahatsız diye bahsetmistim ya gündüz adam uyuyodu koltukta iki büklüm olmuş usuyo bu dedim elime Polat battaniye geldi attım üstüne işime devam ettim. Bi zaman sonra bi şeyler yiyelim diye yanına gittim. Gayri ihtiyarii yüzüne dokundum ki adam yaniyo cayır cayır 🤣🤣🤣 hemen olctum 38 e dayanmis ateş. Sonradan olaylar sakinleyince sesli şekilde düşünmeye başladım. Ya dedim temmuzun ortasında ev cayır cayır yanarken gotteki dön fazlalık hissettirirken nasıl dusunemezsin bu adam bu sıcakta nasıl üşür diye 🤣🤣 tek düşüncem beynimin tüm algıları kıza endekslenmis. Umurunda değil beyin hucrelerimin kim ne demiş napmis 🤣🤣🤣

Açıkçası ben buharda da yapmıyorum. Az suda haşlayıp ediyorum. Vitamini suyuna geciyo kayboluyo diyoruz da suan zaten yediği en baba 1 tatlı kaşığı. Yaptığımda 1 yemek kaşığı kadar yiyip bitirdiği olmadı. Yemek corba yaparkende klasik usul pişirilen zaten şu et suyu vs kullanicaz. Bana fuzuli masraf kalabalık gibi geliyo. Dünde yazmıştın bilerek cevap vermedim fikrimi söyleyip aklini karistirmayayim engel olmiyim diye. Bugun yeniden konu açınca yazayım dedim. Dediğim gibi bu benim fikrim bakış açım. Karar senin bacı 🤷‍♀️
Canım sırf lazımsa diye alacaktım bana kalırsa da lazım değil.Emin oldum ne gerek varlığına teşekkür ediyorum 🩷🥰

Ben de geri dönememesinden çok dertliydim çok şükür iki haftadır yüz üstünden sırtüstüne dönebiliyor, bu sayede arada uyanmalar oluyordu o azaldı. Egzersiz yaptırdım be, he işe mi yaradıı yoksa zamanı geldi de kendisi mi bu işi becerdi bilemiyorum😂
Ya sırttan yüze süper dönüyor yüzden sırta gelemiyoruz 😰 hareketi yaptırmaya calisiyorum ama yüzünün üstüne gelince deliriyo. Hayır madem delireceksin niye dönüyorsun 😂 nasıldı egzersizin adam gibi video vs bulamadım dilin döndüğünce tarif eder misin 😇

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-17-22-26-52-57_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg
    Screenshot_2024-07-17-22-26-52-57_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg
    80,3 KB · Görüntüleme: 41
Yaaa cocuuummm🥰 kız valla bırak dönmesin canıma ot tıkadı ya hala geri dönmeyi beceremiyor, öğrenmeye de niyeti yok bas bas bağırıyor anca 🤣
Benimki de tembel demiştim birden dönmeye başladı yere koyduğum gibi dönüyor sonra aynı bağırıp duruyor. Dönmeyince en azından biraz sırt üstü oynuyordu. Ağlamak için sebep arıyorlar valla 🥲

Benimki de tembel demiştim birden dönmeye başladı yere koyduğum gibi dönüyor sonra aynı bağırıp duruyor. Dönmeyince en azından biraz sırt üstü oynuyordu. Ağlamak için sebep arıyorlar valla 🥲
Sorma sorma bağırmaya bahane olsun 🤣

bu sayfada güzel öneriler var

Yaa çok teşekkürler güzel sayfa takipledim hemen. Bu egzersizi yaptırıyorum ama ben döndürmeye çalışınca da sinirleniyor susak🤣 anlamadım ben nasıl iştir bu 🤣

Sorma sorma bağırmaya bahane olsun 🤣

Yaa çok teşekkürler güzel sayfa takipledim hemen. Bu egzersizi yaptırıyorum ama ben döndürmeye çalışınca da sinirleniyor susak🤣 anlamadım ben nasıl iştir bu 🤣
Bir öneri de ben paylaştım. Bu arada videodaki gibi asla sakin durmuyordu benim kız ağlıyordu genelde😂 ama dönmeye başlayınca şöyle bir şey de oldu. Artık dönmeyi öğrendi ohh ağlamaz diyordum ki ara ara kolları ve bacakları yüz üstündeyken yerden kaldırıp çırpınıyo, yani şöyle diyim gövdesi
Üstünde kanat çırpıyo ve bi süre sonra başlıyor ağlamaya, e kızım hani dönmeyi de öğrendin yat yuvarlan işteee ama yook ağlamaya bahane😂

Bir öneri de ben paylaştım. Bu arada videodaki gibi asla sakin durmuyordu benim kız ağlıyordu genelde😂 ama dönmeye başlayınca şöyle bir şey de oldu. Artık dönmeyi öğrendi ohh ağlamaz diyordum ki ara ara kolları ve bacakları yüz üstündeyken yerden kaldırıp çırpınıyo, yani şöyle diyim gövdesi
Üstünde kanat çırpıyo ve bi süre sonra başlıyor ağlamaya, e kızım hani dönmeyi de öğrendin yat yuvarlan işteee ama yook ağlamaya bahane😂

Yaaaa yemin ederim aynısı 😂 benim yaptığım hareket de bu ama kendi yapıyor 😩 sanırım hala biraz zamanı var 😰

Kızlar bu uykuları nasıl uzatacağım. 1.5 2 saate bir kalkıyor artık yorgunluktan pertim. Yerinden kaldırmayım bekleyim diyorum belki kendi geri dalar diyorum dönüp duruyor kendini uyandıracak diye alıp emziriyorum geri uyuyor.

Kızlar bu uykuları nasıl uzatacağım. 1.5 2 saate bir kalkıyor artık yorgunluktan pertim. Yerinden kaldırmayım bekleyim diyorum belki kendi geri dalar diyorum dönüp duruyor kendini uyandıracak diye alıp emziriyorum geri uyuyor.
Bizim eskiden uzundu şimdi tam tersine geçti aynıyız neden böyle bilmiyorum

X