2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ben gazdan sıkıntı çekmiştim sakız işe mi yarıyormuş ilaç vs kullandınız gaz için ya da kabızlık için

Benim boyum uzun olduğu için çok rahat doğurursun diyor bilmiyorum

Benim de 60-80 arası sancılar çıktı birkaç tane diğerleri de 40 gibiydi ama alalım demedi ne kadar değişiyor doktorların fikri ya
Gerçekten çok değişik ya. Bana da doktor gece falan olmasın planlı olsun uğraşmasın diye böyle dedi gibi geldi. Ondan gününü bekleyeyim 2 gün daha kalsın dedim ama sancılarım da var gibi eve geldiğimden beri

Daha önce yazmıştınız sanırım. Önemli olan sizin de iyi hissedeceğiniz şekilde olması. Sağlıklı bir bebek için sağlıklı bir anne inşallah sorunsuz sıkıntısız geçer belki aynı gün gelir bebişlerimiz benimki 8inde

ama bir şey olursa ebeler zaten her şeyi bilir doktorunuza haber verir içiniz rahat olsun. Ben de gece gittiğimde ebe hanımlar vardı onlar iletişime geçtiler doktorumla

Kızlar hala hastayım 1 ay olacak..
iki gündür saati saatine vitaminlerimi içmeye devam ediyorum demlik demlik ıhlamur içiyorum az biraz rahatlatıyor.. dikkat edin kendinize bu nasıl biseymiş anlamadım herkes iyileşti ben hala çok kötüyüm akşamları geceleri
Burnum tıkalı o çok kötü hastalık dışında da gebelikte burun tıkanıklığı oluyor dediler o da tuzu biberi oldu.. nazal yıkama yapıyorum pek etkisi olmadı
Nemlendirici açık evde kuru hava var normalde İns doğuma kadar geçer..
Bir taraftan da doğumu hastayım diye istemiyorum belki ameliyata almazlar diye gripli yapan var mı acaba

Oyyy canım benim Allahım kavuştursun en kısa zamanda emin ellerde şu an hoş geldi minik kuzumuz

Allah beraber eve dönmeyi nasip etsin sağlıkla. Çok tebrik ederim hoş gelmiş minik

Canım Allah yardımcın olsun inşallah sağ sağlim kavuşursunuz minnoşunla dualarımız seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…