2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Haha komedisin. Cem yilmazin filmi geldi aklıma. Size alet edevat yasak demedim mi diyo ya. Aynen aynen yok bende şimdi bı kaşık falan alayim diyorumm tabakta meleni marka hoşuma gitti önlük falan. Maksat bebeğin malzemelerini bizden ayirmak.

Kızlar biberonları nasıl temizliyorsunuz bu zamana kadar sivenonun biberon temizleyicisi ile temizledim ama cam olanlarda böyle yağlı yağlı leke oldu başka deterjan kullanan var mı
Ben kendime bulaşık süngerini içine gircek şekilde kestim her defasında biberon temizleme deterjanı ile içini dışını yıkıyorum. Süt sağmak için kullandığım biberonudq ancak öyle yikarsam ariniyor iyi oluyor.

Üzülmeyin gerçekten bende aynı şeyleri yaşadım anlatmıştım ilk kızımda aynı şeyleri yaşamıştım oda az kilo alıyordu nedense. Herkes zayıf diyordu. Kendi annem bile zayıf deyip duruyordu. Sütümünde olduğunu görüyordu sütün yok diyemiyordu bu sefer de yeterli emzirmiyorsun diyordu. Bazı çocukların yapısı böyle oluyor demekki. Şimdi 4 yaşında yaşıtlarıyla aynı boşuna üzülmüşüm diyorum hep.

İnşallah Moni moni şu +3 ü bir verebilseydim yöresel yemekleri çok severim gelsin +5 ne de olsa zayıflayamıyorum can boğazdan gelir deyip yemeye devam

Çok teşekürler canım içim rahatladı biraz belki de çevrenin etkisi ile insan daha çok üzülüyor bana da kv sen ne yiyorsun ki çocuk beslensin diyor ondan kendimi suçlar oldum ister istemez

Atalarınıza rahmet olsun Şehitliği gezdiğimde tüylerim diken diken olmuş ağlamıştım çok farklı bir atmosferi var.İnşallah nasip olur

Çok teşekürler canım içim rahatladı biraz belki de çevrenin etkisi ile insan daha çok üzülüyor bana da kv sen ne yiyorsun ki çocuk beslensin diyor ondan kendimi suçlar oldum ister istemez
Bu kayınvalideler laf söylemeye niye bu kadar meraklı anlamıyorum mideniz ne kadar alırsa o kadar yersiniz.Kendinizi suçlayıp canınızı boş yere hiç sıkmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…