2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Yatış kan alma vs olsa doktor hastaneye yönlendirecek iki iş olmuş olacak. Kendisi başka yerde sen başka yerde ne bileyim hekime ulaşım biraz daha zorlaşıyor. Birşey olsa hastanede hemen müdahale etme imkanı var ama klinikte imkanlar kısıtlı bu yüzden hastane tercihimdir

Aa bilmiyordum öyle iki iş olduğunu hiç özel muayene dr gitmediğim için o zaman dediğin gibi hastane en mantıklısı zaten özel sağlık sigortaları var özel muayenede İsmail beyde geçmiyor Allianz anlaşmalı değilmiş o zaman direk nejla hanıma mı gitsem bende bilemedim biraz çocukslr konusunda panik yapım var

Evet birde sigorta muhabbeti var kliniklerde geçmiyor. Bende çocuk konusunda çok paniğim çok detaylı düşünüyorum Nejla hanıma muayeneye gideyim duruma göre haber veririm özelden yazarım sana

Kızlar sağlık ocağında aşı için randevu oluşturuyor muyuz? Yoksa direkt gidebiliyor muyuz?

Kızlar sağlık ocağında aşı için randevu oluşturuyor muyuz? Yoksa direkt gidebiliyor muyuz?

2. Ay aşısı ise gerekebilir, ebeyi ara istersen.

2. Ay aşısı her gün yapılmıyormuş, hatta her hafta da yapılmıyormuş burada. 2 haftada 1 çarşamba günleri yapılıyormuş sadece. Yine de salı günü ara teyid al öyle gel dedi.

Birinci ay aşısı ise direkt git, onu yapıyorlar.

benim de ilk hafta almadı bir hafta daha bekleriz olmadı mamaya başlarız dedi ama mamaya başlamak istemiyorum eskiden bu kadar kilo kontrolü yapılıyor muydu acaba ya da bir çok yerde bakılmıyordır bile hala gereksiz stres gibi geliyor anneye

DİKKATTTT!!! 2. Ay aşıları yaptıracak anneler ve zamanını bekleyen anneler sağlık ocağınız 1. Ay aşısında gün vermediyse 1 hafta on gün öncesinden ebenizi arayıp sormanız gerekiyor. Çünkü 2. Ay aşıları anladığım bir şişe o gün açılıp 8 saat içinde kullanımı bitiyor ve onu belli bir günde yapıyorlar, mesela bize 20 martta gelin dedi ebe.

Sağlık ocağı hemşiresi bizi çağırdı öyle gittik 1 aylık aşı için. İki ay aşısı için aramadan gelme dedi en az 10 bebe topluyorlarmis aşıları getirmek için

Bizim sağlık ocağı randevu istemedi direkt gittik ama her yerde aynı mı bilemedim

Bizde randevu ile gitmedik canım, daha önceki kontrolde gün veriyor aslında, size vermedi mi?

Sağlık ocağı hemşiresi bizi çağırdı öyle gittik 1 aylık aşı için. İki ay aşısı için aramadan gelme dedi en az 10 bebe topluyorlarmis aşıları getirmek için
Teşekkürler kızlar 1 ay aşısı olcak gün vermişti ebe ama randevu alacakmıyız emin olamamıştım

Bana 1. Ay aşısı için randevu verdi gün ve saat öyle gittim 2. Ay aşıları içinde gün ve saat verdi şimdiden çünkü 2. Ay aşısı canlı aşıymış belli bir saatte geliyor aşı hemen yapılması gerekiyor falan dedi her yerde farklı sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…