2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Canım mevzuatı paylaştım orda gayet açık ve net bir şekilde yazılmış bebek doğduğu gün itibari ile babalık izni başlıyor hemen başlamasının sebebi de karısı doğum yapan erkeğin çalışamayacağı için. Özel sektörde çalışan erkekler için izin süresi 5 gün. Benim eşim özel sektörde çalıştığı için babalik izni 5 gün ve pazartesi sezaryen olunca haftasonuna denk gelmiyor haliyle. Mevzuatın dışına çıkıldığında süreç yasal olmuyor bu şekilde yapan yerler vardır illa ki

Üzme kendini kuzum inşallah seninde herşey yolundadır bazen bebek duruş pozisyonundan bazen dediğin gibi cihazdan oluyor galiba insana takma desekte takılıyor ama içini rahat tutmaya çalış insallah oda hemencecik normale dönmüş olur Allah in izniyle

Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canım.

Benim ilk gebeliğimde olmuştu plesanta kireçlemesi şeker vardı insülin kullanmamistim diyet yapmistıştım...şuan insilün kullaniyorum doktor kireçleme var ama cok degil dedi.Ama ben yüksek insülin kullanıyorum şekerim hep sınırda.

Havalandır geçer canım
Kızlar bu bahsettiğiniz koku lazer kokusu olabilir mi acaba ? Daha önce bir ürün almıştım üzerine lazerle yazı yazılmıştı ve dediğiniz gibi ahşap kokusu da değil yanık kokusu da değil sonra farkettim ki lazer kokusu ve o kokuyu çok severim

Kızlar dün gece doktorun verdiği fitili yaptım gyno canesten , tek fitille kesti kaşıntı akıntı acı hissi vardı günlerdir iyi geldi mantar varsa mutlaka doktora söyleyin fitil kullanın verdiğini bebiş ondan da kasılıyordu belki de şimdi hareketli şükür

Bebeğinizin ilk giyeceği takımı alt üst mü tulum mu tercih ettiniz ? Çok kararsız kaldım ben ya hangisini versem diye

Oda olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…