2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar size bahsetmiştim annem kumaş alıp Müslin kundaklar yatak örtüsü yaptıracak diye bugün geldi ürünlerim çok güzel olmuş iyi ki böyle yaptırmış yumuşacık her şeyi takım kalan bezlerden de hep ağız ve sırt mendili yapmış puset örtüsü ve emzirme önlüğü de içinde

Eklentiler

• IMG_7638.jpeg
    165,8 KB · Görüntüleme: 112
  • IMG_7637.jpeg
    188,8 KB · Görüntüleme: 108
  • IMG_7636.jpeg
    208,4 KB · Görüntüleme: 108
Koala çok sevdiğim bir hayvan harika olmuş güle güle kullanmak nasip olsun inşallah

Çook beğendim çok güzel olmuş hayırla sağlıkla kullansın inşallah

Ben de böyle bir şey yaptırsaydım keşke pişmanım sonradan öğrendim. Acaba çocuk doğmadan önce yaptırılıp doktor kontrollerine uyguna gitmek için bir şey var mı bildiğin canım
Sanırım var canı ama öncesinde sigortalı olmak şartı vardi diye hatırlıyorum bir araştır istersen

Kızlar selam konu dışında bişey sormak istiyorum ıslak mendil olarak ne marka aldınız? Baya stok yapmalik düşünüyorum da en uygunu ve temizi hangisi var mi araştıran?
Ben Molfix izotonik sulu ıslak mendil aldım diğeri kızlar gibi bende önce pamuk kullanmayı düşünüyorum iki paket aldım ondan da memnun kalırsam alacağım tekrardan.Bu arada ıslak mendilleri stoklayacaksınız ters koymak gerekiyormuş ben bir koli aldım 12 paket ters düzenleyeceğim çekmecesine.
Kızlar ben hala göğüs pompası ve şık bir anne bebek çantası bulamadım.acaba göğüs pompası alan ya da daha önce kullanıp memnun kaldığı bir marka olan var mı ?
Ben çantasını Instagram mcd bag hesabından aldım çok şık ve kullanışlı düşünürseniz eğer 31 ine kadar zam olmayacakmış.

Eklentiler

• IMG_20231103_125149.jpg
    82,4 KB · Görüntüleme: 96
  • IMG_20231103_124753.jpg
    71,5 KB · Görüntüleme: 86
  • IMG_20231103_124748.jpg
    73,7 KB · Görüntüleme: 94
Rutin canım. Sürekli yatiyorum saolsun esim yanımda ise gitmiyo bi sure. Agrilar kısmen devam ediyo sakin şekilde günlerimi geçirmeye çalışıyorum
Çok şükür canım iyi olduğuna sevindim Rabbim zamanında hayırlı ve sağlıklı bir şekilde kavuştursun hepimizi evladımıza

Bilemiyorum..
doğum Fiyatlarını duydum sadece, yazık yani 30.40.50 bin aşırı uç fiyatlar..
Gerci verebilene uygun gelir
Ay oyle valla ben Allahtan 3 aylikken dogum paketi aldim 26bin hersey icinde doguma kdar tahlil muayne dogum ve sonrasi bebek-anne kontrol falan simdi hastanemde sadece dogum olmustur 18 20 bin birde cok luks biyer olmamasina ragmen bu fiyat Allahım kolaylık versin herkese

Ya ben de baş çevresine takıldım bebişimin boyuyla kafası arasında 12 gün var tamam benim de kafam küçük ama bu kadar fark olması garip geliyor yine de ya var mı böyle olan kızlar
Biizm oğlanın da kafası büyük
3hafta ileri olsa bu sorun canım hiç takılma lütfen..
Sıvı birikmesi vs olmadığı sürece sorun yok inşallah..

Evet ya gerçekten şaka gibi..
Geçim zor. Çok uç fiyat görünce üzülüyorum..
Aynen bende tup bebek öncesi yaptırmıştım sonr. Kürtaj vs oldum herşeyi karşıladı 7bin vermiştim 20binlik masraf çıktı resmen sonrasında..
Şimdi tekrar yenilettim 12bin verdim, baya baya çıkarıyor parasını
Sen nasılsın canım kaç haftalık oldun,

Ayy harika olmuş gerçekten bayıldım
Güle güle Kullansın minnoş
Bende yatağına nevresim setini böyle diktircem çünkü hiç güzel bısey bulamadım kumaşını en azından kendim seçeyim dedim.
Kayinvalidem önerdi onuda

Aşırı güzel olmuş desenini çok güzel seçmişsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…