2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Yani tabak çanak nihayetinde 😊 oioi olmadan asla yemem anneeaaağğ diyecek hali yok. Bi tabak 800 lira üstelik deterjanla yikayamiyosun onları. Ben şimdi aldıklarımı biberon temizleyicisi ile yıkıyorum. Silikonlar için karbonat falan gerekiyormuş.
Uzun kullanacağı alet edevat olur en iyisini almaya çalışırım ama tabağa çanağa da o kadar masraf su ekonomide beni biraz uzuyor açıkçası. Kitap alırız o paraya 🥰😝
Haha komedisin. 😂😂 Cem yilmazin filmi geldi aklıma. Size alet edevat yasak demedim mi 😂 diyo ya. Aynen aynen yok bende şimdi bı kaşık falan alayim diyorumm tabakta meleni marka hoşuma gitti önlük falan. Maksat bebeğin malzemelerini bizden ayirmak.

Kızlar biberonları nasıl temizliyorsunuz bu zamana kadar sivenonun biberon temizleyicisi ile temizledim ama cam olanlarda böyle yağlı yağlı leke oldu başka deterjan kullanan var mı 🫠
Ben kendime bulaşık süngerini içine gircek şekilde kestim her defasında biberon temizleme deterjanı ile içini dışını yıkıyorum. Süt sağmak için kullandığım biberonudq ancak öyle yikarsam ariniyor iyi oluyor.

Aynen bende böyle biliyorum ama takibini yapan doktorumuz da çok az aldığını söylemişti bu ay başka doktora gittim o da çok az felan dedi. Kendimi suçluyorum sütüm yaramıyor diyorum iyice strese girdim sürekli evde çocuğu tartıyorum :KK43:
Üzülmeyin gerçekten bende aynı şeyleri yaşadım anlatmıştım ilk kızımda aynı şeyleri yaşamıştım oda az kilo alıyordu nedense. Herkes zayıf diyordu. Kendi annem bile zayıf deyip duruyordu. Sütümünde olduğunu görüyordu sütün yok diyemiyordu bu sefer de yeterli emzirmiyorsun diyordu. 🙄 Bazı çocukların yapısı böyle oluyor demekki. Şimdi 4 yaşında yaşıtlarıyla aynı boşuna üzülmüşüm diyorum hep.

Yaaaa çok guuzeeeel okurken gözümde canlandı resmen. Akar su, şu birikintisi deniz çay dere hatta çeşme oluklari bile aşırı mutlu eder beni 🤣🤣 bizim dere oenarlarinda öyle Cafe yok ama o dere boyu ağaçların altında yürümeye bayılırım. 🤩
Umarım yolumuz hayirli ve güzel sebeplerle düşerde bi tanışmak nasip olur. Belki bizden önce siz gelirsiniz bu taraflara yöreye ait yemeklerden yiyip bi + 5 kilo ile ugurlariz sizi 🤣🤣🤣
Bu arada kastamonuya yolu düşen düşecek olanlar da haber verirse aşırı mutlu olurum. 🤩🤩🙆‍♀️🙆‍♀️🥳🙃🌺🫂
İnşallah Moni moni Moni moni ☺️🙌şu +3 ü bir verebilseydim 😂😂yöresel yemekleri çok severim 🤤gelsin +5 🤭ne de olsa zayıflayamıyorum can boğazdan gelir deyip yemeye devam 😂😂

Üzülmeyin gerçekten bende aynı şeyleri yaşadım anlatmıştım ilk kızımda aynı şeyleri yaşamıştım oda az kilo alıyordu nedense. Herkes zayıf diyordu. Kendi annem bile zayıf deyip duruyordu. Sütümünde olduğunu görüyordu sütün yok diyemiyordu bu sefer de yeterli emzirmiyorsun diyordu. 🙄 Bazı çocukların yapısı böyle oluyor demekki. Şimdi 4 yaşında yaşıtlarıyla aynı boşuna üzülmüşüm diyorum hep.
Çok teşekürler canım içim rahatladı biraz belki de çevrenin etkisi ile insan daha çok üzülüyor bana da kv sen ne yiyorsun ki çocuk beslensin diyor ondan kendimi suçlar oldum ister istemez

Ahhh evet ya. Henüz nasip olmadı ama çocukluğumdan beridir merak ve hasret duyuyorum. Bizim büyük dedemizin tüm kardeşleri ve köyümüzde ki tüm erkekler gitmis ve geri de gelememisler. Kastamonu ve sinoptan çok gitmis kurtuluş savaşı zamanında. Atalarımızı yerinde ziyaret etmeyi çok istiyorum. Bakalim ömrümüzde nasip olucak mi 🤲🥰🥰
Atalarınıza rahmet olsun 🙌🙌Şehitliği gezdiğimde tüylerim diken diken olmuş ağlamıştım çok farklı bir atmosferi var.İnşallah nasip olur ❤️🙌

Çok teşekürler canım içim rahatladı biraz belki de çevrenin etkisi ile insan daha çok üzülüyor bana da kv sen ne yiyorsun ki çocuk beslensin diyor ondan kendimi suçlar oldum ister istemez
Bu kayınvalideler laf söylemeye niye bu kadar meraklı anlamıyorum 🥴mideniz ne kadar alırsa o kadar yersiniz.Kendinizi suçlayıp canınızı boş yere hiç sıkmayın.

X