2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Neden sakın dedi ki benim doktor 5. Ay kontrolünde başla dedi mesela ben çok gönüllü değildim ama başladım yine
Benım bebegın kg alımı ıyı olduğu ıcın benım doktorda başlatmadı 6 ay dedı şu bıle verme bakrın idrar rengınssrı 1 çay kasıgı drdı bu sıcak havada yazık ya

Ben direkt tadım değil beslemeye başladım sanırım ya ne kadar yerse veriyorum hatta iki gündür kabak veriyorum 3 parmak kalınlığında kesmişimdir bitirdi daha versem yerdi. Bi de bu kabak çekirdeği rahatsız eder mi ayırmak lazım mı onları acaba
Tadimdq illaki en fazla 1 yemek kaşığı olucak diye bi sey yok. 1 çay bardağı miktarinca verilebiliyor. Bizimki oyuna başlayınca elhamdülillah deyip sonlandiriyorum. Çekirdek de zarar vermez bence. Suan zaten bi katılığı yoktur ver yesin. Cok ince hassas davranırsa büyüdüğünde de o çekirdekleri çıkart yemem der. 🙃😆

Sinop’u cooook severim nasıl güzel bir şehir orası ya 😍😍😍 iç anadoluluyuz kesin vardır soyda sopta bi gayserili🤪🤪🤪
Bana deniz olsun da heryeri seviyorum. Buraya zor adapte oldum ama seviyorum artık 🤣 bizim aile ağacına baktığımda belli başlı 2 koy var o koyle kiz alıp kiz vermişler. Hic genlerde değişikliğe gitmemisler 🤣🤣 koyluluk durumu fenalarda bende sfagsfsvsv iç Anadolu hiç benlik değil her yer kel aynak gibi 😆😆😆

Bana deniz olsun da heryeri seviyorum. Buraya zor adapte oldum ama seviyorum artık 🤣 bizim aile ağacına baktığımda belli başlı 2 koy var o koyle kiz alıp kiz vermişler. Hic genlerde değişikliğe gitmemisler 🤣🤣 koyluluk durumu fenalarda bende sfagsfsvsv iç Anadolu hiç benlik değil her yer kel aynak gibi 😆😆😆
Benim soy sop bi karışık abooo🤣 kim kimdir belli değil 🤣 alabildiğine bozkır zaten tabi sen alışıksın hamsilosta çay içmeye bizim kıraçlarımızı beğenmezsin 🤣

Öyle deme Moni moni Moni moni 🙃İç Anadolu’da da güzel yerler var 😍

Tadimdq illaki en fazla 1 yemek kaşığı olucak diye bi sey yok. 1 çay bardağı miktarinca verilebiliyor. Bizimki oyuna başlayınca elhamdülillah deyip sonlandiriyorum. Çekirdek de zarar vermez bence. Suan zaten bi katılığı yoktur ver yesin. Cok ince hassas davranırsa büyüdüğünde de o çekirdekleri çıkart yemem der. 🙃😆
Bugün çok huysuzdu da rahatsız mı etti acaba dedim

Kizlar merhaba "Makarna lütfen" katı gıda da tercih edicekmisiniz ben büyük oğlumda hiç boyle şeyler kullanmadım. Yani kolaylık olduğunu biliyorum açıkçası ağustosta ise baslicam o yüzden rahatlıkla alırım ama baslamicak olsam sanki fiyat olarak pahalı kiloya falan vurunca siz ne düşünüyorsunuz ?

Kizlar merhaba "Makarna lütfen" katı gıda da tercih edicekmisiniz ben büyük oğlumda hiç boyle şeyler kullanmadım. Yani kolaylık olduğunu biliyorum açıkçası ağustosta ise baslicam o yüzden rahatlıkla alırım ama baslamicak olsam sanki fiyat olarak pahalı kiloya falan vurunca siz ne düşünüyorsunuz ?
Ben alacağım katıya geçince çünkü çok pratik şeyleri var.Zaten gramaj olarak ne kadar yicekler uzun süre gider muhtemelen aldığımız çeşit çeşit şeyler

Zararı olur mu bilmiyorum ama ben de veriyorum bir çay kaşığı su dudakları kuruyor yavrunun 🥴
Ben alıştırma bardağına koydum su tuttu ağzına götürdü 🥰 kaldıramıyor kendi başına ben yardım ediyorum öyle 1-2 yudum içiyor. Sevmedi ama tadını suratını buruşturuyor 😅

X