2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kız yok eminim elektriksel biseyler oldu ama tam anlatamıyorum eminim açıklaması vardır. Kapalıydı yani sartel in kendi kendine atmasi kapı zilinin calmasi otomatik var ya aşağı kapıyı açan ordan sesler gelmesi falan hepsi aynı anda oldu biseyler oldu yani o gök gürültüsünden sonra yada yıldırımdan sonrs bilmiyorum tam
Değişik tövbe tövbe 😂😂😂

Kızlar sabah burada gök gürültülü sağanak şimşek yıldırım hepsi oldu, gök gürültüsnddn sonrs kapinin alarmı öttü zil çaldı kendi kendine sonra sartel attı eşim de ise gitmişti eve bakayım diye kalktım pille çalışan gece lambası yanıyordu eşime sordum sen mi açık bıraktın diye yoo dedi ki gece kaç kere kalktım kapalıydı eşim giderken de kapalıydı tüm bu olanylardan sonra gece lambası yanıyordu valla tırstım biraz ama sonra dedim saçmalama hava zaten elektrik yüklü açılmıştır o da mekanik bişey sonuçta, fiziği güzel olan bı arkadaşım var mı anlatsın bana bu durumu🤣🤣 bakmayın guldugume çok tirsttim😭
Fizikten kimyadan anlamam yani bilimsel bi aciklamam yok fakat havadaki elektrik yükünden olduğunu düşünüyorum. Hatta evde saksı çiçeği varsa onunla oynayın birazcık elektriginizj çeksin. Hatta toprağı küvete koy bebeğin de bassın birazcık alir heralde o elektirigi de

Kizlar iki gündür dikkatimi birşey çekti. Normalde sadece gece uyuyunca ve gündüz düzgün beslenince göğüsum doluyor. Ama bu iki gündüz dışarı cikiyorum yürüyüş yapıyorum. Yine beslenmeye dikkat ederek enteresan şekilde göğüsum doluyor. Ve uzun aradan sonra ilk defa gece dışında oglumi iki göğüs olarak emzirdim. Sanırım ciddi o kaygının dışına çıktığım için psikolojikrahatliginda etkisi oldu sanırım.
Stresten uzaklasiyorsun ve güneş aliyorsun ondandir 🥰🥰

Dün burdada gittin geldi yağmur fırtıns ıklım değişiyor ıyıce bebeği emzık almayan anneler mamajo yu deneyin ben her marka denedım alıyordu ama 3 dk sonra tü kuruyordu sonra mamajo ortodontık emzık mıs damak yapısıma göre bunu emıyor hatta agzından zorla çekiyoruz dıgerlerı işkence gıbı tükürüyoedu emzik siz uyumuyor mama çocuğu 6 18 ay aldım ıyı kızlar

Kızlar günaydın market günlük süt ile yapılan yoğurt (maya activia kullandım) biraz cıvık ve sünen cinsten oluyor.agüvenebileceğiniz bir çiftlik jersey sütü bulabilirseniz taş gibi oluyor yoğurt.kaynatıp dolapta ağzı kapalı bir şekilde bekletirseniz de çok fazla miktarda kaymak çıkıyor.Bebegime de jersey sütten mayaladım bu kez yoğurt gibi yoğurt diyorum 🫠

Dün burdada gittin geldi yağmur fırtıns ıklım değişiyor ıyıce bebeği emzık almayan anneler mamajo yu deneyin ben her marka denedım alıyordu ama 3 dk sonra tü kuruyordu sonra mamajo ortodontık emzık mıs damak yapısıma göre bunu emıyor hatta agzından zorla çekiyoruz dıgerlerı işkence gıbı tükürüyoedu emzik siz uyumuyor mama çocuğu 6 18 ay aldım ıyı kızlar
6 aylık olucaz bu saatten sonra tutar mı bilmiyorum keşke emzik tutsaydı çok istedim tutmasını ama tutmadı

Canım saçma gelecek biliyorum ama balkondaki kiler gibi dolap çok sıcak bozulur diye korkuyorum buz dolabında hiçbir şekilde yer olmuyor.Odası serin odada kendi dolabına koyacağım hem serin hem karanlık 😂
Benimde buzdolabında yer yok bende yapsam nereye koyacam diye düşünüyorum

Kızlar sabah burada gök gürültülü sağanak şimşek yıldırım hepsi oldu, gök gürültüsnddn sonrs kapinin alarmı öttü zil çaldı kendi kendine sonra sartel attı eşim de ise gitmişti eve bakayım diye kalktım pille çalışan gece lambası yanıyordu eşime sordum sen mi açık bıraktın diye yoo dedi ki gece kaç kere kalktım kapalıydı eşim giderken de kapalıydı tüm bu olanylardan sonra gece lambası yanıyordu valla tırstım biraz ama sonra dedim saçmalama hava zaten elektrik yüklü açılmıştır o da mekanik bişey sonuçta, fiziği güzel olan bı arkadaşım var mı anlatsın bana bu durumu🤣🤣 bakmayın guldugume çok tirsttim😭
Bizim de
Allah korusun🙏 geçmiş olsuuuunn🙏🙏🙏
kızlar teşekkür ederim hepinize

Fizikten kimyadan anlamam yani bilimsel bi aciklamam yok fakat havadaki elektrik yükünden olduğunu düşünüyorum. Hatta evde saksı çiçeği varsa onunla oynayın birazcık elektriginizj çeksin. Hatta toprağı küvete koy bebeğin de bassın birazcık alir heralde o elektirigi de
Bende öyle düşündüm canım aynen binanın tüm zilleri çalmış bu arada

Kızlar bişey soracağım ya 😂 ben şu kiwinin buharda pişirme makinesini aldım ama temizlerken su haznesine sirke koydum temizlensin diye şimdi hep kokusu çıkıyor çocuğun yiyeceklerine sinecek 😂 nasıl gider ya bu koku. Yıkanacak bişey de değil ki çıkarıp yıkayım 😂

X