2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bi sey sorucam size. Daha önce detaylı bakmamıştım fakat bugün dikkatimi çekti. Kızın popo ayrımı çizgisi diyim beline doğru gelirken çizginin bitimine doğru bi tarafa doğru yana doğru eğik gidiyo. Anlatabildim mi bilmiyorum. Ters j harfi gibi. Dümdüz olması gerekmiyor mu. Bubsekilde olan yada bilgisi olan varmi. Yarin doktor kontrolü var ama bunu da sorsam mı kararsızım. Ben mi kuruntu yapıyorum acaba
Tabi sor kuruntu yapıyorsan da için rahat eder.İçin içini kemireceğine 🌸🌸🌸🌸

Kızlar diş çıkarmayla meme reddinin bir bağlantısı olabilir mi.Biberonu bile sokup çıkararak içiyor mızmız sekilde

Selam kızlar bebeğim 14 şubat doğumlu. Ara ara dönüyor ama hep değil. Bide başını %80 tutabiliyor yani tam anlamıyla mükemmel tutamıyor. Sizlerin bebekleri ne durumda

Keşkül titremesi var göbüşte🤣 selülit korkunc boyutta. Benim kızım kucakta uyuyor hareketsizlikten kaslarım çekildi iyice😓
Oo hala kucakta mı uyuyor kilo alıyorlardı hava da sıcak Valla çok zor oluyordur benimki zaten hiç yerinde durmuyor anca keyfi isterse kucağımda duracak bu bebeler asi ruhlu

Dogumdan 3 ay sonra spor yapabilirsin demisti doktorum ama karin kasi calistiran hareketler icin biraz daha bekle demisti
Önemli olan karın kası 🤣🤣 yok ben zaten kendime güvenmiyorum sanki karnımın içinde bişey var gibi ve sanki hiç geçmeyecek gibi geliyor 🤣🤣

Oo hala kucakta mı uyuyor kilo alıyorlardı hava da sıcak Valla çok zor oluyordur benimki zaten hiç yerinde durmuyor anca keyfi isterse kucağımda duracak bu bebeler asi ruhlu
Sormayın 😓 gündüz asla yatağında ya da başka yerde uyumuyor. Zor olmaz olur mu en ufak harekette uyanıyor bi de hareketsiz duruyorum uyuşuyor her yerim totom tepsi gibi düzleşti 🤣

IMG_2261.png
IMG_2262.png
Kızlar cuma günü bime koşuyoruz 😃 is bankası yayınlarının kitapları da geliyor
İnsallah bitmeden yetişirim ❤️

Kızlar selam sanırım ben yanlış bir şey yaptım ve bebeği yanımda yatırmaya alıştırdım tatilde öyle gerekti Park yatağını da götürmüştüm ama bilmiyorum kurmak içinden gelmedi bir de rahat etmek için uyumasını istediğim için çok dikkat etmedim nasılsa yanimda uyuyor evde alıştırırım diye düşündüm dün gece 3 kere koymama rağmen yatağını uyumadı yine yanıma aldım ama bugün öğlen yatağında yatırdım yarım saat 40 dakika uğraştım, yarım saat boyunca uyudu sürekli yat kalk yat kalk yaptık ama yarım saat de olsa uyudu eskisi gibi İnşallah sabırla onu uyumayı öğretebileceğim yine.

Ya benim sıkıntım memede uyuyor gibi o yüzden gece 4 5 te kalkmalarina dayanamıyorum artık çok yoruluyorum diye yanımda yatırarak emziriyorum hem bana kolay oluyor hem o uyuyordu ikimiz de uyuyorduk ama yanlış olduğunu düşünüyorum bunun nasıl önüne geçebilirim tavsiyeniz var mı?

Sormayın 😓 gündüz asla yatağında ya da başka yerde uyumuyor. Zor olmaz olur mu en ufak harekette uyanıyor bi de hareketsiz duruyorum uyuşuyor her yerim totom tepsi gibi düzleşti 🤣
Bende onu gece yaşıyorum ya ne olacak halimiz gece de bizimki yatakta uyumuyor dönüp duruyor mecbur yanıma alıyorum ağzıma girecek neredeyse yatağın ucunda hareketsiz yatıyorum sabaha her yer tutulmuş 🤣🤣

X