2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
H hersey guzel yok kuzum kedi kıl tüy değil asla burda yol çalışması oldu toz vardı ben ona bağlıyorum yoksa ne Şandır annemdeyim birşey olmadı bir anda gözünün içi kanlandi sonra böyle oldu anlamadım. Çok kötü ama gözünü kaşımak istemesi engel oluyorum sinorleniyor gece uzun süre sonra 5 TE uyandı bildiğim oturduk. Napim ovalasa daha büyük sorun. Ucanbalon yok kuzum ya ne denizi ah ah beni bilsen çok pis pimpirikli anneyim hava sıcak dışarı çıkarmak dışarısı esiyo çıkmam. Ona rağmen böyle oldu ondada annem çıkardı bahçeye 2 günde mobilya üzeri tozdu sanki o yaptı insAllah geçer düne gore iyi ama mavi gözleri çok üzüyor beni balımin sağolasın

Olabılır canm toz hava degsımı herşey narın yaratıklar

Konya'da esiyor ama asırı 35 derece alısık olunmayan bır hava otırdugumuz yerde ateş basıyor kapıları açmasan sıcaktan durunmuyır inş bebegı hasta etmem ya ne kıs oldu doğru düzgün ıklım değişiyor ıyıce

Boncuk gözlü

Ooo öyle olmaz tabii, haklısın canım, aminnnn

Ben hep not aliyorum soracaklarimi doktorun karsisinda basiretim baglaniyor sanki not almazsam avel avel bakiyorum aklima soracaklarim gelmiyor

Kizlar 5 gündür bebeğm bir degisik agliyor ara ara. Diş sancisindan oldugunu düşünüyorum. Tetagille ovdum damaklarini doktorumuz tavsiye etmisti. Alt damakta ortada sertlik geldi bugun elime. Tecrübeli anneler nasil oluyor kac güne veya aya cıkıyor ki dişler bebegm huzursuz eline gecirdigini agzina götürüyor. Tetagil günde 4 5 tane kullanabilirsin dedi doktor ama acikcasi cok pahalı. Baska ne yapabilirim kaşıntısıni gecirmek icin

Ben Dişliyi buzluğa koyıyorum hoşuna gidiyor soğuk kompleks gıbı dusun

Kızlar o kadar terliyorum ki anlatamam ya tamam havalarda sıcak ama ben önceden sadece sıcaklardan vucumda ter olduğunu bilmem şimdi devamlı tişört değiştiriyorum çok bunaldım artık
Bende var geçmedi doğumdan sonra. Hiperhidroz var zaten bende ameliyat olacağım ama bu terleme daha başka. Klimalı odada terliyorum

Kıyamam boncuğa tez vakit iyileşsin insallah

Kızlar bu ayda bebeğim 250 gram almış doktor düşük dedi. En az 450 gram alması lazımmış. Ek gıdaya da başladım anne sütü de alıyor neden böyle yavaşladı bilemiyorum

Bize de doktor nurse harveysin diş jelini önerdi bugün ilk defa denedim ve üstte sertlik hissettim. Normalde bildiğim alttan gelir diş ama bizim üstte vardı sertlik diş mi bilemedim

Bi arkadaşım karanfili öğütüp zeytinyağı ile karıştırıp tetagili yaptığımız gibi dişlerini kaşımamı söyledi kendi 4. Aydan beri yapmış çocuğuna ben henüz yapmadım karanfilden emin olamadığım için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…