2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Hayırlı olsun inşallah canım benim inşallah enn kisa zamanda yavrun evine gelsin

Aylardır sadece sağ tarafıma yatabiliyorum ve gerçekten çürüdü artık, yoruldum bunaldım sinirlerim bozuldu kalktım oturuyorum yatakta öyle deli gibi, uyumak istiyorum ama yatamıyorum artık
Insallah doğumdan sonra rahatlarsın biraz
Ama bebisten sonra Uyuma konusunda bısey diyemiyorum
Nöbetteyiz, gaz çıkarma

Evet doğumdan sonra da minik kızla uyuyamaycağım karnım rahatlar en azından..
Nasıl gidiyor emme gaz çıkarma kaka uyku döngüsü
Evet evet çok haklısın, Rabbim sağlıkla Kavuştursun inşallah
İyi şükür 7gunboldu bilene cabuk geçiyor..
Şimdi emdi. 6da tekrar uyandırmam lazım eger uyanmazsa, maşallah dünden beri kendisi beni kaldırıyor hep 1.5 saat arayla

Aman aman uyusun da yeter ki maşallah kuzuya

Bende bu saatte uyanığım çünkü doğum yaptığımdan beri minik ile gece en fazla bir iki saat uyuyabiliyoruz kızlar gerçekten annelik hem çok zor hem çok garip bir duygu. Onun için güç geliyor insana, her 2 saatte bir mama, alt değişimi, gaz çıkarma, uyuma yapmaya çalışıyoruz ama herşey bittiğinde geriye bir sonraki seans için hiç zaman kalmıyor

Kızlar bugün tam 40 haftam doldu ve bende hala doğum belirtisi yok artık iyice zorlanıyorum yatmalar kalkmalar yürürken alt karnımda ağrı kendini hissettiriyor iyice. Salı günü randevum var ama artık bu halim sıkıntı veriyor neler olucak merak ediyorum

Aylardır sadece sağ tarafıma yatabiliyorum ve gerçekten çürüdü artık, yoruldum bunaldım sinirlerim bozuldu kalktım oturuyorum yatakta öyle deli gibi, uyumak istiyorum ama yatamıyorum artık
Bende de aynı durumlar var sürekli bir tarafa yatmak yordu artk gece de bir ara kabus görerek uyandım çok kötüydü sabah kadar yarı uyanıktm elim ayağım da şişti

Uyku diye bir şey kalmadı ağrıdan sancıdan kasılıp duruyorum bebek hareketli olmasa giderdim.
Aylardır 3 saat kesintisiz uyumadım ben.
Dün bir arkadaşım aradı nasılsın diye onunda bebeği var ama hamileliği aşırı rahat geçti. Biraz dert yandım sorunca ağladım kötüyüm çünkü uyuyamıyorum mantarım enfeksiyonum ağrılarım var doğumdan sonra rahat edeyim sağlık açısından dedim bana daha dur iyi günün diyor bir bağırdım dayanamadım artık kimseyi istemiyorum görüşmek bile istemiyorum herkesten nefret ediyorum kendimi yapayalnız hissediyorum herkes iyi de ben kötüyüm hasta mıyım rahatsız mıyım benim suçum ne ağlayıp duruyorum

Kızlar bende sezaryen doğum yaptım 39+2'de kızım 3400 gr 51 cm doğdu. Sezaryenım iyi geçti ama sonrasında anesteziden dolayı omuzlarım çok fena ağırıyor. Bol su ve kahve içtim ama yaramadı. Kızım emiyor şükür ama 24 saat dolacak hala ilk kakasını yapmadı. Bizim gibi olan var mı? Herkese kolay sağlıklı hayırlı doğumlar diliyorum

Benimde spinalden dolayı olduğunu düşündüğüm hafif şiddette sırt ağrım var. İlk kaka için 48 saat bekleme süresi var endişelenme benim minnoş 30.saate doğru yaptı ilk kakasını.

Bende sezaryenden sonra tek ağrı çeken ben miyim diye sürekli ağladım durdum yalnız değilsin merak etme annelik böyle birşey bolca ağlamakla geçiyor ama kokusu herşeye bedel. Doğumdan sonra rahatlarsın canım biraz daha sabır az kaldı

3 gün olmuş bile maşallah nasıl geçiyor bebişli hayat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…