2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Kızlar benim bebiş bir haftadır kucak dışında uyumuyor. Yatağa koyuyruö saniyesinde gerilmeye başlıyor gözler açılıyor atak haftasıdır dedim ama geçmiyor kafayı yicem. Bugün yatakta bir kere uyudu o da 20 dk.

Bizde aynıyız doktora sordum bugün normal dedi yanına kokunun olduğu bir kıyafet falan koy dedi bende kendi yatağımda yatırıyorum gündüzleri orda güzel uyuyor ama akşam oldu mu resmen yapışık ikiz gibiyiz sürekli memede

Merhaba kızlar size bir şey sormak istiyorum,ben hamileyken çalışabilir rapor almıştım doğum iznine eklemek için ama o izni kullanmasam ise başlasam oluyor mu yoksa izinli olduğum için o sürenin geçmesi mi gerekiyor?

Ben reflü yatağını yatağıma koyup kafamı da onun yatağına yapıştırıyorum daha ne kadar kokumu vereyim anlamıyorum kolumu çekmeden yatmayı bile denedim hiçbiri işe yaramıyor folikleri çok geldi bunların

Ya memeyi alıyor ağzına öylece bekliyo arada bi yalandan çemeyi oynatıyo uğraşıp duruyorum emsin diye bu seferq

Bizde de öyle illa kucak aksine sütümde azalıyor
Aslında süt azalmıyor bence ama sürekli ağzında olduğu için yenilenmiyor mesela gece 2 saat uyusam doluyor süt
Ay valla yaa benimki zaten memede uyumaya alıştı asla başka şekilde uykuya dalmıyor tok olsa bile boş boş ağzında tutuyor

Aynen memesiz uyuyamıyor boş boş etrafa bakınıyor bilemiyor uyumayı içim eriyor o haline

Evet aynen tutamıyor düşürüyor ve bağırıyor
Ay evet ya geçen ucu farklıdiye birde night air olanı aldırdım eşime onu daha rahat tutuyor
Kalça usgsi çektiren var mı ne zaman gideceğiz
Haftaya 1.ay kontrolümüz var hastane bize hem normal kontrol hem de kalça usgsi için randevu oluşturmuş.

Tamamen aynı durumdayız sürekli memede olduğu için süt kalmıyor memede,bıraksam uyanıyor öyle memede ya da kucakta kalıp tavşan uykusu uyumak istiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…