2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar saglık ocakları boy uzunluğunu yanlış ölçebilir mi? Ayın birinde kızın boyu 63 cm dı bugün markete giderken yol üstünde başka bi saglık ocagı vardı kilo almış mı diye merak ettim ölçtürdüm 66 cm olmuş.. 8 günde 3 cm atması normal mi
Bence yanlış ölçülmüş canım doktorlar bile yanlış ölçüyor bence bazen

Kızlar saglık ocakları boy uzunluğunu yanlış ölçebilir mi? Ayın birinde kızın boyu 63 cm dı bugün markete giderken yol üstünde başka bi saglık ocagı vardı kilo almış mı diye merak ettim ölçtürdüm 66 cm olmuş.. 8 günde 3 cm atması normal mi
Hepsi farklı ölçüyor net ölçemiyorlar

Yanlış ölçüyorlar ya geçen ay bizim ebe çocuğu 68 cm ölçtü ki bence zaten o kadar yoktu doktor 64 ölçmüştü mesela

Temu dıye bır sıte varmıs duydunuz mu kardeşim bugün bır bak dıye tutturdu fıyatlar ınanılmsz ucuz dedım bınlar dolandırıcı bıde 500 tl altı alısverıe yapılmıyor muş sılokon beslenme gereçleri falan

Bunu bır günde yapıyorsun ayrı ayrı degıl twbı dıs bulguru muz var diyorsun öyle 😀😀😀ben çok severım zatı mısafırrr😀😀😀
Bu şey değil miydi ya kızanı oturtuyorsun bi tepsiye kitap kalem makas falan koyuyosun kızan birini seçiyor 😁
B Buffalosos ya katılıyorum valla kendim aç geziyorum bide millete bulgur kaynatamam🤣

Kesinlikle yanlış ölçüyorlar 1 gün ara ile bebem 4 cm çekmiş olamaz 🤣 doktoru baz alıyorum ben daha çok imtina ediyor.

Bu şey değil miydi ya kızanı oturtuyorsun bi tepsiye kitap kalem makas falan koyuyosun kızan birini seçiyor 😁
B Buffalosos ya katılıyorum valla kendim aç geziyorum bide millete bulgur kaynatamam🤣
Oğlanın önüne koyarım Euro Dolar Altın birini seçsin 😂🤣 riske atamam

Ucanbalon Ucanbalon canım sen sinek kovucu kullanıyordun galiba. Gece yatarken sürüyor musun? Yada sürülür mü
Sürüyorum ben. Ayakları açıkta oluyor ayaklarına sürüyorum kendime elime şurup yanaklarına değdiriyorum kıyafetlerine sürüyorum. Isırırsa alcak sinek gece ısırıyor zaten 😓

Temu dıye bır sıte varmıs duydunuz mu kardeşim bugün bır bak dıye tutturdu fıyatlar ınanılmsz ucuz dedım bınlar dolandırıcı bıde 500 tl altı alısverıe yapılmıyor muş sılokon beslenme gereçleri falan
Aliexpress tarzı bir oluşum diye biliyorum. Her şey var ben 500 lirama kıyamadım bir sürü şey attım sepete ama 🤣 bir de şey kullanacaksan eğer sanal kartla ödeme yapın fiili kredi kartlarınızı girmeyin o tarz sitelere kopyalamaya çok müsait oluyor çünkü

Sürüyorum ben. Ayakları açıkta oluyor ayaklarına sürüyorum kendime elime şurup yanaklarına değdiriyorum kıyafetlerine sürüyorum. Isırırsa alcak sinek gece ısırıyor zaten 😓
Kaç gecedir yedi bitirdi çocukumu :KK43: her yerini ısırdı. Ayaklarında izler yeni iyileşiyor tekrar ısırıyor. Valla en son kullanacağım galiba. Biraz korkuyordum kullanmaya. Elini ağzına koyar ne bilim ilaca değer diye çekindim hep sürmeye ama aşırı yediler

Kaç gecedir yedi bitirdi çocukumu :KK43: her yerini ısırdı. Ayaklarında izler yeni iyileşiyor tekrar ısırıyor. Valla en son kullanacağım galiba. Biraz korkuyordum kullanmaya. Elini ağzına koyar ne bilim ilaca değer diye çekindim hep sürmeye ama aşırı yediler
%100 organik benim kullandığım. Ellerine sürmüyorum. Yatmadan hemen önce sürüyorum emişme uykuya geçme derken zaten ilk tazeliği gitmiş oluyo o uyanana kadar. Yazık kaşıntı da yapar o 😓

X