2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Valla kızlar bugün bende cildiracaktim yine bi arkadaşım geldi onunla otururken paso memedeydi
O gitti baktım üstüme isemis onu değiştirdim kendimi bi değiştirip bi duş alayım dedim yok Allah yok ayrılmıyor benden ağlıyor emziriyorum yine yok koyuyorum yatağa tekrar kalkıyor üstümden ayrılmak istemiyor eşimde hasta diye kucağına almıyor
Yani cildiracaktim zaten tek bakıyorum şimdi eşim hasta oldu iyice tek kaldım
Ayrılmıyor benden zorla yatağa koydum duşa gittim sonra da ondan kaçıyor gibi mi oluyorum diye çok üzüldüm
Aynı durumdayız ilk defa dün gece mesaisine yalnız kalacaktım eşim hasta olduğu için ama yapamadım çocuk ağlıyor ben ağlıyorum. Yapacak her şey bitmiş altı temiz kaç kez emzirilmiş gazı çıkmış bir çocuk yatağa koyar koymaz ağlıyor, en son bende onunla beraber ağladım yine eşim kalktı hasta hasta

Ya benimde yanmam var en başından beri. Normaldir diye düşündüm
Ama benim canım bayağı yanıyor wc girmek istemiyorum resmen
Bendim ama ben hala çözemiyorum lohusa kanı mı idrar kanı mı, büyük ihtimalle idrardan geliyor ama öyle düşünüyorum bugün doktora gideceğim
Bana da haber verir misin 1 2 idrar sonrası kan olmadı gibi ama yinede bende sen gibi şüpheliyim doktoruma yazdım bakalım bekliyorum..

Kaka yapamıyor çok gazı var of of ayak altına karnına hep masaj yaptım çıkaramıyor iki büklüm oluyor kıpkırmızı halde yavrum :KK43: gaz için bisey kullanmıyoruz doktora götürcem kusuyor da yiyince hasta mı acaba hiç ateşi de yok anlamadım
Meme veriyorsan sen kayısı suyu içmeyi denesene incir de ye

Aynı durumdayız ilk defa dün gece mesaisine yalnız kalacaktım eşim hasta olduğu için ama yapamadım çocuk ağlıyor ben ağlıyorum. Yapacak her şey bitmiş altı temiz kaç kez emzirilmiş gazı çıkmış bir çocuk yatağa koyar koymaz ağlıyor, en son bende onunla beraber ağladım yine eşim kalktı hasta hasta
Allah yardımcımız olsun çok zormuş çok 🤲🏻🤲🏻

Gece deliksiz uyumalar mamayı yatmadan verip sabaha kadar uyumalar ne zaman başlayacak tecrübeli snneşer bir cevap verin🥲 yine gece oldu bakalım uyuyabilecek miyiz :KK12:
Oğlum 29 aylikti 20 dk da bir kalkıp emmek isteyince memede kalmak isteyince memeyi biraktirmistim yani öyle deliksiz uyku imkansiz 6 yaşında hala wc icin su için kalkar

Kızlar bana yardım edin bebeğimi doktora götürmem gerek mi çözmeye çalışıyorum 3 gündür karnımız gurul gurul gaz bişey içerken dahi gazı hissediyorum sabah sürekli ağlıyor uykuya 10 dakika dalıp uyanıyoruz gece uykularımız da 40 dakikaya düştü ve bu 3 gündür devam ediyor. Çocuk hastalandı mı anlamadım

Gece yataga koyuyorum sanki yatağında çivi var 5dk sonra ağlamaya başlıyor..
Emzirme yastığında uyudu biraz emdikten sonra bende bayılmışım..omuzumda uyumak istiyor korkuyorum dalar giderim diye Allah korusun ya😪😪😪
Artık biz de öyle uyuyacağız herhalde asla durmuyor yatakta ıhlaya ıhlaya kalkıyor sallıyorum pışpış beyaz gürültü bana mısın demiyor almazsam ağlıyor 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫☹️ çok uykusuzum çok yorgunum

Meme veriyorsan sen kayısı suyu içmeyi denesene incir de ye
Kayısı suyu içiyorum devamlı ben çıkıyorum ama o çıkamadı sürekli kasıyor kendini kıpkırmızı 2 gün oldu çıkamıyor 😭
Mamayı değiştirmek istiyorum Hipp kullanıyoruz kaka yapamayaya başladı ve yiyince kusuyor
Memeden çok mama içiyor

Kayısı suyu içiyorum devamlı ben çıkıyorum ama o çıkamadı sürekli kasıyor kendini kıpkırmızı 2 gün oldu çıkamıyor 😭
Mamayı değiştirmek istiyorum Hipp kullanıyoruz kaka yapamayaya başladı ve yiyince kusuyor
Memeden çok mama içiyor
Geçen gün bende hippe bir şans daha vermek istedim yer yemez ağlama gaz sancısı bir daha cesaret edebilir miyim bilmiyorum başka hangi mamaya geçmeliyim onu da bilmiyorum her marka için farklı şeyler biri çok memnunum demedi

Artık biz de öyle uyuyacağız herhalde asla durmuyor yatakta ıhlaya ıhlaya kalkıyor sallıyorum pışpış beyaz gürültü bana mısın demiyor almazsam ağlıyor 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫☹️ çok uykusuzum çok yorgunum
Emzirme yastığında gene biraz içim rahat uyuduk yorganı da çektin bacaklarıma düşme vs olmasın diye zaten tedirgin oluyo insan..
Evet ya bende öyleyim basim ağrıyor

X