2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bende de aynı bel ağrısından duramıyorum karnım çok büyüdü ve aşağı indi bugün 70 i gördüm 54 le kaldım 70 i görürüm diyordum gördüm doğum yakındır inşallah salı gidince alalım mı derse alın dicem kafası büyük bebeğimin normal doğumdan korkuyorum ben😓 ağrılarım da çok artti
Ben 20 kilo aldım. Haftamız 36 6.sizin kaç acaba 😑 ben de çok zorlanıyorum

Bende de aynı bel ağrısından duramıyorum karnım çok büyüdü ve aşağı indi bugün 70 i gördüm 54 le kaldım 70 i görürüm diyordum gördüm doğum yakındır inşallah salı gidince alalım mı derse alın dicem kafası büyük bebeğimin normal doğumdan korkuyorum ben😓 ağrılarım da çok artti
Benimkinin de 4 hafta büyük işte, sezaryen olacağım ben de

Doğmadan anlaşılmıyor mu o zaman ciğerinin gelişip gelişmediği o zaman her bebek girebilir mi diye bakacağız. Ultrasondan anlaşılmıyor mu ki
Yaa ben de anlamadım gerçekten tamam diğer organlar gibi değil akciğerler doğduktan sonra aktifleşiyor ama bi noktada da anlaşılabilmesini umuyorum öyledir inşallah 🤷🏻‍♀️

Kizlar 8 şubata gün verdi doktor 37 hafta oluyor tam biraz erken ama doktorumun vardir bir bildigi cok zorlanmaya basladim çunkü yuruyemez oldum artik kilosu biraz dusuk olacak gibi insallah saglikla gelir dogum yaklasinca acaba bebek saglikli olacak mi ameliyat sonrasi cok agri olacak mi gibi korkular basladi Allah sonumuzu iyi etsin insallah hepimizin

Kızlar 36+5'iz dün çok yüksek ateş ve titreme vardı internette okudum yüksek ateş bebeğe zarar verip engelli doğabilirmiş off her şeyi düşünür oldum 😬

Kızlar 36+5'iz dün çok yüksek ateş ve titreme vardı internette okudum yüksek ateş bebeğe zarar verip engelli doğabilirmiş off her şeyi düşünür oldum 😬
Ay Allah korusun bir çok bebek salgın zamanı sağlıklı doğdu internete bakarsak neler neler yazıyor her şey için covidle doğum yapan çok anne oldu çoğu ateş semptom içindeydi bebekler sağlam doğdu 🙏🏻🥹

Doğum yapan kızlar bişey soracağım doğuma giderken hamile taytımla üstüne kazak ya da sweatshirt giyeceğim. Sezeryan olacağım eve giderken de yine bunları giyinip giderim diyorum. Tayt falan zor mu olur siz ne giydiniz merak ettim:KK64:
Olur canım, bende hamile pantolonu giydim, bencede ikinci bir kıyafet taşımaya gerek yok. Yatış yapar yapmaz hastane önlüğü giydiriyorlar.

X