2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Sarılık değerimiz yüksek çıktı bu gece yatış yapıldı fototerapi için. Çok üzülüyorum
Canım inşallah biran önce değerleriniz düzelir evinize dönersiniz kendini yıpratmamaya çalış bebişin hissetmesin anneciğinin güzel enerjisine de ihtiyacı var

Valla ben de mod olarak düşüğüm hiçbi şey de yapasım gelmiyo grupta herkes doğurdu emzirmesiydi gazıydı her şeyi merak etmekten moralim bozuluyo acaba bizim nasıl olcak diye

Valla ben de mod olarak düşüğüm hiçbi şey de yapasım gelmiyo grupta herkes doğurdu emzirmesiydi gazıydı her şeyi merak etmekten moralim bozuluyo acaba bizim nasıl olcak diye
Aramızda 2 gün var inşallah bu hafta ikimizde doğururuz ya sjjsksksjs ben artık kokusunu almak istiyorum bir de ev kalabalıl aileler sehir disindan geldi ev kalabalık olunca daha çok bunaldım ben hiç alışık değilim böyle curcunaya doğurayım da biraz vakit geçirip herkes evine gitsin istiyorum eşimle yalnızlığı özledik

Merhaba yenidoganda hemşiremiz göğüslerimin ucu yara olduğu için dedi ki göğüs pedi kullanmayın nemli tutmayın göğüs sürekli kuru durursa o şekilde yaralar ancak iyileşir dedi.Ben doğumdan beri göğüs pedi kullanıyordum.Sürekli nemli olduğu için yara iyileşemiyormus.

Çok sağol canım

Cnm inşallah fotoyerapiyle bebekler toparlıyor aynı şeyleri yaşamistk kızımda inşallah annesi bu gece daha iyi olacak fototerapiyle
İnşallah ya. Onu orda görmek çok üzüyo beni
Allahım beterinden saklasın

Canım inşallah biran önce değerleriniz düzelir evinize dönersiniz kendini yıpratmamaya çalış bebişin hissetmesin anneciğinin güzel enerjisine de ihtiyacı var
Bi anda ağlamak geliyo. Güçlü kalıyım diyorum da birden değişiyorum. Allahın emaneti onlar bize. En iyisini istiyoruz bazen bişeylerin önüne geçemiyoruz.

Çabucak toparlar inşallah canım okuduklarım kadarıyla 1-2 günde hemen toparlamış bebişler inşallah siz de bu şekilde atlatırsınız
Sabah çıkcaz inşallah düzelmiş olur canım sağolasın. İnsan destek arıyor grrçekten.

Yaa neden sarılık olmuş mama yiyor muydu
Mamayı azaltmıştım ondan olabilir. Ama beni emiyordu. Hatta göğsünde uyuduğundan ağzından süt akıyor. 3 kere falan kesin kaka yapıyo çişi de 4 5 defa yapıyor. Yani aç kaldığına dair hiç bir izlenim yok. Sadece çok uyumaya başladı bide cildinden fark ediyordum.

Kızlar bebeğinde 7-8 değer civarı fizyolojik sarılık olan oldu mu acaba? Kaç günde düzeldi neler yaptınız beslemek dışında , tecrübelerinizi alabilirim
Bizimde ilk kontrolde sarılık dedi doktor değerini tam bilmiyorum ama çok yüksek değil deyip yatırmadılar bu süre boyunca bolca emzirdim. Birkaç yerden duydum güneş ışığı iyi geliyor dediler doktor etkisi yok dedi. Ama yinede 5 10 dk çıplak güneşte beklettim. Evin güneş gören yerine yatırdım.3 gün sonra kontrolde doktor iyi gördü teste gerek duymadı. Zaten bizde anladık düştüğünü çünkü sarılık varken uyandıramıyorduk şimdi uyutamıyoruz

Benim kızımda günde 3 4 kez kakasını çişini yapıyordu huzursuzda değildi. Bizde de sarılık oldu çok yüksek değildi Allahtan yatırmadılar. 3 4 güne düşüşe geçti çoğu bebekte oluyor demek ki üzülmeyin

Bir şey soracağım. 2 saatte bir beslenmede nasıl oluyor. MEsela bebek saat 1 de uyandı 45 dk boyunca emdi emdi ya da mamayı yedi diyelim. Sonra hemen uyudu. Burada 45. dkyı mı baz almak gerekiyor üstüne 2 saat koymak için yoksa saat 1'i baz alıp saat 3 te mi uyandırmak lazım. İKi saatte bir derken tam nasıl oluyor yani.

Ben napayım son 4 günüm kaldı hiç bir belirti yok ağlcam artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…