2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Bende bayılacak gibi oluyorum 😅 Çok garip şekilde emzirme sonrası eşimin kucağında hemen uyuyor.Annem de çok güzel uyutuyor ama bende yok 4 saat emzir alt değiştirme döngüsünde gaz sancıları eşliğinde uyuyor çocuk 🥲 acaba kemiklerim mi batıyor diye düşünüyorum artık 🥲
Yok bizde kimsede uyumuyor😞 annem var 40ından sonra gidecek uyumayınca hiçbirimizde uyumuyor gece onları da sırayla uyandırdım yok uyumuyor perişan olduk. Gündüz yürüyüşe çıkarıyorum orda 2 saat uyuyor. Onun dışında yok zombiye döndüm 😵‍💫

Kızlar bebişleriniz günde kaç kez kaka yapıyor. Benimki çok fazla yapıyor nerdeyse kakasız bezi yok gibi ben anlamadım. Acaba bu yüzden mi kilo almıyor bebeğim. İlk çocuğum az kaka yapardı çok güzel kilo alıyordu. Bu küçücük kaldı elimde gören erken doğum mu diyor çok üzülüyorum😔
Benim kızımda her bezi kakalı ama 1 aylık kilo alımı iyiydi.

Kızlar ben mastit olmuşum, sezeryan yerim enfeksiyon kaptı sanıyordum ama göğsümün ateşi yüksek sadece, grupta mastitin nasıl geçtiğini yazmıştı birisi bulamadım o mesajı

Benimkide 2950 doğdu2650 ye dustu 4100 gram 42 gunluk ama biz mamaya başladık mama hem.meme devam ama memeyi boş emiyir sanki bisi yok.memede 60 cc mama 3 saatte bir 20 dakika da emme işi var bende çok.yqlnizim eşimi yatak.odasina almadım daha bebeğe oyun parki.almadim.xunku benim.boynumda.uyjmak.istiuir yada göğsümde yapışık.ikiz olduk.iyice

Benimkide 2950 doğdu2650 ye dustu 4100 gram 42 gunluk ama biz mamaya başladık mama hem.meme devam ama memeyi boş emiyir sanki bisi yok.memede 60 cc mama 3 saatte bir 20 dakika da emme işi var bende çok.yqlnizim eşimi yatak.odasina almadım daha bebeğe oyun parki.almadim.xunku benim.boynumda.uyjmak.istiuir yada göğsümde yapışık.ikiz olduk.iyice
Kaynın gitti mi canım

Bu normal görünüyor bazen böyle taneler olmadan olabiliyor. Kaka sayısında artış var mı onu takip et
Tek emerken her bez kakali çıkıyordu ve 15 gün boyunca kg alımı olmamıştı bu yüzde doktor.mamwya başladı bu seferde 1haftada yarım kg aldi 1 gün kaka yapıyor.1 gün yapmıyor.yaptiginda bakmadığı yer kalmıyor.cok.yapiyir

Gitti gitti çok şükür.bin şükür dun
Eşimle küsüm muhatap olmuyorum o dabeni arada bırakma arada kalma diye benim herseye tamam dememi bekliyorsun demiş daha ne olmuş kaynim anasına at alayım anne pişir.yihelim.kv dediği Mustafa gile götür eti otda yapılsın bende geleyim kim yapacak yemegi dediği yok

Hipp veriyordum dün sma optiproya geçtik şimdilik anlamadım farkı 🤭
Kuzum mamayi niye değiştirdin bebise iyi gelmedi mi yoksa sma daha iyi diye mi ? Bende hipp kullaniyorum sikayetimiz yok cok sukur kabiz falan yapmadi sadece gaz var ama o da mamadan mi kaynakli bilmiyorum 🤔 sma confort mu neydi ondan alacaktim ama zor bulunuyor diye cesaret edemedim

Kuzum mamayi niye değiştirdin bebise iyi gelmedi mi yoksa sma daha iyi diye mi ? Bende hipp kullaniyorum sikayetimiz yok cok sukur kabiz falan yapmadi sadece gaz var ama o da mamadan mi kaynakli bilmiyorum 🤔 sma confort mu neydi ondan alacaktim ama zor bulunuyor diye cesaret edemedim
İki güne bir kaka yapmaya başladı hipp’le bir de kusuyordu sma deneyeyim dedim comfort yoktu optipro aldım ama onda da bir fark olmadı dün başladım bilmiyorum ki napsam reflü var gibi öğürme hareketi yapıyor bir haftadır doktor kontrolünde sorcam kendi kafamdan değiştim mamayı bi de 🥹

Kızlar bu alerji mi dün çıktı bunlar anlamadım

Eklentiler

• IMG_0532.jpeg
    IMG_0532.jpeg
    146,2 KB · Görüntüleme: 86
1. ayda mı 4100dü canım

İki güne bir kaka yapmaya başladı hipp’le bir de kusuyordu sma deneyeyim dedim comfort yoktu optipro aldım ama onda da bir fark olmadı dün başladım bilmiyorum ki napsam reflü var gibi öğürme hareketi yapıyor bir haftadır doktor kontrolünde sorcam kendi kafamdan değiştim mamayı bi de 🥹
Comfort bende cok istiyorudum baslamayi gaza da cok iyi diyorlar ve anne sutu alamayan bebekler icin uretildi deniyordu ama iste piyasa durumundan goze alamadim her zaman internetten alamam acil birsey olur marketlerde de olması lazim sonucta 🤦🏻‍♀️

Eşimle küsüm muhatap olmuyorum o dabeni arada bırakma arada kalma diye benim herseye tamam dememi bekliyorsun demiş daha ne olmuş kaynim anasına at alayım anne pişir.yihelim.kv dediği Mustafa gile götür eti otda yapılsın bende geleyim kim yapacak yemegi dediği yok
Kaynının sizi otel görmesi kv eve restoran muamelesi yapması.. çıldırmalık

X