2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Geçen gün bende hippe bir şans daha vermek istedim yer yemez ağlama gaz sancısı bir daha cesaret edebilir miyim bilmiyorum başka hangi mamaya geçmeliyim onu da bilmiyorum her marka için farklı şeyler biri çok memnunum demedi
Ben sma optipro kullanıyorumda birde hipp dememeyi düşünüyorum ya da sma comfort

Ayy dün varya deli oldumm.
Aksam 8 dsha yeni yemek yemişiz ben dusa girsem diye bakıyorum..
Baktım anasi yazmış bebek uyanık mi diye. Daha pazartesi bizdeydi..bide görüntülü arıyor.emziriyordum cevap vermedim aynı Anda oğluna yazmis zaten.
Oda emziriyor demis.
Neyse verdim bebeği ara dedim ben dusa giriyorum gittim.. 10dk sonra baktım hala konuşuyo sacna sapan bide ay bu çocuk k niye çatık kas, ay kilolu görünüyor burda halbuki küçücük..
Ay çok yaramaz olacak vs vs. Baktim. Çocuk kusmus sacina kadar kusmuk.
O kapattı bu sefer görümcem arıyo aydi evdeler bide... 😡
Bana geldiler, kapatınca eşim ver ya çocuğu dedim, dsha var mi ev halkından arayacak dedim.
Ne diyorsun sen ya diyo senin ailen her gun arıyo ben bısey diyormuyum diyo baana.
Benim ailem başka şehirde ve annem çalışıyor aradığı belki 2gune bir. Bazen açmıyorum bile, kiz kardesim de uzakta onunds 2 bebegi var zirt pirt aramaz zaten. Ama onlari açmama ne mümkün.. Pazartesi emri vaki ile yemeğe gelmişler zaten çarşamba olmuş deli gibi arıyorlar.
Konuşmuyorum eşimle de zaten
Çocuğun uzeirni de ağlaya ağlaya değiştirdim...

Baktım anasi yazmış bebek uyanık mi diye. Daha pazartesi bizdeydi..bide görüntülü arıyor.emziriyordum cevap vermedim aynı Anda oğluna yazmis zaten.
Oda emziriyor demis.
Neyse verdim bebeği ara dedim ben dusa giriyorum gittim.. 10dk sonra baktım hala konuşuyo sacna sapan bide ay bu çocuk k niye çatık kas, ay kilolu görünüyor burda halbuki küçücük..
Bana geldiler, kapatınca eşim ver ya çocuğu dedim, dsha vaeki ev halkından arayacak dedim.
Ne diyorsun sen ya diyo senin ailen her gun arıyo ben bısey diyormuyum diyo baana.
Benim ailem başka şehirde ve annem çalışıyor aradığı belki 2gune bir. Bazen açmıyorum bile, kiz kardesim de uzakta onunds 2 bebegi var zirt pirt aramaz zaten. Ama onlari açmama ne mümkün.. Pazartesi emri vaki ile yemeğe gelmişler zaten çarşamba olmuş deli gibi arıyorlar.
Bu adamlara noluyor çocuk doğduktan sonra hepsi ana aşığı oluyor anlamıyorum nasıl bir kafa…

Bebeğe doktor gaz için kimyonlu su içir dedi. Hiç içime sinmedi ya ben içsem ona geçmez mi dedim hayır bebek içecek dedi 🙄 dün denedim çok güzel kaka yaptı ama bilmiyorum ya veren var mı

Oda emziriyor demis.
Bana geldiler, kapatınca eşim ver ya çocuğu dedim, dsha var mi ev halkından arayacak dedim.
Ayy evet benim eşimin ailesi de doğru düzgün aramazlardı şimdi sürekli görüntülü bilmem ne her gün foto istiyorlar doğru düzgün bi desteklerini görmemişim bi de onlar için her gün video foto mu çekecem ne foto çekiyorum ne de telimi açıyorum hayır bi de işleri varsa mesela 1 hafta ses yok kendi işleri biter sonra görüntülü arama foto video birisi birisini merak ediyorsa hep eder işi olmadığında değil

Bu adamlara noluyor çocuk doğduktan sonra hepsi ana aşığı oluyor anlamıyorum nasıl bir kafa…
Deli etti beni..
Gitsin orda yaşasin vallahi..
Anlayissiz diyo bide bana...
Geçen cumartesi aptal kiz kardeşi bana 4te geliriz dedi eşiyle bende kek yaptım çay hazırladım .. Ta 8de geldiler bu halde tekim bide yemek yaptım mecburen.. Cay hazırlamıştim...
Anlayissiz ben oldum..

Kizlar bu damladan kullanıp memnun kalan var mı ? Bu sabahta kıvranınca kostur kostur eczaneden aldım insallah ise yarar 🥹🤲🏼

Eklentiler

• IMG_1903.png
    IMG_1903.png
    273,3 KB · Görüntüleme: 20
Kızlar kaka yaptı iki günden sonra
Hardal sarısı ama yer yer yeşiller var korktum ne oluyor

Ayy evet benim eşimin ailesi de doğru düzgün aramazlardı şimdi sürekli görüntülü bilmem ne her gün foto istiyorlar doğru düzgün bi desteklerini görmemişim bi de onlar için her gün video foto mu çekecem ne foto çekiyorum ne de telimi açıyorum hayır bi de işleri varsa mesela 1 hafta ses yok kendi işleri biter sonra görüntülü arama foto video birisi birisini merak ediyorsa hep eder işi olmadığında değil
Ayniii bizde öyleyiz..gına geldi artık..

Ben sma optipro kullanıyorum doktorumuz mamalar genel olarak aynı olsa da sma ve aptamil kilo konusunda daha başarılı dedi golden goatla başladım keçi sütüyle sık acıkırlar az kilo alırlar dedi bıraktım. Gazımız var ama zorlansak da çıkarıyoruz kakayı da morarsak da ıkınmaltan her gün yapıyoruz ama bu kutu bitince comfort denicem

Sütüm tamamen azaldı dün hep emzirdim sürekli sağ sol emdi ama gelmediği belli pek bu sabah sağım yapayım dedim 10 cc çıktı yumuşacık ve küçüldü bitti bitiyor nasip bu kadarmış

X