2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benim çocuğun alt damak köpek dişlerinin olduğu iki yer de kıpkırmızı hatta sağ tarafında daha da fena görünüyor ön kısımdan diş dayanmış gibi sanki

Kizlar konuşuldu mu bilmiyorum ama terazi burcuyum feci karasizlik yaşıyorum dönemsel. Katı gıda için bebeklerinize tabak kaşık vs hangi markaları tercih ettiniz alıp deneyimleyen anneler lütfen yazarmisinkz ? Klasik oioi dışında çünkü ben birşeye fazla yüklenilmis ürünlere karşı nedense antipatik oluyorum başka bir ürün yokmuş gibi fikir verirseniz çok sevinirim link olursa daha çok ,

İkea

Kızlar bebiş yaklaşık 4 saattir uyuyor ve ben şimdi yatacağım ben tam dalacağım kalkacak. O sebeple şimdi emzirip yatayım diyorum arada da yapıyorum bunu ama acaba bıraksam daha mı uzun süre duracak alışkanlık mı oluşturuyorum bu saat aralığına aklımda deli sorular

Meleni baby ve kiwinin ürünleri var aynı oioi ye benziyor ama daha hesaplı bakın isterseniz

Aslında buna rüya beslenmesi diyorlar ve uyku süresini uzatıyormuş uyanmadan emzirmek.

Ayneeeeennnnn bir şey her yerdeyse bende olamaz. Herkes izliyorsa ben izlemem vs vs
Alıştırma bardaklarımız tommee tippee çok güzel indirim vardı almıştım
Tabak bi takım bimden aldım bir de ebebekten 169tl idi sanırım.
Kaşık babyjem, mamajoo ve ebebegin kendi markası baby plus var. Bir de püre kaşığı aldım hangi marka hatırlamıyorum meyve süzgeçleri yine babyplus
babyjem kaşıklar blw içinmiş eğik duruyor minnak elleriyle kendi yamuk yumuk götürsün diye ağzına
Naylon onluk aldım 2 tane de e bebekten yine üstü basi batmasın diye
Bi küçük tencere, buharda pişirme aparatı bide ona özel silikon pişirme kaşıkları aldım herhalde bu kadar

Uyandırmadan emzirmeyi başarıyorsanız bravo
Kesin eminseniz (yani alışkanlık edindiyse) besleyin ama değilseniz şansınızı denemek zorundasınız. Farkında olmadan o şekilde bir rutin oluşturuyor olabilirsiniz. Uykusuzluğa tahammülünüz kalmadı tahmin edebiliyorum ama ben olsaydim emzirmezdim kendi haline bırakırdım. Uyaninca söylenirdim

Ah kalbim. Büyük oğlum önlük dahil ordan almıştım ama yaşadığım şehirde yok ne yazık ki işin komiği hamile kalmadan önce renkli takımlardan almıştım 13 senedir onlar duruyordu ama benim haberim yoktu tekrar doğum yapacağım da onları hatta başkalarına vermiştim bilseydim saklardım.

Teşekkür ederim kuzum bayağı ortaya karışık yapmışsın gerçekten de çok takılmamak lazım sanırım ben de bir ebebek'e giderim oradan görerek alırım ya da internetten sipariş veririm o dediğin markaları ben de gördüm o yüzden kararsız kaldım teşekkür ederim

Benim bebeğim de uyanmadan mama alıyor meme alıyordu eğer imkanın varsa emzir yatır 4 saat kısa bir süre değil en azından tekrar senin uykunu bölmemiş olur.

Bi hayrı olmadı zaten 12 de emzirdim 1 buçuk 2 buçuk 4 5 6...

Online satışı var mı acaba kendi sitesinde bakmadım hiç ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…