2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
İnşallah Moni moni şu +3 ü bir verebilseydim yöresel yemekleri çok severim gelsin +5 ne de olsa zayıflayamıyorum can boğazdan gelir deyip yemeye devam
Ha 3 ha 5 binzey olmaz ya daha yol uzun baktın veremeyip işin içinden cikamiyosun bi tane daha patlatirsin bebe. Gebelik kilom deyip işin içinden çıkarsın

Çok teşekürler canım içim rahatladı biraz belki de çevrenin etkisi ile insan daha çok üzülüyor bana da kv sen ne yiyorsun ki çocuk beslensin diyor ondan kendimi suçlar oldum ister istemez
Ne demek yaşlılar böyle malesef benim annemde kaynana gibi kaynanam ondan daha anlayışlı valla. Bünyeyle alakalı bence. Eşimin tarafı zayıf ilk kızım onlara çekti. Bizim taraf ise kilolu. bu ikinci kızımıda sadece emziriyorum hatta tek meme emiyor ama güzel kilo aldı mesela bu bizim tarafa çekmiş.

Kızlar bebeğim kusarken balgam vardı endişelenmeliyim
Ben de görmüstüm daha önce demek ki balgami yuttu Bugun benim gözümde damar catladi emzordigimi söyledim Netira yazdi doktor. Cocuk doktoruna sordm süte gecer mi diye. Ben Netirayi yenidogana recete ediyorum bisey olmaz dedi

Maşallahhh

E bebekte molfıx kullananlar ıcın dıyorum ındırım var 2 paket aldım bıde 1 kgluk mama alıstırma bardagı markadı pahalı olanlardan degıl webaby ne banyo mama oturagı ındırımde oda pudra oda kokusu yedek sısesı 2360 tl ortada bısı yok

Yavaş yavaş ek gıda alısverıeı baslayım phılos avent kullanıyordun bıberon bugün eczaneden asıyı almaya gıttım kulplu küçük biberon lar varya ondan aldım kendı tutup bır güzel ıctı mamasını 150 ml aldım ilerde şu koyarım içsın

Ayyy acaba bebım gözüm de batıyor demıstım ya benım de öyle oldukı gecmis olsun çok ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…