2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Maşallah minnak hızlıca büyür bundan sonra Burayı unuttuğuna göre baya yoğun geçiyor günlerin Allah yardımcın olsun

Canım çok geçmiş olsun Allah şifa versin Rahim ağzın kapalıymış bu iyi haber diğer şikayetlerin de hızlıca geçer bir an önce toparlanırsın inşallah

mrs007 nasılsınız bugün sizi burda hiç görmedim sanki
Yaa çok teşekkür ederim mutlu oldum yokluğumun fark edilmesine
Perşembe akşam hamile çekimi yaptırdım 45 dk sürdü ama aşırı yorulmuşum. Dün de hastane odası için anlaşabileceğimiz 2 3 organizasyon var bir tanesiyle görüştük, Odalara baktık hepsi birbirinden farklı, çok büyük güzel bir iki oda var. hangi oda olacağı tamamen şans olcak :)
Halime binlerce şükürler olsun ama genel olarak aşırı yoruluyorum. Bayadır tartılmıyordum çok kilo almışım Taşikardi de zorluyor. Karnım da çok ağrıyor. Ayakta kalınca sancıdan kasıklarım bacaklarım acıyor. Bebek sanki biraz aşağı inmeye başladı gibi. Doktorum günde 10 bin adım at hareket istiyorum dedi ama nerde

Hasta olan herkese çok geçmiş olsun insan dışarı çıkmaya korkuyor herkes hasta.
Moni moni insan bebişini kucağına alınca her şeyi unutuyor dimi Allah yardımcınız olsun. sağlıkla kilo da alır büyür prenses

Çok sevindim çok ne güzel bol bol emzir cimcimeyi rahat bir nefes alın artık gerisi rutin hepsi hallolur

Sağlıkla büyür hayırsıyla inşallah gözünüz aydın
Siz daha önce ciğer geliştirici vs yaptırmışmiydiniz bende aynı durumdayım da küvöze girmemesi çok iyi olmuş

Kızlar bende de 2 3 gundr şu gelmesi mi idrar mi bilmiyorum gelme durumu var ama yoğun değil bugün saat 3te randevum var otururken bile oluyor ilk kızımda da öyle az az suyu. Geliyordu o gün doğum olduydu ama omzn vakti gelmişti zatn smdi o zmn ki gbi çok yoğun gelmiyor bakalım inşallah şu değildir daha 32.haftamdyim ve az önce de kasiklarim belim ağrı geldi biraz sonra geçti bilemedim soracgm inslalh

Bende vardı hamilelikten önce çatlak vs de yaşamıştım iyileşti etkiler mi ki ya bi korkuttu şuan beni.
Ne bileyim etkiler diyolar
Yok korkma muhtemelen hamilelikten sonra geçer. Şu an kabızsan zorlandıysan ondan olmuştur.
Aslında kabızım ama hergün de tuvaletime çıkıyorum zaten zorlamıyorum kendimi ıkınmanım sakıncalı olduğunu bildiğimden ama olmuş işte
Bende de oldu gebelikten önce de olurdu. Beslenmeme dikkat ettim birkaç gün geçti . Ki benimki kanadı da
Bende acı, kanama vs olmadı ne zamandır var onu da bilmiyorum dün tesadüf farkettim işte

Benim normaldeki akıntı az bir şey böyle krem gibi ama çevresi avcumun içi kadar islaklik oluyordu alttan muayene ediyordu doktorum bunu söylediğimde normal akıntı olarak çıkıyordu ama doktorum her zaman uyarıyor anormal bir su gelmesinde hiç bekleme gel diyor hastaneye

Acılı baharatlı yiyecekler de yapar

Çok sevindim ikinizinde sağlıklı olmasına özellikle kuveze girmemesine yanınıza gelmesine extra extra sevindim arada bize haber et hayırlı olsun gözün aydın

Anladım canım kendine çok dikkat et az kaldı çok yormamaya çalış kendini

Canim suan bndede var hatta etrafi sis.gibi rahatsizlik ve belirti vermiyor.hatta kizimdada vardi aynisi dogumdan sonra duzeldi tabi senin farkli olabilir bi rahatsizlik hissediyormusub

Sağlıkla büyür hayırsıyla inşallah gözünüz aydın
Siz daha önce ciğer geliştirici vs yaptırmışmiydiniz bende aynı durumdayım da küvöze girmemesi çok iyi olmuş
Yapıldı bizim 4 doz oldu. 28. Haftada 2 tane yapıldı o zaman da erken doğum riski atlatmistim. Sonra 32. Haftada 2 doz daha yapıldı doğum sancilarim başladığı için. Bende o iğneleri çok katkısı olduğunu düşünüyorum. Sizin erken doğum tehdidi varsa yapılması iyi olur aslında. Kaçıncı haftadasiniz?

Çok sevindim ikinizinde sağlıklı olmasına özellikle kuveze girmemesine yanınıza gelmesine extra extra sevindim arada bize haber et hayırlı olsun gözün aydın
Evet güzel oldu yanımızda olması. Çok şükür. Mevlam herkese kolay ve sağlıklı doğumlar nasip eylesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…