2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Prima Harmonie kullanan var mı?
Fiyatı Prima için bile bayağı yüksek, ne vaad ediyor o bez onu merak ediyorum. Kullanacağımdan asla değil
Ben kullanıyorum şu an doğduğundan beri, hastanede molfix vermişlerdi. Ama eve geçince bundan aldım ben. Koruyuculuk anlamında iyi sızdırma ve pişik vs yapmadı şimdiye kadar. En iyisi dediler diye almıştım. Öyle de devam etti. Özellikle gece uyur da geç açılırsa sorun yaşamayalım diye içime sinmişti.

Bunları son 1 ayda mu yaptınız

Ay oan
İnşallah bende öyle olurum
Evet evet öyle oluyo ben uykuyu çok severim. Farklı bir güç geliyor insana yorgunluk da hissetmiyosun garip bir şey

ben bebekken aynı böyleymişim anneme bir doktor aylar sonra alerjim olduğunu söylemiş yediği bir şeye alerjim olabilirmiş acaba öyle bir durum mu söz konusu kusması var mı

Kızlar bana akıl verin nolur.Eşimin babannesi çat kapı gelmiş
Güzel sözleriniz için teşekkür ederim moral oldu
Ay ne alaka gebe evine çat kapı gidilir mi kalmaya mı gelmiş ne kadar kalacak amacı ne

O anı tekrar yaşamış gibi oldum ufak bi ıkınmayla plesanta da doğdu çok rahatlatıcıydı

Kızlar pazar gibi pazar ya evde annem kv eşim var gittim duşa girdim sadece sabah 3 saat uyudum annem gelince
Nolur kimse gitmesin hep benimle kalın diye yalvarmayı falan düşünüyorum en son sabah 7 gibi çok ağladım bir anda boşaldı sinirim günlerdir stres içindeydim o çıktı bebeğime sarıldım öptüm kokladım muhtaç olduğu için

Utanırım kadın bana diyecek kimse senin başınla ilgilenmez
Ben açığım ama aklıma şöyle bi şey geldi hemşirelerin boneleri koyu renk tüm saçı sarıyor ya acaba ondan verirler mi istesen bir de aşağıda benim başıma bone taktılar yeşildi komple toplayıp her yerine o da takılabilir sanki saç görünmüyor şeffaf gibi olmadı bende çünkü

İzin verseler evde ben saç bandı gibi bone de götürebilirim yine de yanımda götürüp sorayım ben en iyisi

İzin verseler evde ben saç bandı gibi bone de götürebilirim yine de yanımda götürüp sorayım ben en iyisi
Yok steril olmalı onlar da haklı ama orada boneyi odada versinler tamamen sararsın basını topuz gibi yapıp yapıştırırsın iyice o zaman görünmez benim tepede topuzdu takınca saçlarımı tamamen sardı kapattı

Nişan şeffaf beyaz olabilir mi? Miktarı nasıl olur? Birşeyler geldi çamaşıra iki kere ama akıntı herhalde anlamadım
Canım benim nişanım sürüldü şeffaf ve sarımsı karışık bir renkte geldi nişan olduğunu bile anlayamadım suyum patladı zaten şarıl diye yani illa kanlı olmuyor nişan hiç kanlı ya da kahverengi gelmedi doktorum da dedi zaten illa kanlı kahverengi gelmez şeffaf sarı da gelebilir dedi ki öyle oldu benim bütün günlük pedim boyu kadar sümüksü bir şeydi boyluca

Teşekkür ederim cevap içinbenim miktar olarak daha azdı o kadar fazla değildi akıntı mı acaba diye bilemedim işte ama sümüksü birşeydiSu hemen mi gelmişti peki nişan gelince?su gelince mi anladınız siz

Ben 34+1 de doğurdum ikizlerimi daha yeni 1 cm açılmam vardı 2 gündür. Bir bebek baş gelişti onun suyu patlamış rahim ağzı uzunluğum artık kalmamıştı ama bebekler yukardaydı açıklık 1 cm dediler. Doktorum bu saatten sonra her an suyun gelir o an doğuma alırım dedi. Dediği tarihte zaten suyun evde bir anda patladı. Bir baktım zaten nişan da pede gelmiş. Sanırım o patladığı gibi düştü pedime çünkü öncesinde hiçbir bir şeyim yoktu normal gebelik akıntım yoğunlaşmıştı son günlerde. Rahim ağzımın yumuşadığını hissetmiştim. Akıntım yoktu çünkü öncesinde. Su gelince hastaneye gittim

Bu konuda bi kesin kanıya varamadım ya yediklerimiz onlara gaz yapıyor mu yapmıyor mu YouTube da bir doktor yapmaz diyor başkası yapar diyor

Aynen çok mantıklı öyle yapayım akıl akıldan üstündür aklıma gelmemişti

Mesajı dün yazmıştım bugün silmeyi unutunca gitmiş dün berbat bir gün yaşadım sabah sancılarım başladı eşim kahvaltıya zor ikna etti sonra uyudum.Normalde terlemem suyum çıkmış yatağa o kadar ağrım oldu anlayacağın.Sabahtan da eşimle konuşmuştuk babanneni doğuma kadar görmek istemiyorum dedim kv lere her gittiğimizde orda oluyor ve ağzı pis bir kadın hayır dua çıkmaz bir oturuşta on kişinin hakkına girer.Doğmamış bebeğin ismine cismine laf söylüyor sürekli geçen falanca özele gitti bebeği öldü seninki de öyle olur diyince sesimi yükselttim artık.Görümcemin bebeğine oyuncak verdi al karnına vur felan dedi öyle bir kadın.Beş aylık hamileyken kvlerde birlikte yemeğe davet ettik birdaha da gelmemişti evime.Adım atacak mecali yok sen çık gel 15 dkkalık yolu binanın zilleri bozuk kapıda beklemiş gitmemiş eşim aradı senin ağrın olduğunu söyledim ama kadın kapıda bekliyor diye bir kalktım yataktan kan ter içinde kalmışım komşulara açtırmış kapıyı.Kapıyı açtım sinirden niye habersiz geldin kapıda beklersin öyle dedim.Ama yaşlı maşlı gözüm görmedi ağrıdan perişandım zaten.5 dkka sonra eşim geldi azarladı beni diye şikayet ediyor beni bir senedir evinize gelmiyorum ben diye söyleniyor.Eşimde kızın sabahtan beri ağrısı var doğurdu doğuracak bir haber etseydin dedi.Ben odama girdim kıvranıyorum çat açıyor kapıyı kilidi de yok Annen gelmiyor mu gitmiyor mu araya Allah kurtarsın sonra yine araya karnın da pek küçük diye laf sıkıştırıyor.Kafamı dahi çevirmedim eşim mutfağa gitti yemek yapmaya ona bile bir ton laf yok suyu çok açtın yok malzemeyi çok koydun sonra ağrılarım artınca gitme kararı aldı sağolsun.2 saat felan durdu ama olay çıkarmaya gelmiş eşimde beni sakinleştiriyor nolur karşılık verme doğum öncesi babama binbir yalanla anlatır babam yüzümüze bakmaz diye çaresiz kaldı oda geri eşime üzüldüm..Sonra hazırlanıp acile gittik doğum sancılarım başlamış çatı muayenesi yapıldı doktor bebeğin kafasını hissettim bu hafta içinde doğum olur dedi.Yatış verelim dediler ev yakın diye kabul etmedik.Ağrı kesici serum felan istedim onu da doğum sancılarını niye göndermek isteyelim diye kabul etmediler.Şimdi ağrılarım devam ediyor ama yarım saatte bir felan geliyor bekliyoruz bakalım

Ayy canım benim geçmiş olsun çok stres yapma tam doğum üstündesin kıyamam , gıcık oldum seninle kardeş olsam kadını terlikle kovardım evden valla daha da gelmesin eşin söylesin doğum her an olabilir stres olmaması gerek diye. Valla kayınvaliden de çekmiştir bu kadından kesin

Ayy ikiz mi Maşallah Allah analı babalı büyütsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…