2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Kizlar kv hastalandi, anneme diyormus ki bebek uyanana kadar uyuyayim uyaninca alirim 😥 hastasin sen niye aliyorsun bebegi. Sinir oldum. Surekli kucaginda fiş fış sallıyor. Bişey de diyemiyorum kısıtlu zamanı diye. Ama hasta oldu, o gidecek haftasonu sonra ebebğin hastalığıyla biz uğraşıcaz

Kizlar kv hastalandi, anneme diyormus ki bebek uyanana kadar uyuyayim uyaninca alirim 😥 hastasin sen niye aliyorsun bebegi. Sinir oldum. Surekli kucaginda fiş fış sallıyor. Bişey de diyemiyorum kısıtlu zamanı diye. Ama hasta oldu, o gidecek haftasonu sonra ebebğin hastalığıyla biz uğraşıcaz
Ay sakın sakın yaklaşmasın aynı odada bile durmasın ne kadar düşüncesiz minicik bebek bağışıklığı mı var sanki

Her şeye karışan kocamı boğmak istiyorum artık adam kafayı yemiş ya . Perşembe günü 40 çıkıyor cumartesi anneme gideriz diyorum 40 çıkar çıkmaz dışarı mı çıkılır diyor aptal mıdır nedir ya
Bu erkeklerin ayarı yok yeminle hastaneden çıktık ertesi gün hadi kalkın gezdireyim sizi giydir çocuğu dedi bana bebeğin dünyada 3. Günüydü 😀 ne saçmalıyorsun acaba demiştim gezsin alışsınmış eve mi kapansınmıs

Her şeye karışan kocamı boğmak istiyorum artık adam kafayı yemiş ya . Perşembe günü 40 çıkıyor cumartesi anneme gideriz diyorum 40 çıkar çıkmaz dışarı mı çıkılır diyor aptal mıdır nedir ya
Ay hayret birşey ya hastaneye gitmiyor musunuz yani ne alakası var ayrıca çıkınca ne oluyormuş, bu zamana kadar dışarı çıkıpta başına birşey gelmiş olan mı var Allah aşkına. Ben 1 haftalıkken çıktım gece de çıktım hatta lohusayken gece yolculuğu yapıp istanbula gittim hiçte birşey olmadı. Kv’de de öyle dışarı çıkılmazmış kime ne ya. Sen bebeğini pusete koy çıkın dışarda temiz hava alın mis gibi

Ay hayret birşey ya hastaneye gitmiyor musunuz yani ne alakası var ayrıca çıkınca ne oluyormuş, bu zamana kadar dışarı çıkıpta başına birşey gelmiş olan mı var Allah aşkına. Ben 1 haftalıkken çıktım gece de çıktım hatta lohusayken gece yolculuğu yapıp istanbula gittim hiçte birşey olmadı. Kv’de de öyle dışarı çıkılmazmış kime ne ya. Sen bebeğini pusete koy çıkın dışarda temiz hava alın mis gibi
Dengesiz ya neyi bekleyeceğiz zaten artık sinir etti beni

Aynı bende böyleyim çok yoruldum hem ruhsal hem bedensel olarak. Birde bayadır yalnızım dört duvar arasında çığlıklar ile mücadele etmeye çalışıyorum. Ağlamaktan gözyaşım bitti artık. Ne yapacağımı bende bilmiyorum çok çaresiz ve yetersiz hissediyorum. Resmen bitik vaziyetteyim. Keşke hepimiz aynı yerde otursaydık birbirimize destek olurduk🥺
Keşke gerçekten o kadar çok desteğe yalnızlığımı gidermeye ihtiyacım var ki. Bursada kimsem yok zaten. Ya eve de yemiyorum her yer her yerde kediler olduğu için zaten ekstra çaba harcamam gerekiyodu şu an hiçbir şey yapamıyorum. 40 çıkarken hiç çıkamadığım depresyona giriyorum galiba yine

Kızlar bebeği ne zaman dışarı çıkarsam burnu çok tıkanıyor normal mi ya ince de giydirmiyorum anlamadım akşam hırıl hırıl oluyor çıkardığım günler

Keşke gerçekten o kadar çok desteğe yalnızlığımı gidermeye ihtiyacım var ki. Bursada kimsem yok zaten. Ya eve de yemiyorum her yer her yerde kediler olduğu için zaten ekstra çaba harcamam gerekiyodu şu an hiçbir şey yapamıyorum. 40 çıkarken hiç çıkamadığım depresyona giriyorum galiba yine
Çok çok iyi anlıyorum benimde yalnızlığımı gidermeye o kadar çok ihtiyacım var ki. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Bu günler geçecek daha iyi günlerimiz olacak inşallah

Çok çok iyi anlıyorum benimde yalnızlığımı gidermeye o kadar çok ihtiyacım var ki. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Bu günler geçecek daha iyi günlerimiz olacak inşallah
Keşke yakın olsaydık birbirimize gider gelirdik cok iyi olurdu bir kahve bile içmek 🥹 çok ihtiyaç duyuyorum ben de yalnızım ağlıyorum 😭

Keşke yakın olsaydık birbirimize gider gelirdik cok iyi olurdu bir kahve bile içmek 🥹 çok ihtiyaç duyuyorum ben de yalnızım ağlıyorum 😭
Ay valla o kadar iyi olurdu ki burda kimsem yok bir kahve içebileceğim arkadaşım yok. Yalnızlığı her zaman çok sevmişimdir ama ilk defa yalnızlıktan çok bunaldım, sürekli ağlama halindeyim özellikle geceleri 🥺

Merhaba açık ameliyatı hamileyken mi oldunuz? Kapalıya göre cok mu zor iyileşme süreci uzun mu? Bilgi verir misiniz ben de 18 haftalık hamileyim açık safra kesesi ameliyatı önerdiler. Ben kapalı bekliyordum haftam uygun diye.dogumum da sezeryan olacak zaten üst üste nasıl olur ki
Merhaba, hayır hamilelikten önce açık myom ameliyatı olmuştum. Ben tüp bebekle hamileyim doktorum bebeğin tutsa bile düşme ihtimali olduğunu söylediği ve rahmi tamamen temizleyecekleri için açık olmamın daha uygun olduğunu söylediği için olmuştum. Ameliyattan 4 ay sonra falan transfer oldum hamile kaldım. Ameliyatımla sezaryenim arasında tam 1 yıl var. Sezaryen hiçbir şey değilmiş o kadar kolaymış ki iyileşme süreci vs gözünü seviyim yani 1 haftada kendime geldim ben, açık olduğum ameliyatta 1 ay sonra bile yan yatarken zorlanıyodum rahimle alakalı olduğu için sezaryenin 5 katı zormuş doktorum öyle demişti. Sizin durumunuzu hiç bilemiyorum hamileyken açık ameliyat olabiliyor muymuş🙄

X