2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Mevlam tez zamanda sifanizi versin inşallah amin.
İnşallah kaşıntı veya çoğalma olmaz. Doktor bi ilac krem yağ vs verdi mi peki.

Biz de ilk kızımda hipple başlamıştık dr aynı sebeple aptamil tavsiye etmişti ben bu sefer direk aptamil aldım şimdilik memnunuz şükür Bi sorun olmadıkça devam edeceğim bundan

Zyrtec diye bi alerji ilacı verdi damla şeklinde kullanıyoruz doktora gittiğimizde daha azdı giderek artıyo şimdi bi de alerji doktoruna götürmeyi düşünüyorum

Çok içindeyim tam 3 saattir uyuyor şuan canım yavrum ne olur gece yapsan şu uykuyu gece 1 saatte bir 1 buçuk saatte bir kalkıyor beyfendi
Gece mamayı artırmayı denedin mi canım 60 yetmiyor olabilir mi. Ben artık 90lık yapıyorum ilk etapta yarısını içip uyuyor ama 1 saat geçmiyor yeniden uyanıyor tekrar veriyorum kalanı da içiyor 3 saat uyuyor sonra yetmediğini düşünüyorum özellikle gece daha çok içmeye meyilli oluyor

Fazla verince de kusuyor diye vermiyorum ama sanırım az geliyor artırıcam bu akşam

Böyle bi şeyler var isilik mi sivilce mi çözemedim ben de,yanaklarda da daha tek tük daha büyük var ama çabuk sönüyo onlar bu alnındaki daha farklı sanki
Bizimki de böyle bazı yerlerde kırmızı sivilce gibi tüm büyükler bebek yağ oranı artmaya başladığında olduğunu söylediler bende rahatladım biraz

Benim psikolojim çok bitik durumda kimseyi görmek istemiyorum herkesle kavga edesim var acayip batıyorlar komşu bile nasılsın dediğinde sanane diyesim var bu niye beni konuşturuyor zamanımı almasın diyorum hiç iyi değilim bitik haldeyim ağlıyorum

Ben çocukları büyütene kadar TV almayacağım demiştim birinci 5 oldu bakalım hala TV yok tek değilsem çok güzel geçiyor günler teksem ve sadece bebiş uyuyorsa YouTube açıyorum arada. Ama ben sensizliği seviyorum mesleki deformasyon sesten bıkmışım zaten şarkı bile dinlemek yoruyor

O da doğru her bebek farklı

Kızlar bi bakar mısınız, yanaklarında bu şekilde küçük sivilceler var bunlar normal mi, yoksa doktora gitmek gerekir mi?

Eklentiler

• image.jpg
    123,6 KB · Görüntüleme: 91
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…