2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Çalışan anneler çocuktan sonra işe başladiginizda bebeği bakiciya mi vereceksiniz yada bakacak biri var mı dogum izni bitince hemen calismaya baslicakmisiniz bu konu beni cok dusunduruyo asıl sorun o zaman başlıyor gibi geliyor bana

Merhabalar nerelerdesin uzun zamandır görünmedin. ☺️
Sorma ya başıma neler geldi bir hasta oldum bir hasta oldum evlerden Irak 🥹 antibiyotik kullandım serum takıldı anca kendime geldim ☺️ bi de ufak tatil yaptım. Vee artık evdeyim izne ayrıldım 🙏🏻🙏🏻 Senin nasıl gidiyor her şey yolundadır inş

Kızlar biz 33 2 olduk bugün doktora gittik mantar enfeksiyonu çıktı şimdi de.. ☹️ Bu konuda bilginiz var mı erken doğuma sebep olur mu. Ben zaten riskli bir gebelik geçiriyorum ya
Neden riskliydi gebeliğiniz gözümden kaçmış
Mantar enfeksiyonu ciddi sknti oluşturmuyor diye biliyorum doktorunuzun verdiği ilacı kullanın rahat olun insallah 🙏🏻😊🤲🏻

Ben hiç bir sorun yaşamadım kalabalik bir aileyiz bizde hiç kimse tahriş gibi bir sorunla karşılaşmadı. Çok fazla tozutmadan elimin içine döküp uyguluyorum . Tercih meselesi nihayetinde 🤗
Maalesef yanlış anlamayın ama tercih meselesi olmamalı çünkü akciğerlere ileri ki dönemlerde zarar verme ihtimali çok yüksek oluyor biz yine söyleyelim siz yine tabiki tercih edebilirsiniz 😊

Çalışan anneler çocuktan sonra işe başladiginizda bebeği bakiciya mi vereceksiniz yada bakacak biri var mı dogum izni bitince hemen calismaya baslicakmisiniz bu konu beni cok dusunduruyo asıl sorun o zaman başlıyor gibi geliyor bana
Ben ücretsiz izin kullanıp bir yaşına getirmek istiyorum. Ama maddi durum veya psikolojim nasil olur kestiremiyorum. O yüzden akışına bıraktım. Ben işe başlayınca annem de kv de destek olur ama ne kadar dayanır ederler bilemiyorum ara ara sağlık sorunlari oluyor ailede.

Instagram üzerinden sadece malzemelerini aldık pleksi üzerine boya yapıp ismi figuru vs yapistirdik bizde 10 adet magnet ve kapı süsü 245 TL

Eklentiler

• 20240105_133608.jpg
    20240105_133608.jpg
    64,4 KB · Görüntüleme: 84
Ay çok güzelmiş. Ben de hediyelik bakıyorum şu sıralar hatta biraz abartıya kaçacak gibiydim çok iyi oldu atmanız :)
Her şey çok pahalı 🤑 ben kolonya böyle magnet çikolata (Trendyol) kahve alacağım hepsini kutuya koyacağım . Olabildiğince ucuza mal etmeye çalışıyorum

Eklentiler

• AC7A582B-856F-45E8-918A-4CCBC3C1E8D5.png
    AC7A582B-856F-45E8-918A-4CCBC3C1E8D5.png
    532,2 KB · Görüntüleme: 88
  • 3DE45763-6AC8-4A9A-9754-414024B373DE.png
    3DE45763-6AC8-4A9A-9754-414024B373DE.png
    441,8 KB · Görüntüleme: 86
Sorma ya başıma neler geldi bir hasta oldum bir hasta oldum evlerden Irak 🥹 antibiyotik kullandım serum takıldı anca kendime geldim ☺️ bi de ufak tatil yaptım. Vee artık evdeyim izne ayrıldım 🙏🏻🙏🏻 Senin nasıl gidiyor her şey yolundadır inş
Çok geçmiş olsun şükür iyiyim gün sayıyorum okul kapansın da artık izne çıkalım diye ☺️

Bu arada hediyelik yaptırmayayım diyorum ama olmuyor kendimi tutamıyorum ☺️ böyle uygun fiyata magnet buldum diğer oğlana da ahşap yaptırmıştım bunu da görünce özellikle fiyatını bana cazip geldi. Çok fazla para vermeye gerek yok sonuçta herkes saklamıyor. Bir de isimli hastane çıkışı yaptıracağım Tuğba kuğu dan kumaşı çok güzel ince değil
Şimdi bende sipariş verdim çok tatlı hoşuma gitti teşekkür ederim paylaşım için hemde uyguna geldi 😍 ayıcıkli mum da yaptırmıştım 🤗 magneti de en yakınlara veririm artık 🤭🤭🌸

Bebişin kan grubu ne olur acaba çok merak ediyorum ben B pozitifm eşim AB pozitif
Acaba b mi olur ab mi 🤭

X