2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    297
Kızlar bebişlerinizin salyasının değdiği yerleri sivilce oluyor mu? Bizde sivilceler çıkmış salyanın değdiği yerlerinde çene ve boyun altında. Ne yapmak lazım acaba
Ben Gülsuyu ile silip pişik kremini sürüyorum geçiyor hemen. Diş döneminde olurmuş o sivilceler

Klima ya nem almada ya da 27de açık oda hep 24-25 derece aralığında kalıyor. İnce uzun kollu bir zıbın ve ince bir uzun alt giydiriyorum. Diğer türlü kolu bacağı serin geliyo bana

Vardı var bugün çok huysuz uyutuyorum 15 dakıka sonra uyanıyır sureklı bagırıuor aglıyor meme aç dıyır acıyıruz diliyle oynuyor gerı koyuyor ısırıyor emme yok kapayınca da bagırıyor dünden berı bu çıktı basıms

Kaşık görünce ağzını açmaya başladı benimki ben dün gece mamasını kasede yaptım kaşıkla içirdim yarısı yere yarısı mideye içti ama

Kızlar birde bebeğimde yeni bir alışkanlık oluştu birşeylere tutunup uyuyor ya kendi zıbınını tutuyor ya çarşafı öyle uyumak istiyor. Uyku arkadaşı felan mı alsam öneriniz var mı

Evet bana boşaltmamız lazım demişti. Bende prof bir genel cerrahiye gittim o süt birikintisi dedi tekrar ultrasonla bakacak.

Bizimkide haftaya 6 aylık olucak baya oldu malesef. biberon lansinoh kullanıyorum en baştan beri. Sagim da bebebao aldım eller serbest modelden.
Biberon mama kabul etmemesi de kötü. Ama şuan sizin tam atak zamanı bazı bebekler çok beklenirken bazılarında az beslenme oluyo. Atak bitince düzeliyor umarım en kısa sürede düzene girer

Sağım makinasından memnun musun? İşyerinde kullanmak için almak istiyorum temizliği kolay mı

İnşallah ama pek umudum kalmadı. Atağın bitmesine 8 gün kalmış bekliyorum bakalım

Sağım makinasından memnun musun? İşyerinde kullanmak için almak istiyorum temizliği kolay mı
Memnunum. Düzenli sagim yapsam artış da olur eminim ama yapamıyorum. Cok az sesi var. Eğilme dogrulma çok yapmazsan oturur yada atakta olucaksan çok işine yarar. Priz başında beklemek gibi değil. Temizliğine gelince gün içinde ya sagim sonrasi durulama yapiyorum yada beklemiş olursa bi kopukleyip duruluyorum 2 3 günde bir kaynar suda dezenfekte ediyorum. Parçalar kolay çıkıp birleşiyor. Diger markaları deneyimleme imkanım olmadi ama memnunum yani.

İnşallah ama pek umudum kalmadı. Atağın bitmesine 8 gün kalmış bekliyorum bakalım
Gün hesabı pek tutmaz 8 gün dersin 2 güne biter yada 10 gün sonra olur. Yeterki bitsin ve dengesiz olan durumlar rayına girsin de zor gibi görünen o günler aslinda çok çabuk geçiyor.

Yıkarken dikkat edin motoruna su kaçmasın demişler motor kısmı sökülmüyor mu süt haznesinden. Dinlenme molamda otururken sağarım giysi altından çok belli oluyor mu peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…