2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Aynen valla duygularımı yazmışsın bende eski düzenli yaşantımı çok özlüyorum
Ben hiç iyi değilim. Bıraksalar günlerce depresyon uykusunda kalabilirim. Sadece bebeğim için dayanıyorum
Bende uykuyu çok özledim daha doğrusu düzenli bir hayatı özledim hiç sevmem dağınıklık düzensizlik
Benim normal, sadece milletin dır
Dirindan biktim..
Gırtlağına yapışmak istiyorum bazen bazılarının..
Ya benim şu an evde çok kalabalık annem kv ve kız kardeşim var bende çok bunalıyorum

Amin canım inşallah Allah bir kolaylık versin duam o yönde

Kizlarr yeni dogum yapanlari kutluyorum tekrardan saglikli mutlu hayatlar nasip etsin allah ben de cok sabirsizim hemen gormek istiyorum minik kusu dogum nasil baslicak cok merak ediyorum. Burada agrilar evde cekiliyor 5 cm acikliktan daha azi hastaneye kabul edilmiyor. Sadece suyum gelirse falan gidicem bakalim neler bekliyor bizi

Bugun esimle kaldık şükür.
5gun Kayinvalidem kaldi hastalandı gitmek zorunda kaldi.
Sonra ki 5gun tektik.
Sonra annem geldi 1hafta kaldı bugun gitti biraz ağladım gurbetlik zor
Umarim Kayinvalidem gelmezse tekiz.
Cok Bunalmıştım ilk günler.. Biraz kendim kalmak istiyorum

Bizim Arya’lar da gelecek çok yakında cumaya sezeryanımı planladık doktorumla.ama bugün yorucu birgün geçirmek zorunda kaldım çok ağrım var korkutuyor beni biraz umarım bekler
ben de doğurmadan bunaldım ya çok fenayım kesinlikle ailelerle olmuyor

Sizinki de mi Arya benim de annemle kayin validem burada ama sag olsunlar ikisi de cok yardimcilar. Bebek dogduktan sonra da oyle olur diye dusunuyorum ben. Cok strese sokmayin kendinizi zamanin keyfini cikarin, onlara yardim icin geldiklerini hatirlatin gerekirse

Iyi geceler kızlar, bu saatte yaziyorum cunku sanırım gaz sancısı miniğimi perisan etti. Gaz damlası kullanıyor musunuz, agizdan hic bir sey vermemeye calisiyordum ama gaz icin cozum bulamiyorum. Onerileriniz nelerdir?

Mama verenler kaç saatte bir kaç ml mama veriyorsunuz
Bizim ebe hastanedeyken 3 saatte bir 30 cc verin demişti öyle verince yetmiyor 5 günlük oldu kaç vermeliyim doymuyor

Merhabalar ben doğum yaptım sezeryanla. Şükür iyiyim ama oğluşumun doğar doğmaz kan şekeri aşırı düşüktü 51 çıktı. İlk çocuğumda sarılık olmuştu o yüzden yeni doğan ünitesine aldılar. Orada da dr kontrol etmiş ve önemsenmeyecek derece solunum sıkıntısı var dedi. O yüzden bana daha çocuğu vermediler inşallah yarın çok güzel olur iyi haberler alırım. Bekleyen tüm anne adayları bebeklerini sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin rabbim

Gözünüz aydın. Sağlıklı sıhhatli uzun ömürleri olsun

Darısı bana kv Ramazan sonuna kadar kalmayı düşünüyor ama gerçekten sabrımı zorluyor

Mama verenler kaç saatte bir kaç ml mama veriyorsunuz
Bizim ebe hastanedeyken 3 saatte bir 30 cc verin demişti öyle verince yetmiyor 5 günlük oldu kaç vermeliyim doymuyor
Ben iki meme emzirdikten sonra 30 ml veriyorum ama bu gece durmuyor sürekli meme istiyor 2 saatte bir besleme bizim

Gözünüzaydın hayırlı haberler bekliyoruz inş

Kan sonuçları çıktı mı
Sonuçlar iyi geldi enfeksiyon yok şükür yoksa yatış yapacaklardı. Perşembeye kadar bekleyeceğiz göbeğin düşmesini hala düşmemiş olursa ileri tetkikleri yaparız dedi
Merhaba bizimde sizin gibi göbeği dışarda ve bugün 10. gün hala düşmedi. Sizden neden kan aldılar acaba?
14.gün düşmesi gerekirdi Doğum haftasına göre prematüre sınıfında sayarsak 20 güne kadar bekleriz dedi. Sonra bakınca kuruyan yerin çevresinde koyu kırmızı görüntü oluşmuştu onu gördü normal görünmüyor enfeksiyon olabilir dedi. Kan değerlerine ve enfeksiyona bakıldı şükür enfeksiyon yokmuş biraz daha bekleyeceğiz düşmesini düşmezse ileri tetkikler yapılacak sebebine bakılacakmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…