2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bebek bas aşağı ama sırtı dönük tam ölçümlerini yapamadı alttan da baktı 37 mm rahim ağzı kapalı, nst iyi
Bebeğin suyu iyi, benim ağrılar mantardanmış yine fitil verdi
Doğum tarihi yine vermedi net olarak bebek iyi kalması daha iyi onun sağlığı önemli diyor

37 yi görürsek içimiz rahatlar dedi ama tarih vermiyor işte :/ herhangi bir ağrı uykudan kalkarsın vs gel dedi

Benim bebiş 33 te 2700 dü neden kilosunun fazla olması sorun ki 🙃 ben tosbik bebek seviyorum
sağlıklı olsun da ben insülin kullanıyorum diye sanırım bi de ilki kaç kilo doğmuştu diye sürekli soruyor şekere dikkat etmediğimi düşünüyor sanırım ne kadar irileşir daha bilmiyorum ama zarar görmesin de yeter bana

Benim muayenemde güzel geçti çok şükür herşey yolunda. Başı çok güzel yerleşmiş çok rahat vajinal doğum yaparsın dedi doktor ama işte omuz takılması korkutuyor beni. 5 Şubat 09.00’a planlandı sezaryenim sabah 07’de yatış yapılacak. Anestezi gördü kan tetkikleri alındı. Doktor kendini çok yorma yoksa doğumun başlayabilir dedi. Nst bağlandı hanımefendi uyuduğu için birşeyler yedim tekrar bağlandı

Evet bizim daha var. Sezeryan günleri de bana çok geç veriliyomuş gibi geldi. Sezeryan günü gelmeden doğumlar olur bence ya. Doktorlar bizi kandırıyor mu 😅
sanırım kişiye göre değişiyor ya aslında normali 38 40 arası. Biz de hep 40ı aştığımız için bana 38 çok erken geliyor sanki bebişimin organları gelişmemiş gibi bi hisse kapılıyorum bir hafta da geç döllenmeydi benim 39da alsak falan dedim olmaz dedi :KK70:

Benim muayenemde güzel geçti çok şükür herşey yolunda. Başı çok güzel yerleşmiş çok rahat vajinal doğum yaparsın dedi doktor ama işte omuz takılması korkutuyor beni. 5 Şubat 09.00’a planlandı sezaryenim sabah 07’de yatış yapılacak. Anestezi gördü kan tetkikleri alındı. Doktor kendini çok yorma yoksa doğumun başlayabilir dedi. Nst bağlandı hanımefendi uyuduğu için birşeyler yedim tekrar bağlandı
sizin de 5 şubat toplu doğum günü grupta sağlıkla gelsin :) kaçıncı haftada almış olacak 38 mi

Çok heyecanlı ya benim de perşembe kontrolüm var gün konuşuruz herhalde😍oğlumun son kontrollerinde hatırlıyorum doktorum bana göstermişti kafasını yerleştirmiş çok güzel diye kemiklerim görünüyordu kenarlarda😅kızım da şimdi kafasını yerleştirmeye çalışıyor bence hissediyorum bir çalışmalar yapıyor oralarda😅 benim de gönlüm 38+5 ya 38+6da olmasını istiyor 39+0 haftasonuna denk geliyor sanırım almaz acil olmadıkça, sonraki haftaya da kalmasını ben istemiyorum ama sanki bu kız daha erken de gelebilir gibi hissediyorum 🙄

çok iyi zaman bence <3
Bende öyle düşünüyorum 🥰
Çok heyecanlı ya benim de perşembe kontrolüm var gün konuşuruz herhalde😍oğlumun son kontrollerinde hatırlıyorum doktorum bana göstermişti kafasını yerleştirmiş çok güzel diye kemiklerim görünüyordu kenarlarda😅kızım da şimdi kafasını yerleştirmeye çalışıyor bence hissediyorum bir çalışmalar yapıyor oralarda😅 benim de gönlüm 38+5 ya 38+6da olmasını istiyor 39+0 haftasonuna denk geliyor sanırım almaz acil olmadıkça, sonraki haftaya da kalmasını ben istemiyorum ama sanki bu kız daha erken de gelebilir gibi hissediyorum 🙄
Bende çok heyecanlıyım 🥰 Minnoşum sezaryen olacağından habersiz vajinal doğum için baya güzel yerleşmiş doktorda kafamı karıştırdı vajinal doğum yaparsın falan diye. Bende erken gelecek gibi hissediyorum ama bakalım

Canımın içini nst de hıçkırık tuttu makine bağırdı resmen 😅🤭 yeri rahat gelmeye niyeti yok olan bana oluyor aman onlar sağlıklı olsun da 🙈
Ayaklarını çekmiş yine böbreğimden sıpa benle oynuyo 😀 komple arkası dönük iki haftadır sırtını görüyoruz yüzüne hasret kaldım

Kızlar bugün ben de doktordaydım sonunda baş geliş dönmüş fiziki olarak beni rahatlatmadı pek ama bebiş rahattır belki. İki hafta önce suyun biraz fazla demişti bugün de suyu iyi kilosu birazcık fazla dedi 2560 olmuş 34+1de. Dikkatli beslen falan dedi iki hafta da bunu takarım artık kafama... 36da sezaryen için işlemleri yapar hazır bekleriz dedi günü de o zaman verecek. Daha 1 ayım var gibi aksilik olmazsa
Sen normal doğum mu istiyorsun ? Ya takma kafana lütfen açılma güzel olunca 4 kg da gelir

Omuz takılması dediğin brachial plexustan mı korkuyorsun ? O nerden geldi aklına 😀

Kızlar yeni bir erkek ismi önerisi ile geldim 😀😀 İlber 😀 etrafımda gördüm de çok da tatlıştııı

Evet bizim daha var. Sezeryan günleri de bana çok geç veriliyomuş gibi geldi. Sezeryan günü gelmeden doğumlar olur bence ya. Doktorlar bizi kandırıyor mu 😅
Tabi biz plan yaparız ama bebislerin planı farklı olabilir diyor benim doktor her zaman erken falan gelmezse diyor 38+5 en uygunudur dedi sezaryen için ama benim kızın kilosu da geriden geliyor o yüzden İçeride biraz daha fazla tutmak istiyor olabilir

Omuz takılması beni de korkutuyor :KK43: ben hep vajinal istiyordum ama yaklaştıkça sezaryen mi olsa acaba diyorum

X