2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benimki kız oldu.Anne sütüne başlandı.Daha iyi.Oksijeni kendi alıp veriyor.Bugün dokunmama izin verildi ziyaret saatinde.Cok şükür şimdilik her şey yolunda dört gün oldu doğum yapalı.Allah hayırlı vakitte sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin hepinize inşallah 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🥹
Maşallah kısa zamanda toparlar zaten temas kurabilmek çok iyi gelmiştir. Rabbim tez zamanda sağlıkla kavuştursun sütünüz de yarasın inşallah

Kızlar çok kötüyüm çok korkuyorum sabah bir peçete kadar kahverengi leke gelmişti her tuvalete gittikçe de gelmeye devam ediyor. Doktora gittim hemen bebeğin hareketinde kalp atışında bir sıkıntı yok eşinde de bir sıkıntı yok suyu da normal dedi nstye aldı o da normal çıktı ama leken artarsa ya da yoğun kırmızıya dönerse hemen gel dedi. 33+3üz

Kızlar kimler kalacak yanınızda doğumda bir de ne kadar süre evde de kalınacak yoksa evde tamamen eşiniz ve siz tek mi olacaksınız
ilk doğumumda üç kişi kalmıştı yanımda ama bu sefer evde de bir çocuk olunca annem kızıma bakacak eşimle hastaneye gideceğiz ilk doğumda eşime güvenememiştim artık tecrübeli :KK70:

Kızlar çok kötüyüm çok korkuyorum sabah bir peçete kadar kahverengi leke gelmişti her tuvalete gittikçe de gelmeye devam ediyor. Doktora gittim hemen bebeğin hareketinde kalp atışında bir sıkıntı yok eşinde de bir sıkıntı yok suyu da normal dedi nstye aldı o da normal çıktı ama leken artarsa ya da yoğun kırmızıya dönerse hemen gel dedi. 33+3üz
çok geçmiş olsun hiç duymadım doktorunuz daha iyi bilir inşallah sorun yoktur olsa söylerdi

Benim de 19. Ocak tam 36+0 dogum 16 Şubat gözüküyor ama 1 hafta önden gidiyor bebiş erken gelir mi bilmiyorum
önden giden her zaman erken gelmiyor benim 4 hafta öndeydi 40+3te sancım geldi ablamın da 3 hafta öndeydi 41+4te daha sancı da gelmedi sezaryenle aldılar ama biraz aile öyküsü etkiliyor bence bizde 40ı görmeden doğum yapan olmuyor

Yeni gördüm yazdığınızı bir bilgim yok ama geçmiş olsun doktora gidip muayne de olmuşsunuz birşey olsa seni geri göndermezdi 🌸 biraz dinlenmeye çalış

Geldi yine benim regl ağrısı perilerim kasıklarım sızlıyor kafası baskı yapıyor dedi doktor aşağıda olduğu için 🫢 ama ben nasıl ayırt etcem doğuracak olsam ya
saate bakarak ayırt ediliyor gerçek doğum zamanı yaklaşınca sancılar 10dkda bir 5dk da bir gibi oluyor ben sancı mı değilmi anlamayınca elime kağıt kalem alıp yazmıştım belli bi düzeni vardı sonra gittim eğer anlıksa ve düzensizse doğum sancısı değildir

Nisan geldi derler dogum.yaklasti mi senin korkma paniklem2kazasiz belasiz sağlıkla gelsin

Çalışan anneler çocuktan sonra işe başladiginizda bebeği bakiciya mi vereceksiniz yada bakacak biri var mı dogum izni bitince hemen calismaya baslicakmisiniz bu konu beni cok dusunduruyo asıl sorun o zaman başlıyor gibi geliyor bana
ben 6 aylıkken bakıcı arayacağım inşallah iyi birini bulabilirim yoksa biraz daha ücretsiz izin alırım diye düşünüyorum bakıcı işi gerçekten zor

Kizlar ben her gun aksam ishal oluyorum doktorum meyve sebze yemegi kes dedi bir iki gun bakicaz. Sizde boyle durum oldumu dun gecede bagirsaklarim agridi hep bi sanci girdi acaba neden boyle oluyorum neler yemeliyim acaba normale donmesi icin

Canım sakin ol bak hemen doktora gitmişsin doktor her şey yolunda demiş sen uzan dinlen kalkmamaya çalış

Ben 2 hafta çalışıp ayrıldım yani 34 te 37 tam 15 tatilin başlamasına denk geliyordu. 15 tatilin oldu 2 hafta iznimden sayılacakmış işte. öyle olunca ben de bıraktım halim yok sürekli hasta oldum. Hatta nisanda da bayram ara tatile denk geliyor erteleme gibi bir şey yok o hafta da yanacakmış. Benim bildiğim bu şekilde
Müdür bey bana bu şekilde söyledi sonuçta işeyecek olan o sorumluluk onda ☺️işlemese bile sıkıntı değil ne yapalım kısmet

X