2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Amin Mevlam evlatlarimizi bize bağışlasın. Aylardır korku ila yasiyodum sürekli diken ustund3 hep tedbir alarak ilerledik. Ama dün sabah hiç bi sey yokken bi anda neye uğradığımı şaşırdım. Ve dediğin gibi sinirler alt üst olmuş durumda. Sabah 5 buçuk oldu ve ben 5 sn bile uyuyamadim. Evime gidip yapayalnız kalmak istiyorum. Hickimseyle konuşmak görüşmek istemiyorum eskm dahil. Beynimin içinden geçtiler resmen. Ben kendime zarar vermekten korkuyorum artık çünkü gerçekten tahammülüm asla ama asla kalmadi. Doktor gelince psikolog yada sosyolog desteği istiycem çünkü kafam gitti artık.
Ne olur sakin olun İnşirah suresini okuyun..Destek almanız iyi olur kendinizi daha iyi hissedersiniz.Bebeklerimiz için güçlü olmaya çalışalım Allah'a tevekkül edelim herşey onun elinde çünkü insanız bir halimiz bir hâlimizi tutmuyor.Bende iki saat uykuyla duruyorum biraz düşünme fırsatım oldu dua ettim bol bol hepimize.İnşallah güzel günlerimiz olacak bebeklerimizle ❤️❤️🤲🏻🤲🏻

Benim eşimin akrabası Özel hastanede bebeğini kaybetti.Özele giderse öyle olur işte dediler.Dertleri özel hastane değil oraya para verilmesi.İki seferdir bana sende özele gidiyorsun onun gibi olursun da görürsün dediler kp ve annesi.Bende çıkışmıştım en son her özele giden öyle mi oluyor benim sinirimi tepeme getirmeyin kötüyü çağırmayın diye..Rabbim korusun bebeğe birşey olsa özele gidersen öyle olur işte oh oldu sana diye sevinirler öyle insanlar çünkü.Eşimin ailesine haber bile vermedik.Olur da durum kötüleşirse burda yeni doğan küvezleri olmadığı için devlete sevkedecekler.Yeni doğan ünitesi olmadığı için özel hastaneyi bende eleştiriyorum.Zaten bir gün olsun arayıp hâlimizi hatrımızı sormadılar.Durum kötüye giderse sevinirler Rabbim onlara fırsat vermesin gerçekten..

Ay inan ki akşamdan beri ne oluyor ne bitiyor bilmiyorum serumlar, makattan ilaç, kalçadan iğne yaptılar iki sefer hepsi farklı soramadım bile zaten iğneye hassasiyetim fobim var 🥺 İnşallah ters bir durum olmaz Allah'a teslim olmam lazım herşey onun elinde 🥺🤲🏻
Allahtan ümit kesilmez hakkımızda hayırlısı olsun 🙏🏼 Kritik haftaları geçtik o yüzden bir nebze içiniz rahat olsun akciğer geliştirici iğneleriniz de yapıldı akciğer gelişimleri 2 hafta ileri atıldı. Herşey çok güzel olacak inşallah kötüyü çağırmayın 🙏🏼💪🏻

Ne olur sakin olun İnşirah suresini okuyun..Destek almanız iyi olur kendinizi daha iyi hissedersiniz.Bebeklerimiz için güçlü olmaya çalışalım Allah'a tevekkül edelim herşey onun elinde çünkü insanız bir halimiz bir hâlimizi tutmuyor.Bende iki saat uykuyla duruyorum biraz düşünme fırsatım oldu dua ettim bol bol hepimize.İnşallah güzel günlerimiz olacak bebeklerimizle ❤️❤️🤲🏻🤲🏻
Benim gerçekten hiç bi seye takatim tahammulum kalmadi. Cunku aylardır sabır çekiyorum. Burda bi çok kişiye moral destek veren kişilerden biri oldum ama artık ne başkasına ne kendime tek harf tuketecek gücüm kalmadı.

Benim gerçekten hiç bi seye takatim tahammulum kalmadi. Cunku aylardır sabır çekiyorum. Burda bi çok kişiye moral destek veren kişilerden biri oldum ama artık ne başkasına ne kendime tek harf tuketecek gücüm kalmadı.
Dua et bu kadar yolu gelmissin sabrla direnmisken pes etme ne kaldiki. Sen cok guclusun bu kadar sey geldi basina bunuda atlatacaksiniz insallah bebeginle birlikte🤲🏻

Allahtan ümit kesilmez hakkımızda hayırlısı olsun 🙏🏼 Kritik haftaları geçtik o yüzden bir nebze içiniz rahat olsun akciğer geliştirici iğneleriniz de yapıldı akciğer gelişimleri 2 hafta ileri atıldı. Herşey çok güzel olacak inşallah kötüyü çağırmayın 🙏🏼💪🏻
İnşallah 🤲🏻 Allah razı olsun teşekkürler 🙏🏻❤️❤️

Hayr regl agrisi daha gelmedi ara sira kasiklarimda oluyor uzanip kalkinca yinede korkuyorum ☹️ doktorada gidiyorum biseyin yok diyor🤦🏻‍♀️
Dikkat etmekte fayda var bana herkes çok nazlanıyosun vs dedi kendi işlerimi kendim hallettim gereksiz işe yüklendim.Eşim destekçim oldu hep dua ettim ona ama yeri geldi kıyamadım.Böbrek doğum sancısını tetiklemiş dedi doktorum öyle söyledi ama ağır iş yaptın mı diye de sordu..o yüzden dikkat edin nolur 🥺 yüklenmeyin işe güce 😔

Dikkat etmekte fayda var bana herkes çok nazlanıyosun vs dedi kendi işlerimi kendim hallettim gereksiz işe yüklendim.Eşim destekçim oldu hep dua ettim ona ama yeri geldi kıyamadım.Böbrek doğum sancısını tetiklemiş dedi doktorum öyle söyledi ama ağır iş yaptın mı diye de sordu..o yüzden dikkat edin nolur 🥺 yüklenmeyin işe güce 😔
Canlarım çok çok geçmiş olsun tekrardan. Ne olur güçlü olun evlatlarınız için. Biliyorum çok zor ama inşallah bu dönemi de atlatıp sağ salim kavuşacağız yavrularımıza. Moni moni Moni moni lütfen kendini bırakma canım tünelin ucuna kadar geldin. Çok az bi yol kaldı. Allahın izniyle atlatacaksınız. İyi olacaksınız, iyi olacağız🙏😔

Benim eşimin akrabası Özel hastanede bebeğini kaybetti.Özele giderse öyl olur işte dediler.Dertleri özel hastane değil oraya para verilmesi.İki seferdir bana sende özele gidiyorsun onun gibi olursun da görürsün dediler kp ve annesi.Bende çıkışmıştım en son her özele giden öyle mi oluyor benim sinirimi tepeme getirmeyin kötüyü çağırmayın diye..Rabbim korusun bebeğe birşey olsa özele gidersen öyle olur işte oh oldu sana diye sevinirler öyle insanlar çünkü.Eşimin ailesine haber bile vermedik.Olur da durum kötüleşirse burda yeni doğan küvezleri olmadığı için devlete sevkedecekler.Yeni doğan ünitesi olmadığı için özel hastaneyi bende eleştiriyorum.Zaten bir gün olsun arayıp hâlimizi hatrımızı sormadılar.Durum kötüye giderse sevinirler Rabbim onlara fırsat vermesin gerçekten..
Allah böyle insanların şerrinden korusun. Her şey yoluna girecek olumsuz düşünmeyin verdikleri ilaçlarla çok kişinin doğumunun engellenip zamanını beklediğini gördük. Sabır ve dua 🤲

Kızlar çok geçmiş olsun , inşallah bebişler birazcık daha beklerler 🙏 beklemezlerse bile korkmayın artık ilaçlarınız yapılmış çok şükür, artık Allah’ın izniyle çok minik de değil bebeklerimiz, hiç endişe etmeyin. İnşallah en doğru vakitte gelsinler
Moni moni Moni moni G Gecekusum999
Aminn inşallah Allah razı olsun 🤲🏻❤️
Canlarım çok çok geçmiş olsun tekrardan. Ne olur güçlü olun evlatlarınız için. Biliyorum çok zor ama inşallah bu dönemi de atlatıp sağ salim kavuşacağız yavrularımıza. Moni moni Moni moni lütfen kendini bırakma canım tünelin ucuna kadar geldin. Çok az bi yol kaldı. Allahın izniyle atlatacaksınız. İyi olacaksınız, iyi olacağız🙏😔
Aminn Allah razı olsun 🤲🏻❤️❤️

Cennet anaların ayakları altında dedikleri bu işte sanırım. Bazımız için çok daha zorlu yıpratıcı bir süreç. Her zorlukla birlikte de bir kolaylık mutlaka olacak. Allah insana taşıyabileceğinden fazla yük vermezmiş. Kaldırabilecek güçtesin 🤲

Dikkat etmekte fayda var bana herkes çok nazlanıyosun vs dedi kendi işlerimi kendim hallettim gereksiz işe yüklendim.Eşim destekçim oldu hep dua ettim ona ama yeri geldi kıyamadım.Böbrek doğum sancısını tetiklemiş dedi doktorum öyle söyledi ama ağır iş yaptın mı diye de sordu..o yüzden dikkat edin nolur 🥺
Ah canim keske yuklenmeseydin bende kasilmalarim artdigindan beri evi falan toplamiyorum korktum oysa bende 2haftaya kadar kendimi yuklemisdim banyo temizle balkon temizle falan filan bencede yuklenmeyelim el alem ne derse bos verelim

X