2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Comfort bende cok istiyorudum baslamayi gaza da cok iyi diyorlar ve anne sutu alamayan bebekler icin uretildi deniyordu ama iste piyasa durumundan goze alamadim her zaman internetten alamam acil birsey olur marketlerde de olması lazim sonucta 🤦🏻‍♀️
Eczanelerde bulunabiliyor canım ya da depolarından getirtmelerini istiyorum. Nestleyle konuştum ne kadar doğrudur bilmiyorum ama piyasadan kalkmıcak tedarik sorunu var dedi.

Kızlar bu alerji mi dün çıktı bunlar anlamadım
image.jpg

Bizde de çıktı. Dün hem çocuk doktoru hem aile hekimliğinde hemşireler gördü ikisi de bir şey demedi, normal olduğunu düşündüm. Bugün düne göre yüzü daha kuru, azıcık mustelanın bebek yüz kreminden sürdüm

Hem meme hem biberon verip meme reddi nasıl yaşamadınız bu zamana kadar kaşık biberonla veriyordum meme reddi olmasın diye ama zor oluyordu birde çok gaz yapıyordu Philips aventın biberonu aldım meme gibi çalışan bugün denedik 2 3 sefer kendi mememe gelince ağladı iştahsızlık yaşadık ne yapmam gerekiyor
Önce emzirip sonra biberon vermeye çalışıyorum ben

Tek emerken her bez kakali çıkıyordu ve 15 gün boyunca kg alımı olmamıştı bu yüzde doktor.mamwya başladı bu seferde 1haftada yarım kg aldi 1 gün kaka yapıyor.1 gün yapmıyor.yaptiginda bakmadığı yer kalmıyor.cok.yapiyir
Aynıyız benimde emerken her bez kakalıydı şimdi meme ve mama gidiyor bir gün yapıyor bir gün yapmıyor

Eki Görüntüle 3400777
Bizde de çıktı. Dün hem çocuk doktoru hem aile hekimliğinde hemşireler gördü ikisi de bir şey demedi, normal olduğunu düşündüm. Bugün düne göre yüzü daha kuru, azıcık mustelanın bebek yüz kreminden sürdüm
Biz ne zaman mustela losyon sürsek daha beter oldu. Bir daha kullanmamaya karar verdim sanırım o yapıyor

Eki Görüntüle 3400777
Bizimki de böyle ya internette neonatal akne diye geçiyor hiçbi şey yapmadan kendiliğinden geçmesini bekleyin yazdığı için hiçbi şey yapmadım ama çok kötü kulaklarında bile var yavrumun :KK43: bizim doktor da öpmeyin oda ısısını düşürün demişti

Eki Görüntüle 3400777
Canım sütün varsa emzirirken diğer memeden süt al yüzüne masaj yaparak sür. Allahin izniyle söner

X