2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Reflu yatağı almıştım ama ondansa besiginde çarşafın altını yumuşak bir havlu çarşaf vs ile baş tarafını yukseltiyordum şurubu var motillum onu kullanıyorduk onu kullanınca duzeliyordu düzelince bırakıyorduk bir süre sonra aynı tekrar başlıyordu tekrar şurubu kullanıyorduk hala aynı tabi artık daha seyrek atakları. Reflu olunca maalesef orta kulak enfeksiyonu, boğaz enfeksiyonu, bronşit de oluyor hepsi bağlantılı birbiriyle hem basit bir hastalık hem de bela bir hastalik
Ben almadım reflü yatağı niyeyse gerek görmemiştim. Grçen o kötü haberi izleyince dedim alayım bari zaten tecrübe yok Allah korusun. İnşallah geçer gider bu bebişte de yaşamazsınız yaşamayız

Aşırı derece mantarım var akıntım enfeksiyonum ilaçlar fayda etmedi içimi temizledi bugün batikonla acıdan öldüm dokunduğu yerde zıpladım resmen..
bebeğin konumu bas aşağı ama sola dayanmış normal yapamazsın iyi ki istemiyorsun mahveder seni dedi zaten düşünmüyorum allahtan 🙏🏻 direkt sol tarafa yerleşmiş kanala girmesi zor dedi

Eğer herhangi bir sorun olmazsa yarın ki tahliller iyi çıkarsa 7-8-9 Şubat aralığında yapılabilirmiş sezaryenim
Kaşıntılarım olduğu için çıkacak tahlile göre acilen de alabilirim ameliyata seni dedi doktor
Bir de ağrılarım çıktı nst de

Ben de Doktorumu arayıp konuştum biraz önce pazartesi günü için gel demişti gitmedim ağrım olmayınca sadece arada bir sancı giriyor gibi oluyor ama emin olamıyorum. Bir de büyük tuvaletim geliyor kabız gibi hissediyorum onu söyledim yarın gel bakalım dedi :KK17:

Aşırı derece mantarım var akıntım enfeksiyonum ilaçlar fayda etmedi içimi temizledi bugün batikonla acıdan öldüm dokunduğu yerde zıpladım resmen..
bebeğin konumu bas aşağı ama sola dayanmış normal yapamazsın iyi ki istemiyorsun mahveder seni dedi zaten düşünmüyorum allahtan 🙏🏻 direkt sol tarafa yerleşmiş kanala girmesi zor dedi
Çatı muayenesi mi yaptı canım nasıl temizledi ya muayene ederken mi yaptı?

Bnmki de hissediyorum hep sağ tarafta acaba bana da öyle der mi ayakları sağ böbrek tarafımda gövdesi sola kayık değişik duruyo.

Bnm doktor da cuma günü yokum dedi başka doktora randevu aldırdı geçen hafta iyidir titizdir o da dedi😓 neden son haftalarimizda böyle izne çıkarlar ki . Ya da bencillik mi yapıyorum bilmiyorum şimdi çatı muayenesini bu yeni gidecegim tanımadığım doktor yaparsa diye düşünmeye başladım 🥺

Bnmki de hissediyorum hep sağ tarafta acaba bana da öyle der mi ayakları sağ böbrek tarafımda gövdesi sola kayık değişik duruyo.

Bnm doktor da cuma günü yokum dedi başka doktora randevu aldırdı geçen hafta iyidir titizdir o da dedi😓 neden son haftalarimizda böyle izne çıkarlar ki . Ya da bencillik mi yapıyorum bilmiyorum şimdi çatı muayenesini bu yeni gidecegim tanımadığım doktor yaparsa diye düşünmeye başladım 🥺
Plastik bir alet var ya onu soktu açtı iyice çok akıntım vardı pamuklu bir şeye batikon sürüp içime soktu iyice bayılacaktım acıdan çatı muayenesi değilmiş enfeksiyondan acımış mantar yüzünden dedi sonra Rahime baktı iki parmakla ama yine öldüm bittim acıdan rahim kapalı dedi çatı yapmadım normal olmayacak dedi ama yine de çok acı çektiğim kasıldıgım için kan gelirse renkli akıntı gelirse hemen gel gece de olsa acile gel dedi 🙏🏻 mantarın çözümü yokmuş gebelere verilen fitilleri kullandım kremi kullandım işe yaramadı malesef :KK43: batikonla temizleyince biraz iyi geldi ama içim acıyor şimdi de..
Baş aşağı benim bebek ama pardon sağa dayanmış karıştırdım ben sağı solu sağ tarafıma dayalı kafası sağ böbreğim de büyüme de var benim
Yamuk girmiş yani baş aşağı olarak dümdüz inmiyor yandan bas aşağı olmuş mahveder seni normal doğum dedi yok yok dedim zaten yapmicam 🥹🥹🥺
Doktorum 5inde burada o gün doğumum olmaz malesef benim de keşke bir an önce alsalar 37+0 bugün

Nst sırasında çikolata mı yiyorsun. Bana tek karnın tok gel diyorlar çekim olurken ye demediler hiç :eek:
Tok gidiyorum bende genelde uyuyor olduğu için cikolata yediriyor hemşire valla bu nst işi her kurumda farklı bir işleyişi var anlamadım 😒 bazılarına konuşma hareketsiz dur diyen bile varmış bilemedin açıkçası

Ama ne zaman izne çıksa illa birilerinin son haftalarına denk gelecek :) başka bir doktora emanet etmesi güzel bence 🥰

Benimkinin de başı sağ alt kasıkta bazen sola kaydığı oluyor ama ortada hissetmiyorum asla bana da normal doğumla ilgili birşey der mi acaba doktorum 😧😧

Plastik bir alet var ya onu soktu açtı iyice çok akıntım vardı pamuklu bir şeye batikon sürüp içime soktu iyice bayılacaktım acıdan çatı muayenesi değilmiş enfeksiyondan acımış mantar yüzünden dedi sonra Rahime baktı iki parmakla ama yine öldüm bittim acıdan rahim kapalı dedi çatı yapmadım normal olmayacak dedi ama yine de çok acı çektiğim kasıldıgım için kan gelirse renkli akıntı gelirse hemen gel gece de olsa acile gel dedi 🙏🏻 mantarın çözümü yokmuş gebelere verilen fitilleri kullandım kremi kullandım işe yaramadı malesef :KK43: batikonla temizleyince biraz iyi geldi ama içim acıyor şimdi de..
Baş aşağı benim bebek ama pardon sağa dayanmış karıştırdım ben sağı solu sağ tarafıma dayalı kafası sağ böbreğim de büyüme de var benim
Yamuk girmiş yani baş aşağı olarak dümdüz inmiyor yandan bas aşağı olmuş mahveder seni normal doğum dedi yok yok dedim zaten yapmicam 🥹🥹🥺
Doktorum 5inde burada o gün doğumum olmaz malesef benim de keşke bir an önce alsalar 37+0 bugün
Ay benimkide sağ taraftaydı en son ve sanırım hala öyle 😱
Kızlar muayeneden çıktım. Sancılarım çıktı. Parmak ucu kadar açıklığım var rahim ağzı yumuşamış başı baya yerleşmiş doktorum yarın sabah 9’da yatışa gel öğlene doğru alacam sezaryene dedi 🥺
Niye suratını astın canım haftan ileri değilmiydi zaten 😊

X